שיר (שור) לשבוע טוב

ליקה5

New member
שיר (שור) לשבוע טוב

לכל המתחילים, הגומרים, המחליפים ענבל הגאונה כתבה וגם ביצעה

ליקה5

New member
אם זה נגמר זה חבל

יובל, אם זה נגמר זה חבל, בלעדיך הכל מסורבל. וחשבתי ששנינו ביחד נוכל. רק אני ויובל מעכשיו עד בכלל.

ליקה5

New member
ליאור

אל תשאר מאחור, כשהלכת נהיה לי שחור, אל תשכח נשיקה שהבטיחה לשמור, ואותי רק לזכור... אל תלך לי ליאור

ליקה5

New member
מרים

מה שבנינו לא תם, איפה שתבקשי - אני שם, את הכי מיוחדת בכל העולם. כשאני עם מרים זה תמיד מושלם

ליקה5

New member
עודד

למה אתה מפחד, אותי אתה לא תאבד, כשאנחנו ביחד אתה לא בודד כשאני עם עודד זה תמיד עובד.

goeran

New member
רוד

רוד אתה גדול איך נגחת את הגול איתך הכל מסתדר כי אחרי הכל שיחקת במנ'צסטר הולנד הולנד עד הסוף ונגיד לנאחס

למה פה למה

ראיחת איזה גוללללללללל כפרה על רוד. חולה עליהם. אני בנשמה שלי כתום.

ליקה5

New member
חופשי...זה שירשור שבוע טוב

כל אחד ומה שעושה לו טוב ד"ש לואן ניסטלרוי שאם השם שלו לא היה כזה ארוך הייתי מחברת לו בית בשיר בברכת לילה כתום

come on1

New member
ערן

אתה אותי מצחיק וזה לא כדי להחניף, מוכנה בשבילך להחליף ניק כדי שתוכל לי להטיף, גם מסר לאישי אליך אשלח כדי שאותי אולי תקח
. קח אותי ערן!!!

goeran

New member
COME

און, בוא איתי ואני מבטיח זה לא ייגמר בבכי שנינו יחד נגיע בשמים ויחד נפרוש כנפיים זה נהיה מדי דביק ולא רוצה את יושבי הפורום להחניק אז בואי נעבור לחדר המיטות ושם נעשה "אהבות"

goeran

New member
הולנד הולנד

זה נגמר כי פשוט זמנכם עבר אין דבר ולא נורא תמיד יש את היורו הבא ביי חברים ושחקנים נפלאים להתראות חבריי הכתומים.

dedikilcool

New member
ארשוין

איזה משחק איזה כושר את הולנד העפתם ממש ביושר החצי גמר מגיע ואתם עוד כאן ואני שואל... איך זה שהפסדתם לנו ברמת גן?

ליקה5

New member
רחל

ביננו זה לא יתקלקל אם תלכי אני רק אתאבל, את כמו פרח עדין שגדל וגדל כשאני עם רחל כל אחד מסתכל

ליקה5

New member
איתי

אל תוותר עוד עלי, אהבנו כמעט עד בלי די, כשאנחנו ביחד רק לנו כדאי להנות עד בלי די רק לי ולאיתי.

ליקה5

New member
אוסנת

בואי מהר כמו שאת, ונהיה שוב רק שתינו לבד, כשאנחנו ביחד הזמן זז לאט, כשאני עם אוסנת זה הכי מיוחד.

ליקה5

New member
אבנר

למה אתה מסתתר, עלי עוד אל תוותר כשאנחנו ביחד הכל מסתדר. כשאני עם אבנר זה סיפור אחר

ליקה5

New member
אורית

אל נסי להחליט את בחורה אחראית וקולך בתוכי מיתרים הוא מרטיט ואני של אורית מעכשיו לתמיד

ליקה5

New member
ירון

אתה תשאר הראשון, מה שתגיד זה נכון כשנשארתי לבד רק עם הזכרון זה היהה כמו אסון בוא הביתה ירון

למעלה