שיר שבלב למישהי שבלב

שיר שבלב למישהי שבלב

רוצה לומר לה כדאי שתדע שהאישיות שלה כובשת כל פינה
השירים שאני כותב לה מראים לה את רגשותיי יום שישי היום במקום לצאת לבלות אני נשאר בבית אין חשק לזוז רק לחשוב עליה להאמין לדעת שהיא שם לאט לאט אני נכנס לגדר דיכאון איך אני יכול לבלות להנות כשהחצי השני שלי איי שם מסתובב ובליבו פצעים חבל שהיא לא לידי רוצה אני לרפא לה את הפצעים שתרגיש ביטחון לעולמים אכתוב לה שיר אוליי ברגע זה היא תחשוב עליי דברים שבלב <> שם השיר הירח כל כך עצוב וכה בודד , השמיים מסתירים את דימעותיו ואני אותך מרגיש חזק בלב , הפרחים שמסביב יודעים עכשיו קופידון שלח בי את חץ אהבה , והפחדים שבתוכי רוצים אותך הגעגועים שוברים את שתיקתם , והלב בוכה כשאת לא כאן על חולות הים לי מסתובב , ואני שוקע עמוק בפנים הים שמסביבי רק גועש . רוצה אותך כאן לצידי שקט ושלווה יש דברים שבלב לוחשים לך מנגינות שאיש לעולם עוד לא יבין דברים שבלב שרים לך אל תלכי .אל תשאירני כאן פצוע ועזוב תהיי איתי כאן לעולמי עד , תרפאי את ליבי בחיבוקך וביחד נחיה באושר ושימחה אנשים שמסביבי לא מוכנים להבין , שאת חלק מחיי והסנרדה שאני שר , מדמיין אותך קרוב אליי מרגיש אותך בכאב ובשימחה , מרגיש בעננים חושב עלייך חולק איתך בכי צחוק אנא בואי כנסי את אל חיי והסערה שבליבי תיפסק לה בקרוב , הכוכבים יהיו שקטים בחיוכים והלב ינוח בפינתו , הירח ישוב למסלולו השמיים ינגנו את שימחתם , ואיתך ביחד נצעד לעולם יש דברים שבלב לוחשים לך מנגינות שאיש לעולם עוד לא יבין דברים שבלב זועקים לך אל תלכי , אל תשאירני כאן פצוע ועזוב תהיי איתי כאן לעולמי עד , תרפאי את ליבי בחיבוקך וביחד נחיה באושר ושימחה באהבה מתוקה לבחורה מיוחדת וקסומה דברים שבלב

למעלה