שלווווווווווווווום

timtam12

New member
שלווווווווווווווום

הי קוראים לי מירי ואני מירושלים... (מלחה) ונראה לי שיש פה אחלה אנשים ויהיה לי נחמד להכיר אתכם... אבל יש לי שאלה כמו השאלונים שלכם: עד איפה הגעתם הכי רחוק עם בן??? אני התנשקתי צרפתית עם יואב גורדוני לפני שבועיים זה היה רומנטי והוא נגע לי פעם בטוסיק... שמחה אם תשתפו גם אתן ביייייי

timtam12

New member
עו דכמה שאלות:

עד איפה הגעתם הכי רחוק עם בן\בת? מי החברה הכי טובה? אמא או אבא? את מי מהמשפחה אתם הכי שונאים?(חייב להיות כזה) את מי הכי הייתם רוצים לנשק? במי אתם מקנאים ולמה? עם איזה מפורסם יש לכם קשר? האם הופעתם פעם בטלוויזיה?

timtam12

New member
עונההה

עד איפה הגעתם הכי רחוק עם בן\בת? התנשקתי צרפתית ומה הקטע לא לספר גם ככה אני לא מכירה אתכם מי החברה הכי טובה? שלומית בלוך אמא או אבא? אבא חורג את מי מהמשפחה אתם הכי שונאים?(חייב להיות כזה) אחי הגדול הוא תמיד מרביץ לי ומציק לי את מי הכי הייתם רוצים לנשק? את אסי מאקזיט במי אתם מקנאים ולמה? באחי, הוא פעם ראה את אסי מאקזיט בתל אביב עם איזה מפורסם יש לכם קשר? אהההה... פעם הייתי באקזיט סיטי ועופר שכטר נגע לי ביד האם הופעתם פעם בטלוויזיה? כן בחדשות צילמו את הבית ספר שלי

אוי..

היא אוהבת אקסיט את יודע שאחרי הפסטיגל (נו מה, הכריחו אותי :| הלכתי עם פקצה) נגעתי ביד של עפר שכטר והוא...והוא...והוא...הזיעע?? איוו וגם נגעתי בתיק של רודריגו גונזלס אתי קסטרו נתנה לי נשיקה כי התכתבתי איתה רועי בר נתן עבר לידנו אבל הוא היה גועלי אז לא רצינו לגעת בו כן ו...אני משוכנעת שזייהו...

angel 71

New member
אז מה??

עפר שכטר הוא כוסון עלי אדמות!!!!!!!

angel 71

New member
אף אחד......

מהמורדים הוא לא חתיך ואף אחד בעולם הזה לא חתיך וכוסון כמו עפר שכטר ההורס............................

avshalomariel

New member
../images/Emo4.gif

כשתתבגרי יהיה לך חבר, ואת תראי שעופר שכטר הוא לא אליל כמו שאת חושבת...

angel 71

New member
........

לידיעתך אני בגיל ההתבגרות ואני תמיד אחשוב שעפר שכטר הוא אליל!!!! גם אם יהיה לי חבר

rOnLoOsH

New member
עופר שכטר.. איככססס..../images/Emo5.gif../images/Emo136.gif../images/Emo19.gif|ק

*

angel 71

New member
כולכם הייתם מתים!!!!

עפר שכטר הוא הכי כוסון נ-ק-ו-ד-ה!!!!
למי שיש בעיה אז שיפתור אותה!!! כל אחד והטעם שלו!!!!!!!!!!!

avshalomariel

New member
עונה...

עד איפה הגעתם הכי רחוק עם בן\בת? נישקתי בת בפה
מי החברה הכי טובה? בקשר לא רומנטי? ידידה שלי שקוראים לה עומר אמא או אבא? אמא את מי מהמשפחה אתם הכי שונאים? בן דוד שלי את מי הכי הייתם רוצים לנשק? בגלל שאפחד לא יקרא את השאלון הזה אז מותר לי לכתוב שאת בעלת אעאלק לשעבר במי אתם מקנאים ולמה? לא מקנא כרגע עם איזה מפורסם יש לכם קשר? אפחד האם הופעתם פעם בטלוויזיה? כן בתחרות תחפושות

למעלה