שלא נדע... עד 4 לפנות בוקר עבדתי על

Nיכל

New member
שלא נדע... עד 4 לפנות בוקר עבדתי על

עוגת יום ההולדת לבת שלי ולעוד ילדה וילד מהגן שהיו אמורים לחגוג הבוקר את יום ההולדת שלהם בגן. תוך כדי עבודה הבובה קוראת לי (בערך 01:30) שהיא מקיאה... חשבנו שיעבור עד הבוקר כי לא היה חום אז בבוקר היא קמה עם 39.5 ומאז החום עלה עוד והיא החלה לדבר שטויות ולרעוד, אני חושבת שזו הפעם הראשונה ב- 5 שנותיה שהיא הצליחה להבהיל אותי ככה... עכשיו סוף סוף יורד קצת החום, העוגה יושבת מולי ומסתכלת עלי ואני מקווה שביום ראשון נוכל לחגוג אחרת צריך עוגה חדשה כבר ובאסה כי עבדתי עליה המון... אמנם נרדמתי קצת כשציירתי את העיניים ויצאו עיניים לא משהו אבל סה"כ עוגה נהדרת

אוי איזה באסה,אבל העיקר שתרגיש

טוב
.

mulani

New member
מסכנה!!

אני מקווה שתרגישו טוב בהקדם! ואם אי אפשר לחגוג בקרוב אז אולי אפשר להציל אלמנטים מהעוגה? תרגישו טוב!

Nיכל

New member
תודה! אם לא נחגוג בקרוב אתן אותה

לילדת היומולדת השניה כי היא חוגגת בבית ביום ראשון...

שתרגיש טוב

יום הולדת אפשר גם יום שני ושלישי ועוגה אני סומכת עלייך שתכיני לה חדשה ואולי לא תיצטרכי כי היא תחלים תנסי לה הרבה אמבטיות פושרות אני יודעת שילדים לא אוהבים את זה אבל תסבירי לה שעוד יומיים פורים וצריך להתחפש אז אולי יעזור משו בכל אופן רפואה שלמה

net the jet

New member
איזה ביאוס../images/Emo24.gif מקוה שזה משהו

קצר קצר ושאיתי תרגיש טוב מהר מהר !!!

ראומה1

New member
החלמה מהירה ../images/Emo57.gif

מקווה שבראשון כבר תהיו אחרי. ואגב- יום הולדת 5 שמח!

לא נורא, יעבור ../images/Emo24.gif

מאחלת לבובה מזל טוב ויום הולדת שמח!!
נ.ב. מה בסוף עשיתם/קניתם לאמא שלך ליומולדת 60?

Nיכל

New member
לאמא הייתה ארוחת צהרים נהדרת עם קי

קינוחים נפלאים וקנינו לבנתיים סט מצעים לבן מקסים. ובהמשך נחגוג כשאחותי תגיע לארץ ונקנה כנראה שעון

Nיכל

New member
עוד יותר שלא נדע... מסתבר שבאזור

השרון יש דיזינטריה! זוכרות פעם כשהיינו ילדות הייתה מחלה כזו? אז הנה היא שוב בישראל של 2005, אנחנו עוד לא יודעים אם זה זה אבל נדע בקרוב.

lala g

New member
החלמה מהירה ובעזרת השם עד יום

ראשון העוגה תשרוד

למעלה