שיר שקשור לכוורת או דני סנדרסון

TukiLaLa

New member
שיר שקשור לכוורת או דני סנדרסון

בהופעה של כוורת היתה מחרוזת אקוסטית עכשיו אחד השירים במחרוזת הלך כך: ראיתי פעם שועל, שועל בקרנבל לא סוס, לא כלב ים או סתם חמור ערנבת תרנגול או סתם גמל אולי זה מוזר עכשיו אני נזכר ראיתי פעם שועל בקרנבל איך קוראים לשיר הזה???? ושל מי הוא? כוורת או דני סנדרסון או בכלל משהו אחר?

theshow

New member
שועל בקרנבל

אני גם מחפשת את השיר שישנו במחרוזת האקוסטית של ההופעה של כוורת בפארק ונקרא שועל בקרנבל. השיר הוא במקור מפורטוגזית. מישהו יודע את שמו המקורי? למישהו יש לו את אחד הביצועים בMP3?

theshow

New member
שועל בקרנבל-השיר הנכון

כוורת עשתה פראודיה על השיר הזה. השיר באמת נקרא אושר והוא מהאלבום ארץ טרופית יפה במקור השיר של וניסיוס דה מוראס/אנטוניו קרלוס ז'ובים

Ice machinE

New member
אודה לך אם תפסיק לשאול שאלות כאלה

ועוד יותר אודה לך אם תקרא את הודעות המנהל\ת

farni

New member
למה לא לשאול?

זה לא אמור להיות פורום של שאלות?! מה הוא אמור לשאול כאן אם לא דברים שהוא לא ידוע?!

יש שאלות שמותר לשאול

במו איך קוראים לשיר או מי ביצע אותו ויש שאלות שאסור לשאול כמו איפה אפשר להוריד את השיר או אם מישהו יכול לשלוח אותו להבע לפני שאת צועקת סתם, תנסי לקרוא על מה מדובר.

Ice machinE

New member
כן, פורום של זיהויי שירים

לא פורום של "איפה אני משיג שירים" והשאלה שלך: האם למישהו יש אותו ב-MP3 זו צורה מתחמקת להגיד "מי יכול לשלוח לי את השיר?"

farni

New member
סליחה טעות שליי...

תהרגו אותיי..!!!! לא קראתי הכל... חשבתי שהוא התכוון לזה שהוא שאל על כוורת.. סוריי...??

farni

New member
חחח תודהה....:)

יש לי את היציאות האלוו.... לא נורא עבר....

למעלה