שי שיטרית - תהיה גבר ותגיד "טעיתי".

ליטן א

New member
שי שיטרית - תהיה גבר ותגיד "טעיתי".

המצלמה מראה בבירור פנדל, פעם אחר פעם, והוא בשלו: "אין מגע, אפשר לראות שוב, אין מגע" תהיה גבר, תגיד "טעיתי".

ליטן א

New member
חילץ את הכדור נקי.

לאחר שהכדור נשאר ברגליים של אברג'יל, הוא חילץ יפה מאוד את הרגל השמאלית של אברג'יל. אייל צור לא הצליח להשתלט על המשחק - זה נכון. אבל הוא לא עשה אף טעות קריטית. כדור חופשי הגיע, פנדל לא היה, ואדום לא היה צריך להישלף לשירזי באותו רגע - הוא היה צריך להישלף הרבה יותר מוקדם. צפיתי שוב בהילוכים החוזרים שניתנו היום בערוץ 1, ואני עדיין חושב שלא היה כלום. לעומת זאת, צפיה חוזרת ונשנית במהלכים שלכם, ובשריקות המשונות של שיטרית, שהיה נותן לעצמו ציון 10 מול המיקרופון "בבירור, הכדור שיחק בידו של קייסי, ולא הייתה שום כוונה לגעת בו". תסביר את זה על 700 הפעמים שכן נשרקת עבירה, והשחקן איך שהוא נופל לדשא, מלקט את הכדור. כל משחק זה קורה, לפחות 9-10 פעמים במשחק. גם היום זה קרה מספר רב של פעמים, ובאחת הפעמים, היה זה קייסי שעצר את הכדור, ורק אחרי שהבין שלא נשרקה עבירה, הוא שיחרר אותו... זה קצת יומרני, וקצת מרוחק מהמציאות, אבל לא היה כ"כ טוב לראות מתישהו כדורגל הוגן, כאשר שחקן, גם כאשר הוא רואה שהשופט לא שורק, הוא מודיע לו שהוא ביצע את העבירה הזאת? רק דוגמא אחת, לצערי, אני יכול להביא לזה - במשחק בין נתניה לבין מכבי ת"א, לפני כמעט שנתיים, תחילת העונה שעברה (או זאת שלפניה.. לא זוכר) - כאשר איציק זוהר פגע עם מרפקו בשחקן יריב של מכבי, והוא עצר את המשחק, כי ידע שביצע את העבירה - אפילו שהשופט לא שרק על כך. ובאותו עניין - מזכיר לי שהשנה, עיצבן אותי מאוד ניר קלינגר, שצעק על גולדברג לאחר שהוא לא נפל ברחבה כשנגעו בו קלות. מאוד עיצבן אותי, אבל מן הסתם זה קורה גם במכבי חיפה, גם בהפועל ת"א, וגם בשאר הקבוצות.

tomash11

New member
מגיעה מלה טובה לפרוסט לא?

שהיה השיבוץ המקורי למשחק הזה, וביקש שיחליפו אותו במישהו שעל הנייר לפחות יהיה מהימן יותר. ערן פרוסט היה זה ששפט בדרבי החיפני, עת חשקה נפשו של ישראל כהן ברגלו השמאלית של רוסו מתנה לילד בבית, ופרוסט עומד מטר מהם, ואינו פוצה פה ומצפצף עד שלא נפל רוסו הארץ שדוד בפעם ה15. עכשיו, תארו לכם שכל הבלאגן הזה (שרק קראתי עליו יש להודות אבל בטוח היתה יד לקייסי:))), כל זה היה קורה לפרוסט. העליהום על שטרית היה נראה לי משחק ילדים על יד מה שהיו עושים לפרוסט (ויכול להיות שבצדק...). בכל מקרה, אני נקץ, אבל החלטתו של אלמושנינו פשוט נראית לי הגיונית ונכונה יותר מיום ליום.

אגב להזכיר לכם

שפרוסט הוא גם זה ששפט במשחק הקודם שלנו נגד חיפה בכפר סבא (3-1) והתעלם מהכשלה ודאית שבוצעה על אברג'יל ברחבה, נדמה לי במצב של 0-0.

למעלה