שכר בודק QA

שפרה35

New member
שכר בודק QA

שלום לכולם , אני כיום מחפשת עבודה כבודקת תוכנה לאחר שכ-7 שנים לא נגעתי בתחום (בשירות הצבאי עסקתי כשנתיים בבדיקות תוכנה) ורציתי לדעת כמה אמור להיות שכר של בודק תוכנה עם תואר ראשון (לא רלוונטי לתחום) תודה..
 

halperin

New member
מנהל
למתחיל/ה 5-12 תלוי בתחום טכני, ישיר/אאוטסורס

לרוב מגיע עד 16-18 (שם מתחיל שכר ר"צ), ובמקרים חריגים באזור ה-20+.
 

שפרה35

New member
אז ככה..

האם אני נחשבת לבודקת תוכנה מתחילה מאחר ולא נגעתי בתחום 7 שנים ? או שלמרות הכל עדיין נחשב לי נסיון כשנתיים ? איפה השכר יותר גבוה בישיר או באאוטסורס?
 

halperin

New member
מנהל
תלוי מה את זוכרת, ומה בדיוק בדקת...

השמה ישירה עדיפה לרוב על אאוטסורסינג, אבל אם לא מוצאים תפקיד - כל דבר עדיף על לשבת בבית. התחום העליון הוא במקצועות עם ידע ייחודי, לדוגמא רשתות תקשורת (רק את יודעת מה עשית בצבא, ולאן תתאימי) תקווי שזה ייתפס כניסיון - תראי זאת דיי מהר לפי כמות הפניות לראיון. (במיוחד אם בתקופה זאת עשית תואר ולא עבדת בתחום שונה לגמרי, אז יש סיכוי) בסופו של דבר, את יכולה לבקש 10 ולהגיד שאת גמישה - ולא להתבאס אם תקבלי גם 7-8.
 

halperin

New member
מנהל
רצוי כמובן לרענן ידע מקורסים באינטרנט.

 

Rשף

New member
לדעתי עדיף לך למכור את עצמך כמתחילה משודרגת

שום ריענון לא יעזור לך להחביא את הפער בראיונות, ראיינתי עובדים אחרי הפסקה ארוכה וברור לגמרי שהם חלודים. לגבי השכר- תלוי... לפעמים אאוטסורס נועד לאפשר לחברה לשכור אותך בלי לבזבז תקנים ולא כדי לחסוך כסף ואז השכר דומה או גבוה יותר.
 

halperin

New member
מנהל
ציון שנתיים ניסיון לפחות יעבור את המגייסות

שהרי הבעיה עם חוסר ניסיון, היא בעיקר שפשוט לא מזמנים לראיונות. אם תעבור את משוכת המראיינות, המגייסים יוכלו לקבל החלטה אם מתאים להם או לא... לגבי השכר, מה שאתה טוען נכון לעיתים רחוקות ולגבי בעלי ניסיון ספציפי - בהחלט לא למתחילים. בוא לא נשכח שיש עוד צד שצריך להרוויח - החברות מנסות לסחוט התנאים הכי זולים, וכך העובד נפגע או בשכר או בתנאים. האשמה אינה בחברות האאוטסורסינג עצמן (לרוב), אלא בשיטה עקומה הנובעת מחוקים בורסאיים קלוקלים, ומניסיון לחסוך בצורה לא הגיונית.
 

nirqa1000

New member
לדעתי זה נחשב ניסיון.

תקדישי לתחום כמה שבועות לצורך רענון החומר... יש המון חומר לימודי על QA באינטרנט. תחדדי סוגי בדיקות, בדיקות קליינט/ סרבר, ו-SQL, אם תגיעי לרמה טובה, הניסיון הצבאי יתפוס ואת יכולה למצוא עבודה בקלות. לדעתי אל תתעסקי כרגע בשכר, קודם תיכנסי למקום עבודה טוב ועם הזמן תגיעי גם לרמת שכר טובה. שיהיה בהצלחה!
 

olymkus

New member
כנראה שלא תצליחי למצוא עבודה

אבל שיהיה בהצלחה
 
למעלה