שכיר וורדפרס

zoophisto

New member
שכיר וורדפרס

היי שלום :)

רציתי לשאול שאלה כללית....מקצוען וורדפרס עם 2-3 ניסיון מה המקסימום שהוא יכול להרוויח כשכיר לדעתכם?

אני מעדיף תשובות אמיתיות מאנשים שעובדים בתחום כבר ומרוויחים ככה וככה אם אפשר

zoophisto

New member
לא מזין תכנים

ממש אדם עם ניסיון בוורדפרס בניית פלאגינים הפיכת וורדפרס לכל דבר שיש בזמן בשתמשות בcore שלה כbackend וכמובן ידע נרחב בhtml html5 js css הפיכת וורדפרס למובייל ועוד....לגמרי מתכנת ווב אם זה מה שאתה מתכוון

zeshe shoel

New member
"שכירי וורדפרס" שראיינתי בעבר

לא הכירו לעומק לCSS, PHP ו JQUERY אלא ידעו להתקין פלאגאינים ולנסות לשחק עם ה CSS עד שזה עובד.

כפי שניקס אמר, אין כזה מקצוע. יש רמה של ידע בפיתוח WEB בין אם בקליינט סייד ובין אם בסרבר.

אם אתייחס לכאלו שראיינתי אז בסביבות 7-10 אלף.

מפתח WEB טוב יכול להגיע גם ל 20+ (ויותר) אז תבין את ההבדל.

בהצלחה.

Silver Strike

New member
רק בארץ אתה יכול לגשת אל מישהו

שאתה לא מכיר ולשאול אותו כמה הוא מרוויח...

itaym02

New member
איש מקצוע וורדפרס (נכון, בישראל אין, בעולם יש

שאנחנו עבדנו איתו, עשה כ$80/שעה.
הגענו אליו כבר מוכנים עם כל החיתוכים, ואיך העמוד אמור להתנהג.

zeshe shoel

New member
הבעייה היא ההבדלים במקצועיות

תותחי הוורדפרס העולם הם בדר"כ מבינים מה הם עושים. בארץ אתה פוגש המון כאלו שמבינים ברמה שטחיות מאוד. אני מכליל, ברור שיש אחרים טובים אבל הם מעטים.

zeshe shoel

New member
בנוסף, בדרך כלל הם גם מעצבים...

One Stop Shop שמבינים המון ב CSS, JS וPHP. אומנם בעולם סגור שנקרא וורדפרס אבל כותבים מודולים ומבצעים טמפלייטים מדהימים.

קח לדוגמא אתר האתר:

themeforest.net

אני בספק אם תמצא היום חברה בארץ של פרוייקטים קטנים שמביאה תוצאות כמו התוצאות כאן.

RoyceGracie

New member
מסכים לחלוטין ומחזק, אני עובד עם וורדפרס המון

וגם גולש בערך בכל הקבוצות וורדפרס האפשריות בפייסבוק. רוב החבר'ה שם לא מדרבנים אחד את השני ללהבין את הקוד אלא מציעים לרוב את הפלאגאין הנכון או איזה שינוי קטן ב CSS.

גם אם יש ליקוי כלשהו בהנה של השואל, לרוב העונים מבינים שאף אחד לא רוצה לדעת לתכנת אלא רק שיעבוד האתר.

יש המון המון בוני אתרים על וורדפרס שמספקים שירותים בתשלום ופשוט לא מבינים כלום, אפילו לא את ההיגיון של וורדפרס או מבנה הקבצים בתבנית.
באופן אישי אני מוצא את העובדה הזו מאד מתסכלת

zoophisto

New member
מחפש עובדים :)

אבל אתה בטח מדבר על פרילאנס חיצוני נכון?

זה גם איך שאני עובד עם חברות לרוב...

למעלה