שכר סיעת

יובלית1

New member
שכר סיעת

סייעת עובדת אצלי כבר 12 שנה, 4 ימים עד השעה 16:00, יום אחד בשבוע עד השעה 13:30, ויום שישי יום חופשי. השכר שלה נכון להיום עומד על 4800 ש"ח נטו. היא טוענת שזה מעט, ורוצה שאעלה לה ל- 5500 ש"ח נטו. רציתי לשאול האם השכר הנ"ל הוא באמת נמוך? האם מקבלים בשוק הסייעות משכורות גבוהות יותר? אגב, עפ"י החישוב שלי לשעת עבודה השכר יוצא: 31 ש"ח לשעה. הייתי שמחה לשמוע מגננות פרטיות נוספות כמה מקבלות הסייעות אצלן בגן, פשוט כי אני והיא הגענו למבוי סתום ואת הצ'ק האחרון היא לא מוכנה לקבל. תודה לכן

פככככ...הלוואי עלי

ואני גננת עם ותק של 6 שנים... 28 שח לשעה נחשב תשלום טוב לגננת... לא מכירה סייעת שמרוויחה כך. נראה לי שהיא מגזימה הגזמה פראית.

1פיגי

New member
גם אני גננת שרוצה להרוויח ככה מצד

שני למצוא סייעת טובה שעובדת איתך כל כך הרבה שנים, אם היא אמינה ומשתפת פעולה, בטוח שהיא קוראת אותך כמו את כף ידה, זה לא פשוט. נטו כזה גבוה זה ברוטו מאוד גבוה ואם את גם נותנת לה תנאים כמו קרן פנסיה אני חושבת שכדאי לשתיכן לחשוב פעמיים מה לעשות אל תהיי פזיזה וגם כדאי שהיא לא תהיה.

שבלולי1

New member
אני גננת ואני מוכנה

לעבוד אצלך בתור סייעת... ממש מוגזם אני לא מקבלת ככה...

SabbaLe

New member
השכר שאת משלמת לסייעת נראה גבוה

ומכובד. כמובן חשוב על כמה ילדים אחראית הסייעת. כמו כן מה ההכשרה שלה וטיב הפעילות שלה בגן. לפי הנתונים שמסרת המשרה של הסייעת היא 161 שעות והשכר 30 ש"ח נטו לשעה. אצלי הסייעת אחראית על שישה ילדים ואני משלמת לה 25 שח ברוטו לשעה.

GALAMR1

New member
יובלית תזהרי

יובלית יקירתי זהירות שלא מנצלים אותך אני עובדת במוסד פרטי עם המון סייעות 9 שעות הן עובדות במשך 5 ימים ויום אחד שישי עד 12:00 והן מקבלות 3900 שלא ימכרו אותך תיהרי חבל על הגן שלך יש הרבה סייעות טובות שדורשות הרבה פחות סתם מעניין באיזה איזור את עובדת? בהצלחה רחל

m i r y

New member
שכר סייעת

יובלית השכר של הסייעת שלך נשמע מוגזם, אז עוד להעלות אותו? נכון שסייעת טובה שגם רגילים אליה היא נכס בגן, אבל שכרה צריך להיות ריאלי, המשכורת שאת משלמת לה היא גבוהה ולא נראה לי שיש מקום להעלאה, יחד עם זאת חשבי היטב ושקלי את כל ההשלכות לפני שאת מגיעה להחלטה. אולי שווה לשתיכן שהיא תוותר קצת ואת תוותרי קצת ותפגשו איפה שהוא באמצע. בהצלחה

m i r y

New member
ואולי כדאי

שתראי לה את השרשור הזה, רק תבקשי קודם מאירית שתמחוק את הודעתי הקודמת לפחות את הסייפא שלו

לדעתי...

יש גם את העניין של כמה את מעריכה אותה, כמה היא משקיעה בגן, האם את יכולה להרשות לעצמך לאבד אותה, והאם את יכולה להרשות לעצמך לשלם לה את התוספת. אני מניחה שזה גן פרטי, ואם הוא מצליח והסייעת מרגישה שהיא תורמת להצלחה של הגן, היא בטח מרגישה שמגיע לה חלק מהרווחים. יחד עם זאת - המשכורת שלה באמת גבוהה. הלוואי עלי

me too

New member
אצלנו......

אני כגננת לא מרוויחה כזה שכר לשעה והמטפלות מקבלות עוד פחות ממני, אצלנו המטפלות עובדות 6 ימים בשבוע ומקבלות מינימום 17.95 או משהו כזה.....

סייעת משתכרת בד"כ בשכר מינימום. אפש

אפשר להעלות בשקלים בודדים אבל לדעתי הגזמת כאן. יש המאמינים שאין להם תחליף ובטוחים שישאירו אותם בכל מחיר. לדעתי, את צריכה להבהיר לה את המצב ולאפשר לה לבחור. אני לא הייתי מעלה לה את השכר, נשמע כי יש לה תנאים מאוד טובים. בהצלחה!

שכר סייעות

לא נעים לי לצאת"קמצנית" אבל השכר שאני משלמת לסייעת הינו 20 ש"ח לשעה. והסייעות שלי מצוינות , דוברות עברית רהוטה ונאה ללא שגיאות. מטפלות במסירות , מנקות וכל מה שקשור לעבודתן מתבצע יפה ובשימחה.

למעלה