שישי-שבת, הוטל מונטיפיורי והזקן והים

שירלי6

New member
שישי-שבת, הוטל מונטיפיורי והזקן והים

הוטל מונטיפיורי

בלאדי מרי הוא המשקה האהוב עליי. מאז שני הביקורים ב"אואזיס", אני מנסה להשוות בין הביצוע במושלם של רימה למקומות אחרים.
את חיבתי למסעדות של הזוג ברודו, איני מסתירה, ומשום מה קיפחנו את הבת האסייתית.

הוטל מונטיפיורי, שישי בערב:

לבקשתנו, הושבנו במרפסת. היינו בה.מ. פעם אחת עם פתיחתו ולא יצא לנו לשוב. כמדווח פה בפורום, השולחנות קטנים. קטנים מדי ולא נוחים. הכסאות גם הם אינם נוחים לישיבה מול השולחן. לא היה מזיק להם עוד 5 ס"מ. הישיבה הלא- נוחה העיבה. היה ערב מקסים ונעים בחוץ וחבל שלא הרגשנו נוח מספיק להמשיך ולשבת.

בלאדי מרי בכוס ענקית. בינוני מינוס. אין מה להשוות לזה של רימה. מיץ עגבניות מקופסא, מלא קרח מיותר, כמות יפה של אלכוהול וגבעול סלרי. מרשים במראה, חסר טעם.

הזמנו שתי מנות ראשונות:

סלט אטריות זכוכית ושרימפס, סלט מרענן ומעקצץ עם נענע, בצל ירוק, כוסברה, בוטנים, צ'ילי ומספר נאה של שרימפס טרי.

טונה נאה ויוזו, נתחים שמנמנים של טונה טרייה מאד על פרוסות אדומות בתחמיץ, תיבול עדין: קצת חמוץ, קצת מתוק, קצת חריף. שום דבר לא תוקפני מדיי ולא "הורג" את הטונה. מנה יפייפיה, טעימה וקלילה. ניגבנו את הרוטב המצויין עם הלחם שהוגש לנו (3 פלוטים).

חלקנו מנה עיקרית אחת (מה גם שלא ברור לי היכן היו מגישים לנו 2 מנות בשולחן הפיצפון) - קדירת פירות ים בקארי ירוק. מולים, קלאמארי, שרימפס וסרטן שוחים במרק שמיך של חלב קוקוס וקארי ירוק. מנה טובה וחרפרפה. מעל כל הכבודה כוסברה. דומה לה אכלתי בבית התאילנדי. המנה מוגשת עם קערית אורז והיא בהחלט מספיקה לשני אנשים.

ויתרנו על קינוח כי לא היה לנו נוח לשבת. גודל השולחנות והיחס בין גובה הכיסא לשולחן תמוה.

שילמנו כ 300 ש"ח כולל בלאדי מרי וודקה טוניק.
היה לנו טעים, אם כי הישיבה לא נוחה.

הזקן והים

גם זו אחת מן המסעדות שאנו מרבים לשוב אליה.
אתמול נהננו במיוחד. ישבנו בחוץ, מול ים נפלא בטורקיז עמוק, בריזה משגעת.
ספרנו 22 סוגי סלטים - מבחר שאין באף דגייה
ברבוניות טריות בכמות יפה
לברק על גריל פחמים
לימונדה
2 תה עם נענע ומיני ספגניות בסירופ מתוק מתוק לקינוח
כל זאת במחיר מצחיק של 164 ש"ח לזוג.
VFM , נוף ובריזה הכי טובים באיזור.

anatc

New member

ה.מ.- חשבתי שבחוץ הישיבה יותר נוחה! אפילו

תכננתי על זה השבוע עם אורחת מחו"ל. תודה על האזהרה. בפנים בכלל קשה לשבת אז זה יורד מהפרק וחבל.
איך הם לא חשבו על זה? המסעדנים בין המקצועיים בארץ.
לגבי הזקן והים, מסכימה לגמרי. איך מישהו פעם אמר פה? זו מסעדה ל'עמך' - אז כמה כיף להיות עמך לפעמים....

גסטרו

New member
בפנים ישבתי מספר פעמים- אם תבקשי שולחן פינתי

זה בסדר גמור . ישבתי באביב, בחוץ- הייתי לבד כך שהשולחן הספיק לי והיות זו היתה עיסקית זרירזה (ומאד טעימה )לא זוכרת בעיה עם הכסא. עדין אחת העיסקיות הטעימות ומשתלמות בעיר (אחרי מסה)

שירלי6

New member
מעניין האם קיבלו את הביקורת מעוד סועדים

הרי יכלו לשנות...
היתה אתמול אווירה - מליון דולר! זה עמך, זה ? :))

מהיום הראשון שזה נפתח היו ביקורות

על השולחנות האובליים הקטנים ועל הכסאות. כנראה שעד שניריתי לא תיכנס לפעולה, זה לא ישתנה
.

ניריתי 1

New member
קראת לי ?

בסדר בסדר בסדר
אעביר השבוע לרותי קובץ שירשורים שהיו כאן על הוטל, בעניין הישיבה הלא נוחה (כולל השירשור הנוכחי). שתקרא בעצמה את הביקורות. היא לא נכנסת לכאן או לפורומים בכלל. האמת הבטחתי לה שאעביר לה שירשורים על מסעדותיה... היא אמרה שמעניין אותה לקרוא. מודה שלא עשיתי זאת עד כה

אחד הדברים שמאוד חסרים לה , לדבריה, זה קשר ישיר עם הלקוחות. אז אעביר לה שתקרא ונראה מה ילד יום

נ.ב
אנסה לאתר בעצמי, אבל ליתר ביטחון, אם מישהו יודע / מכיר / זוכר - קישורים לשרשורים כאלה יתקבלו בברכה !

anatc

New member
קראת לי?

הנה לך משהו שרותי תשמח לקרוא, וגם מתי
ראשית ימי הקופי בר

ניריתי 1

New member
וואווו ממש מרגש הפוסט הזה ...

אמנם "ישן" (שנת 2004) אבל wow לגמרי.

אני אצרף את זה למייל שאשלח לרותי. אמנם לא רלוונטי לסוגיית מונטיפיורי, אבל זה ישקף לרותי
כי התלונות מגיעות מאנשים "רציניים"

ידעתי שתתגייסי! אבל למען האמת, יותר קל

להחליף מתכון לפנקייק מאשר להחליף ריהוט יחסית חדש. הכעס שלי הוא על המעצב שלהם שלא הבין מה הוא עושה.
מעבר לאוכל, צריך לשבת נוח במסעדה, להתרווח ולא להחליט לא להזמין עוד מנה כי לא יהיה לה מקום על השולחן.
לי למשל, הצפיפות בבראסרי ממש לא מפריעה, ההיפך, זה נותן בדיוק את האווירה בבראסרי בפריז. אבל הישיבה בה.מ. אללה ירחמו.
כנסי לאתר מטעמים ותמצאי בקלות את השרשורים על 3 המסעדות.

למעלה