שלווווווווווווווום

כה...גם אני../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo113.gif

קראתי..

אאני

עד איפה הגעתם הכי רחוק עם בן\בת? *צנזורה* חעחע סתם נשיקה בפה מי החברה הכי טובה?ניצנוש מיי לאב...אבל גם נטע וטל.. אמא או אבא? כולם כולם אחלה את מי מהמשפחה אתם הכי שונאים?(חייב להיות כזה) אממ..אני לא שונאת פשוט יש לי בת דודה בגילי שהיא נראית כמו בת 9 והיא מציקה לי. את מי הכי הייתם רוצים לנשק? את מי שאני אוהבת. והמידע הזה חסוי. במי אתם מקנאים ולמה? אני דווקא מקנאת במבוגרים..בזקנים...שלא היו צריכים לגדול עם פקצות וערסים. עם איזה מפורסם יש לכם קשר?אמ אתי קסטרו מחמסה...*בעיירך* האם הופעתם פעם בטלוויזיה? הופעתי בעיתון...כתבה על כינים חעח

Little Boobie

New member
טחטחטחט../images/Emo153.gif

עד איפה הגעתם הכי רחוק עם בן\בת? כלום לא היה.. מי החברה הכי טובה? אמבר ברור אמא או אבא? אמא את מי מהמשפחה אתם הכי שונאים?(חייב להיות כזה) לא באמת שונאת אותו אבל את אלון כי הוא הכי קרצייה שיש את מי הכי הייתם רוצים לנשק? מזתומרת? צרפתית וזה? בינתיים אפחד.. במי אתם מקנאים ולמה? לא מקנאת בשום דבר עם איזה מפורסם יש לכם קשר? חחח נינט נתנה לי נשיקה+חיבוק+דיברה בפלאפון שלי+דיברה איתי קצת+חתימה.. נקרא? האם הופעתם פעם בטלוויזיה? יאפפ

angel 71

New member
עונהההה (למרות שזה כבר מאוחר)

עד איפה הגעתם הכי רחוק עם בן\בת? בערך שנה וחצי
מי החברה הכי טובה? אוריה פרנסה.. היא הילדה הכי מקסימה שראיתי בחיי!
אמא או אבא? שניהם
את מי מהמשפחה אתם הכי שונאים?(חייב להיות כזה) אחותי הבינונית
את מי הכי הייתם רוצים לנשק? חסוי
במי אתם מקנאים ולמה? אני לא מקנא באף אחד!
עם איזה מפורסם יש לכם קשר? לי אין אבל אחותי שירן לוי הייתה במסע המוטרף של פאנטה ויש לה עוד קשרים עם עפר ומלי ויעל ואסי........ איזה כיף לההההההה
(את האחות הזאת אני הכי שונאת....)
האם הופעתם פעם בטלוויזיה? המווווווון פעמים!!!

angel 71

New member
אופס.......

בשאלה הראשונה חשבתי שזה הזמן הכי ארוך אבל הנה התשובה: עד איפה הגעתם הכי רחוק עם בן\בת? נשיקה בפה אבל לא צרפתית.....

rOnLoOsH

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo136.gif../images/Emo19.gif../images/Emo186.gifתפוז העלים לי את

ההודעה
תפוזבל! טווופפפ.. עונהעונהעונהעונה.. עד איפה הגעתם הכי רחוק עם בן\בת? נשיקה.. סתם מעפנה... מי החברה הכי טובה? אמממ.. אנ'לא יודעת... מהבצפר יש לי הון אבל לא ממש טובות... החברים הכי טובים הם מתפוז... כל פורום ביפ... וקהילה צעירה... (שאני אפרט בשמות? תומוש אמבר ולירזזז
) אמא או אבא? שניהם
את מי מהמשפחה אתם הכי שונאים?(חייב להיות כזה) שונאת? לא שונאת אף אחד.. את מי הכי הייתם רוצים לנשק?
את הילד הכי חמיד וחתיך ומתוק ומושלםםם
... לא מכירים.
(לא פקצה.
) במי אתם מקנאים ולמה? בחברה של הילד הזה
עם איזה מפורסם יש לכם קשר? אמממממ... אין לי ממש קשר.. כשהייתי בעזריאלי ראיתי את עדי כהן מכוכב נולד.. דיברתי איתה קצת, הצטלמתי איתה, איחלתי לה שהצלחה בגמר וזהו... לא נחשב אני יודעת.. האם הופעתם פעם בטלוויזיה? כההה.. שעיר ערוץ הילדים...
והייתי אמורה להופיע עם חברה שלי ביס... אבל לא יכולתי לנסוע לאולפן..

אמ2ר

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

אני מסמיקה פההההההה כמו עגבניה אדומה!!!

Little Boobie

New member
יאאאא../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo153.gif

תודההההה!
ואני לא מסמיקה כמו עגבניה כמו אמבר אני מסמיקה כמו הכיסא האדום שלידי!

rOnLoOsH

New member
יאאא../images/Emo9.gif../images/Emo136.gif../images/Emo19.gif../images/Emo186.gif

בבקשה
אני בכלל לא מסמיקה.. אבל אני אדומה. כי אני כועסת.
מחר יש מבחן מושגים במורשת.. 60 מושגים!
המושגים האלה כבר יצאו לי מכל החורים.. אני לא יכולה לחרוש יותר!

rOnLoOsH

New member
היי....../images/Emo136.gif../images/Emo19.gif../images/Emo186.gif

זונה... פקצה...

rOnLoOsH

New member
לא מופתעת בכלל../images/Emo136.gif../images/Emo19.gif../images/Emo186.gif

שזאת התגובה שלך.. (אבל ללירז מותר, נכון?)

אני לא אומרת

את המילה הגסה הזאת נו...זאתי שמקבלת כסף על..נו...ענבר כבר חסמה אותי פעם..

rOnLoOsH

New member
אממממ..../images/Emo136.gif../images/Emo19.gif../images/Emo186.gif

אל תכניס לי מילים לפה.. אני לא אמרתי שהכנסתי לה אחושרמוטה.. לא התכוונתי להגיד את זה... פשוט אמרתי את מה שאני חושבת..

למעלה