שי
נעמי
אחרי שרית, אני רואה

קירה1

New member
שי ../images/Emo70.gif נעמי ../images/Emo70.gif אחרי שרית, אני רואה

שצריך לטפל גם בכן. טוב, אז עניתי בשירשור הבוקר.

נעמיא

New member
לפי התגובה בשירשור הבוקר,נראה

לי שאנחנו דווקא טיפלנו בך.....-ואת השני יותר אהבתי

נעמיא

New member
עתידני,משהו????

טלפונאית : "תודה שהתקשרת לפיצה האט. אתה מעוניין שארשום את הזמנתך?" לקוח : "הלו, אפשר להזמין..." טלפונאית : "אפשר לקבל בבקשה את מספר הכרטיס הרב-תכליתי שלך?" לקוח : "הממ...רק שניה..המספר הוא 6102049998-45-54610" טלפונאית : "תודה..אתה..מר רוזנשטיין ואתה מתקשר מרעננה, הרצל 43, מספר הטלפון שלך הוא 09-9572658 , המספר בעבודה הוא 03-8913454 , והסלולרי הוא 067-543765 . האם אתה מעוניין שהמשלוח יהיה לרעננה, הרצל 43 ? לקוח : "כן...איך יש לך את כל מספרי הטלפון שלי?" טלפונאית : "אנחנו מחוברים למערכת המחשב, אדוני" לקוח : " אפשר להזמין בבקשה פיצת מאכלי-ים..." טלפונאית : "זה לא יהיה רעיון טוב, אדוני" לקוח : "למה?" טלפונאית : "לפי הרישומים הרפואיים שלך, יש לך לחץ דם גבוה וגם רמת כולסטרול גבוהה, אדוני" לקוח : "מה?...אז על מה את ממליצה אם כך?" טלפונאית : "תנסה פיצת פולי סויה דלת שומן. אתה תאהב אותה" לקוח : "על סמך מה את אומרת את זה?" טלפונאית : "אתה שאלת בשבוע שעבר בספריה הציבורית ספר ששמו "תבשילים מפולי סויה"" לקוח : "בסדר...אני מוותר...תרשמי בבקשה 3 פיצות משפחתיות כאלה. כמה זה יעלה לי?" טלפונאית : "זה בהחלט יספיק למשפחתך בת 10 הנפשות, הסכום הוא 123 ₪" לקוח : "אפשר לשלם בכרטיס אשראי?" טלפונאית : "אני מצטערת אבל אתה תהיה חייב לשלם במזומן, אדוני. כרטיס האשראי שלך חרג מהתקרה ואתה חייב לבנק 9875.35 ₪ מאז אוקטובר שנה שעברה" טלפונאית : "...וזה עוד לא כולל את התשלום האחרון של המשכנתא על הבית שלך" לקוח : "אני מניח שאני צריך לקפוץ לכספומט ולמשוך קצת מזומנים לפני שהשליח יגיע" טלפונאית : "אתה לא תוכל לעשות את זה, אדוני. לפי הרישומים הגעת לתקרת המשיכה היומית" לקוח : "לא חשוב...רק תשלחי בבקשה את הפיצות, אני כבר אדאג לכסף מזומן. מתי יגיע המשלוח?" טלפונאית : "בערך 45 דקות, אדוני, אבל אם אתה לא מעוניין לחכות אתה יכול לבוא לקחת בעצמך עם האופנוע..." לקוח : "מה...לכל השדים..." טלפונאית : "לפי מה שרשום במחשב יש לך הארלי...מספר רישוי 23-344-01 ..." לקוח : "כססססמממ..." טלפונאית : "עדיף שלא תנבל את הפה אדוני. תזכור שב- 15 ליולי 1987 הורשעת על ניבול פה מול שוטר במילוי תפקידו..." לקוח : (חסר מילים...) טלפונאית : "עוד משהו אדוני?" לקוח : "לא..זה הכל, דרך אגב..אני מקבל 3 בקבוקים של פפסי כפי שהובטח בפרסומת?" טלפונאית : "עקרונית כן, אבל בהתייחס לרישומים שלך המראים על נטייה לסכרת..."

למעלה