שיר שכתבתי!

שיר שכתבתי!

A Dude From Harlem/Michal jackass Yo yo i am some dude I live in harlem-the neighborhood Yaha, what´s up are the words i say Basket ball i play, no way moshai I got a boyfriend, he´s a fucking bitch If you piss me off, i´ll get my friend and give you linch Come on bros´ and sis´ let´s just get drunk Kidnapp a boy or just go robber a bank Hip hop is my life Give me a knife I am a niger And my name is not Igor YEAH!

זה הכישרון שלי.חח...

לקח לי כמה דקות לכתוב אותו בשיעור כימיה משעמם! ואנשים...אם עוד מורה אחת לכימיה תגיד שיש לי ידע כמו לחתול מת אני ישרוף את הביצפר שלי!

Hegze

New member
חיחיחי

תגידי תודה לחבר שלי מורה להיסטוריה אמר שלא יצא ממנו כלום וקראו לי ולחברים שלי בביצפר "כנופיה" זה היה ממש מבדר

tomgavish

New member
יפה מאוד......רק המילים לא כל כך

התחברו לי.....לא יודע למה....שרת את זה רגע כבן ורגע כבת....לא יודע....אולי אני גם יעלה פעם משו שכתבתי אם אני ימצא אותו...
המשיכי כך

OPERATi0N_iVY

New member
והנה אחד שאני כתבתי:

SKATER / ZZION AFLALO I EM OLVEYS SKETING YATZPAN HES MANY REYTING I LIKE TO KILL ARSES AND THEN KICK THEIR ASSES I EM VERY HATE ARABS END LISTEN TO UK SUBS END I SKEYT OLL THE TIME BICOZ SKETING IS NOT A CRIME תגידו לי מה אתם חושבים, לקח לי 5 שעות לכתוב את זה... ויש לי עוד כמה כאלה ואני שוקל לתת את זה למישהו שאני מכיר שיפרסם בעיתון...

OPERATi0N_iVY

New member
אתה טועה אחי..

אני יודע אנגלית מצויין, אני ב-4 יחידות ויש לי 65 ואני הכי טוב בהקבצה שלי...

sk8 freak

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אין הרגת אותי... חח זה שיר הכי מצחיק ששמעתי בחיים שלי...

AaroN FeinBerg

New member
אם זה ככה אחי אז איך כתבת

כמה פעמים רצוף end??? פעם אחת כתבת נכון....יש לך מלא טעויות....

OPERATi0N_iVY

New member
מה אתה מדבר?!?

גם נתתי לאח שלי לבדוק את זה... והוא בכיתה ה´ ויש לו 80 (!) באנגלית... והוא אמר לי שזה נכון...

sk8 freak

New member
AaroN...

הוא כתב את זה בצחוק... אל תתעצבן... אתה באמת חושב שאלו טעויות כתיב...? ברור שהוא כתב את זה ככה בכוונה עם טעויות... חח וזה ממש מצחיק

b0o

New member
השיר שלי

לקח לי 2 דקות לכתוב אותו והוא נשמע בהתאם להשקעה :skateing / yoni.w i´m a skater i´m the best if you do think so,i´ll kick your ass,so if you want 2 skate whit me,dont say nothing that crazy me

Nomaed Dominus

New member
גם אני גם אני

זה שיר שכתבתי... כתבתי אותו בערך 7 פעמים במשך חודשיים... שיניתי, שיהיה מושלם...
I was going in senter! I sayed Yo! to my frendz! We skeyted together, And we smoked sigaret! We went to Tomer, We look on Poster, We sayed Yo! Limp Bizkit rulz! And we smoked sigaret! Yo yo yo! Rap and Metal! Yo yo yo! Rap and Metal! Nirvana Sux, but Slipnot Rulz! We went to McDonalds, With our kul frendz! We talked about Skeits, And we smoked sigaret! We sayed Yo! again, And we sayed 666 rulz! We love Satan! And he made us smoke sigaret!​
מה שבאמצע זה מן פזמון כזה. זה אחד משירי הראפ הכי מגניבים לדעתי שכתבתי! מה אתם חושבים?

Nomaed Dominus

New member
אני מכווה שתבינו את השיר

ואת האווירה. כי אנחנו לא WEST-SIDE ראפרים, אנחנו פריקים!

b0o

New member
המילים בשיר הראשון לא קשורות

אחת לשניה אין חרוז אחד וזה לא יפה..,ת´שיר השני לא הבנתי

Nomaed Dominus

New member
זה שיר אחד!!!

בית 1, פזמון, בית 2. לדעתי השיר שלי הרבה יותר יפה מהשיר של מיכל הסקיטרית!

למעלה