שלדות...

• פותח הנושא LCX
  • פורסם בתאריך

LCX

New member
אה..

ראיתי את זו עם הקרבון ואת זו בלי, מה זה השלישית? בכל מקרה תלוי במחירים כמובן...יש לך מושג בקשר למחירים?

LCX

New member
תיקון*

קרבון מלאה בטח שלא! (מחיר...בשמיים-בדוק!) אלומיניום עם משולש אחורי קרבון ראיתי ורק אלומיניום ראיתי. לאיז מהן אתה מתכוון בהייבירד...(או איך שקראת לזה)?

הייבריד=אלומיניום וקרבון

ואינך מצפה שאערוך סקר מחירים במקומך האא???

LCX

New member
לא... אבל...

זה עדיין לא הגיע לארץ ולא ראיתי מחירון שלהם. וחשבתי שאתה בתור בכיר כאן אולי יודע מחירים "קצת" לפנינו... יש לך הערכה?

LCX

New member
תודה בכל מקרה...אז מה אתה מסכם?

מה עדיף? ביאנקי/ג'אינט (ואם כבר ג'אינט אז מקסימום את הדגם עם המשולש קרבון-האחורי)

הסיכום שלי הוא שאתה זורק שמות של

שילדות שונות ברמות שונות, בלי לדעת אפילו מחירים. כתבתי כבר בדיוק מה דעתי. לכל אחת מהחברות יש מגוון של שילדות בכל הרמות תגדיר לעצמך תקציב תבדוק את האופציות בתקציב שלך- כולל מחירים ותביא את ההתלבטויות לכאן. אישית- אם הייתי צריך לקנות ז"ק כשלדה, הייתי הולך על משוה אקזוטי כמו סקנדיום/טיטניום/כרומולי משובח וכד'. אבל זה אני ולא אתה. בכל מקרה, אני חושב שלא הייתי מוכן להוציא יותר מ- 700$ על שילדת ז"ק

LCX

New member
רחפן...

כתבתי מחירים...! אני בטח שלא זורק סתם לאוויר! הג'אינט XTC SE עולה כ-1750 ש"ח לדגמי 2003. הביאנקי ASSET 3000 1600 ש"ח לדגמי 2003. זה התקציב שאני מובן להוציא.

R a c e r

New member
אני הייתי הולך על ה M4

הכי קשיחה וסופגת זעזועים מצויין. אני גם רוכב על M4, אומנם לא על HT אבל עדיין מרגישים שרוכבים על איכות.

LCX

New member
אפשרות זו ירדה!...

נורתו: ג'אינט XTC SE ביאנקי TYCOON 3000 או שמא קוראים לדגם ASSET 3000.

clemente1

New member
הtycoon היא השילדה היקרה....

של ביאנקי. נראה לי שאתה מתכוון asset בכל מקרה מדובר על שלדות של 03 ב04 ביאנקי יוצאים עם ליין אחר, לפרטים כנס לאתר שלהם אני אישית אוהב את הביאנקי- קומפקטית יותר וייחודית, צביעה אקזוטית ותומכות כיסא מפותלות. מסכים עם מיקי לגבי שלדות כרומולי או סקנדיום אך מחירם בהתאם- אם זה מעניין אותך בדוק קונה explosif וג'אמיס כרומולי יש גם ייבוא של morati. ייאלה תתחיל להנות. אופיר

LCX

New member
צודק..

אני כמעט בטוח שזה ה-ASSET, איך היא נחשבת? ב-04 כבר אין סיכוי שיהיה בארץ...(לפי דברי היבואן) כרומולי/סקנדיום-כמו שאמרת יקר! מה יש למוראטי להציע? ומה עדיף? את הג'אינט או את הביאנקי?

LCX

New member
טוב תודה לכולם!

תודה לכל חברי הפורום הרבים שעזרו לי כ"כ בהחלטה חשובה זו! על תשובותיהם המעניינות,ועל העצות הטובות... שיהיה גם לכם בהצלחה... ואני מאחל לכם שגם לכם יעזרו ככה כשתצטרכו...! . למחשבה !...

למעלה