שישי שלנו
בקר אור לקול ציפור

שישי שלנו ../images/Emo142.gifבקר אור לקול ציפור../images/Emo142.gif

או יותר נכון קול בישולי שישי שמתנגנים להם כבר מזמן.
באתי לברך
להדליק את אורות הפורם ולשוב למטבח
יום נפלא כולנו
ברכות ואהבה לחוגגי יום ההולדת בקר טוב

איזה ציפור? אצלי עוד ישנות כל הציפורים

ורק אני ערה כבר שעה........ בוקר אור ושבת נהדרת

../images/Emo42.gifואצלי התוכים עדיין לא מצייצים אבל אני

כן..... מתארגנת לנסיעה לתל אביב ארוע הסטורי , לראות אותי יוצאת מהבית ביום שישי בדרך כלל אני מתעוררת ועם עיניים חצי עצומות הולכת למטבח.... יום נעים לכולם

שמים1

New member
בוקר טוב למשכימה קום ../images/Emo185.gif../images/Emo183.gif../images/Emo182.gif

בוקר חורפי וגשום סוף כל סוף !!!!!! שיהיה בוקר נעים וחמים ושבת מבורכת .

../images/Emo182.gif../images/Emo183.gif בוקר טוב ליום שישי גשום

איזה כיף להתעורר לקולו של הגשם . ברכות לכל החוגגים

recordion

New member
בוקר טוב

מתחיל להאיר בחוץ - ירד גשם בלילה - הולכת להיות שבת חמין נהדרת! סופ"ש מעולה לכולם

ayeletba

New member
בוקר אור - אני למשל עובדת היום.. ../images/Emo4.gif

אבל זה חד פעמי ליום ששי בגלל סוף השנה. בכלל היה לי שבוע עמוס ביותר בעבודה - אתמול יצאתי באמצע היום לכמה שעות הביתה באמצע העבודה כי כנראה קצת קרסתי..וחזרתי לשם מלאת מרץ. תיכף פינת קריאה ויאללה לעבודה. סופשבוע נפלא שיהיה.

kriz

New member
בוקר טוב לכולם

אני עדיין עם עיניים עייפות. בזמן האחרון אני עייפה ומותשת המון. כרגע אין תכנונים להיום. מאיה הייתה אתמול כל היום עם חום ונראה איך היא תרגיש היום. בגזרת הבישולים גם עדיין אין תוכניות. קניתי קוביות חזה עוף ואני מתלבטת מה לעשות איתן...

../images/Emo141.gif בוקר אור לכולם, ולתפו המקסימה שמעירה

אותנו כמעט בכל בוקר, אלא אם כן, נירית מתעוררת לפניה נראה לי שהן עושות תחרות מי תקום קודם ותעיר אותנו אני קמתי היום מעט חולה, הגרון הגרון, או שמפתחת משהו שנקרא שפעת, מקווה שלא החמין, הקובה כבר על האש, עוד מעט מוכנים, רצה למטבח להמשיך יום נפלא לכולם

למעלה