שיר שמישהו הזכיר לי אתמול

שיר שמישהו הזכיר לי אתמול

עַל נְשָׁמוֹת שֶׁלִּי אַתָּה שׁוֹלֵט, עַל דַּקֻּיּוֹת שֶׁבִּי פּוֹרֵט עֵת בַּמַּבָּט אוֹתָן תִּמְצָא אוֹ בִלְחִישָׁה אַחַת רָפָה. אִם בִּתְנוּעָה שֶׁהִיא מֻצְנַעַת, מִלָּה שֶׁנֶּאֶמְרָה בְּלִי דַּעַת, חִיּוּךְ חָטוּף אוֹ מְסֻיָּם אַתָּה בְּאֵלֶּה, בְּכֻלָּם. אֲנִי שְׁקָעִים לְכָל קְמַרֶיךָ אֲנִי יָמִים זוֹרְמִים אֵלֶיךָ אֲנִי צִפּוֹר אוֹמֶרֶת שִׁירָה וּבִלְעָדֶיךָ אֵין בִּי מַה... אֲנִי גְּשָׁרִים לְכָל מִילֶיךָ כּוֹכָב נוֹפֵל בְּלֵילוֹתֶיךָ בִּי יֵשׁ נָתִיב כָּל יֵשׁוּתְךָ אֲנִי טוֹבַעַת בִּדְמוֹתְךָ עַל אַכְזָבוֹת מֵהֶן כֹּחִי נִטָּל וַחֲלוֹמוֹת שֶׁלִּי קַשִּׁים, אֲבָל כְּשֶׁתְּדָרִים עָצְמוּ מְאֹד אוֹתְךָ פִּלַּלְתִּי לִי בְּסוֹד. הָיוּ שְׂרֵפוֹת בִּי וְיוֹתֵר הָפַכְתִּי מִישֶׁהוּ אַחֵר אֲנִי חוֹמֶקֶת בִּשְׁתִיקָה אַתָּה הֱיֵה לִי מַצֵּבָה. אֲנִי שְׁקָעִים לְכָל קְמַרֶיךָ... מילים: יעל טבת לחן: יאיר רוזנבלום

אורית 36

New member
שיר קסום

תודה למי שהזכיר לך אותו ועוד תודה ששמת אותו פה.

י אתמול מישהי הזכירה את זה...

הייתי לבדי ודרכי אבדה לי ובאת, באת לי בזמן. הייתי לבדי ודרכי אבדה לי דברים שרואים משם לא רואים מכאן. נתת לי יד, הראית לי דרך להרבה דברים הבאת חיוך יפה כמו פרח וכח להאמין. ואני עוד זוכרת את השיר ששרת את החלק הטוב מכל מה שאמרת. אז נכון שזה לא כל השיר אבל את זה היא הזכירה לי שלום לר נעה ... וחצי (מי בכלל סופר...
) חבר של קבע

למעלה