שלב הצביעה

kfir2005

New member
שלב הצביעה

הגעתי לשלב הצביעה, התוצרים כבר יבשים ואפשר להתחיל. יש ברשותי צבעי אקריליק במגוון רחב, טוש פרמננט שחור, וכן גם לכה אקרילית על בסיס מים / ספריי לכה מבריק. מה קודם? לצייר פחות או יותר בעיפרון או ישר בטוש, לצבוע בסיס ומעליו לתחום בטוש השחור? כיצד אתן מתחילות את שלב הצביעה?

קסמלי

New member
היי כפיר -יופי לעבודה

מנסיוני ודרכי - אני לא עובדת עם טושים - אוהבת את הכל בצבע. ממליצה לך לדמיין את הצבע לפני שאת מתחילה לקשקש בעיפרון על העבודה כשאת מרגישה פחות או יותר סגורה על עצמך - במידת הצורך ציירי בעיפרון בלבד! ותצבעי את יכולה לתחום בטוש שחור רק בסוף (הרעיון שלו לתחום מקטעי צבע). - לפעמים זה לוקח את העבודה למקום ילדותי יותר - קחי בחשבון בכל מקרה זה רק צבע - תתחילי - אין ממש חוקים ותמיד אפשר לטפס מעל ולשנות קסם

kfir2005

New member
עבודה ראשונה - לפני לכה

ראשית תודה על כל המחמאות שקיבלתי מכן זאת העבודה הצבועה הראשונה שלי לפני לכה הוספתי הדבקת מפיות ואבנים בחגורה

Dana agm

New member
kfir2005 יופי של שידרוג אני היתי מוסיפה

לאישונים צבע לבן מסביב

קסמלי

New member
בוקר טוב כפיר

תתחדשי - מתוק מאוד כמו שדנה אמרה לבן בתוך גלגל העין סביב האישון השחור - בהחלט יוסיף וגם להבא בדמות בסגנון את יכולה לעשות נפח לנעליים - על מנת שלא יהיו שטוחות מכווצ'צ'ת עיתונים מעל הנעל בצורה הרצויה וסוגרת במסקנטייפ - לדעתי חסר להן נפח. החגורה מקסימה. עם החרוזים והמפיות - מתוקי מאוד. תסתכלי קצת באלבומי התמונות למעלה - בנות שהכינו דמויות - תקבלי משם הרבה השראה לצבע ולפנים. אבל בהחלט עבודה ראשונה מוצלחת ביותר - על אחת כמה שאת מתמודדת ללא מורה צמודה. כל הכבוד קסם

קרןאור11

New member
אם תחמת בטוש שחור קחי בחשבון

שהלכה יכולה למרוח אותו. זה מה שקרה לי בכל אופן. אולי לבנות פה יש עצה איך זה לא יקרה. כשראיתי את העבודה ללא צביעה לא הבנתי שזה מה שהולך להיות ממנה. יצא מתוק אמיתי.

kfir2005

New member
תודה רבה...

אבל אם זה נמרח אז במה מומלץ להשתמש בכדי לצייר את תווי הפנים והתחימה<?? (כך שזה לא ימרח בעת הלכה).

50מרלין

New member
טוש פרמננט מאיכות טובה

אינו נמחק...הכנסו לשרשורים,,,היה שרשור ארוך בנושא

למעלה