שיתוף קבצים בין הבית למשרד

avivik

New member
שיתוף קבצים בין הבית למשרד

אני מעוניין ליצור תיקייה במחשב בבית שאוכל לגשת אליה מהמחשב שלי במשרד. יש לי כתובת IP קבועה במחשב בעבודה. האם אפשרי בכלל? אם כן, כיצד?

Roy M

New member
כן. Logmein

תתקין את התכנה בבית והכנס דרכה במשרד אל המחשב בבית. אבל תתקין את גרסת ה-PRO שאינה חינמית, המאפשרת העברת קבצים ממחשב למחשב ולא רק שליטה מלאה מרחוק.

Roy M

New member
כי אני מניח שה-IP בבית משתנה

כל הדלקה או מידי פעם, אז לוגמיאין לא תלויה בזה כלל.

Yakuza

New member
אני לא מתכוון לשלם על תוכנה כזאת

אני משתמש ב LOGMEIN ואני מכיר את האופציה של ה PRO. אבל אין לי כוונה לשלם על האופציה של שיתוף קבצים.

ranzz

New member
DYNDNS חביבי...

ולא כל החיבורים הביתיים משתנים, הכבלים ללא חייגן שלי בבית לא שינה IP כבר לפחות שנתיים

Roy M

New member
זה נכון, אבל תמיד קיימת האופציה השניה...

וחוץ מזה, אם ה-RDP חסום, הלוגמיאין (ונלך על הורסיה החינמית), פתוחה לכל דיכפין.

ranzz

New member
הכול תלוי ברשת שיש לך במשרד

מכיוון שאנחנו לא יודעים עליה כלום, אז קשה להגיד. השאלה על מה אתה שואל אם זה אפשרי בכלל?

AndreyS

New member
Team Viewer

יש תוכנה שנקראת Team Viewer, היא טובה גם המחשב בבית הוא עם IP משתנה וגם אם הוא מאחרי NAT [רשת ביתית]. אפשרות העברת קבצים קיימת גם בגרסא החינמית.. במחשב הנשלט אין בכלל צורך בהתקנה, פשוט מורידים ומפעילים.. http://www.teamviewer.com/index.aspx

avivik

New member
ואם במחשב הנשלט יש לי ראוטר?

אני צריך להגדיר NAT? (יש לציין שזה המשפט היחיד שאני יודע להגיד עם NAT, אז בתשובתך אנא פרט ונמק
)

AndreyS

New member
לא צריך להגדיר כלום

אם אתה יכול לגלוש באינטרנט במחשב הנשלט, אז זה מספיק. התוכנה עובדת ככה: במחשב הנשלט - מפעילים מריצים את החלק של התוכנה למחשב הנשלט. כשהתוכנה רצה היא מציגה מספר משתמש וססמא, רושמים אותם. במחשב המשתלט: מריצים את החלק של התוכנה למחשב המשתלט, מכניסים את המספרים שרשמת קודם ו..זהו :)

Roy M

New member
תכנה נחמדה מאוד, השתעשעתי איתה

קצת. דומה לעיקרון של הלוגמיאין בסופו של דבר.

זה מגניב לגמריי אני כותב את ההודעה הזאת...

ממחשב ישן עם XP ששולט בויסטה אז אני רואה את הויסטה אצלי אבל שאני מנסה להעביר קבצים מתיקיות של המסמכים שלי הוא לא נותן לי וכותב שזה קבצים פרטייםחמרות שנתתי אישור מהמחשב השני בזה ששמתי את הסיסמא איך אני יכול לגשת ולהעביר מכל הקבצים שאני רוצה? תודה

cheif

Member
מנהל
בטח שאפשר

על ידי תוכנה כמו ULTRAVNC להשתלטות מרחוק ושימוש ב-NOIP או ב-DYNDNS שתעקוב אחרי שינויי ה-IP החיצוני שלך. פתרון חינמי לחלוטין.

avivik

New member
לא הבנתי משהו....

ULTRAVNC משמשת גם לשיתוף קבצים או רק להשתלטות מרחוק ולמעקב אחרי שינויי ה IP?

למעלה