שיר מאוחר

שיר מאוחר

הוא כתב לי מכתב אחרי הרבה זמן שלא דיברנו הוא סיפר לי על מה הוא חשב אחרי שהאושר ברח מאתנו. המילים שלו עשו לי רע אבל הוא לא התכוון כי הם החזירו אותי חזרה לזכרונות שבהם לא רצינו להזכר. ואני קראתי אותו בין השורות ואני הרגשתי את הדמעות האסורות שיורדות לו לאט על פניו הרזים ונגמרות על שפתיו כנשיקת המתים. לפני שהוא בא חשבתי שכבר אי אפשר יותר לאהוב לפני שהוא בא חשבתי שכבר לא יהיה יותר טוב. וכאשר אני בכיתי כמעט בסתר הוא היה זה שאומר "הכל יהיה בסדר" אז למה עכשיו כשהוא בוכה אין לי מה לומר? ולמה עד עכשיו הוא לא רואה שאין בי שום דבר. למה הוא נשאר איתי למרות שאין בי תועלת? למה הוא בוכה איתי ואני בשביל שנינו סובלת? ואני רציתי להחזיק לו יד ואני רציתי שהוא לא יהיה לבד ובמקום ללכת ולומר לו מילים אני כותבת שירים, לא מועילים. כי רצף מילים על דף מקומט לעולם לא ישתוו לחיבוק שאבד. סליחה. לא התכוונתי. תסלחו לי, אני הולכת להקיא את שאריות הרחמים העצמיים שנשארו לי.

@Lun

New member
...

חושבת שהשיר מקסים... מתאים.. לא מתאים... הכל מתאים אני חושבת... רק טוב...

-Annie-

New member
יעלי,

לא יודעת כל כך מה התרופה נגד רחמים עצמיים וחבל שהם שם. הוא כנראה מוצא בך הרבה יותר ממה שאת רואה, כי הוא שם, הוא נשאר! ואם הוא רואה דברים אז מה אכפת לך שהוא שם?? ונכון, מילים לא יכולות להחליף חיבוק, במיוחד לא מילים כתובות. אז תנסיל העניק לו את החיבוק שהוא צריך, תנסי לומר את המילים שיעלו לו חיוך קל או אושר עצום. לא יודעת. ושירים כן מועילים. הם מורידים קצת מנפש כואבת. ממך. ובאמת מתאים או לא מתאים, לא יודעת. אבל חושבת שהכל מתאים - זה יום האהבה. הוא לא רק בשביל האנשים המאוהבים, הוא גם בשביל אלה שנכווים קצת בשולי הדרכים. נראה לי.. ולא כל כך יודעת מה עוד, כי לא יודעת בדיוק את העניין. אבל מאלחת לך לא לסבול בשביל אף אחד, במיוחד לא בשביל עצמך, ולמצוא את המילים, והחיבוקים, והזכרונות הטובים. וזהו. מעניקה לך חיבוק אחד לשניכם.
(-תחלקו בו, מה יש?) אנני

רותי ב.

New member
לא ראיתי יותר מדי

רחמים עצמיים,
לעומת זאת ´יצא´ לך שיר מהמם, רב-משמעי, שאהבתי מאד. אי אפשר להגיד שמשהו טוב לא יצא מזה... ונדמה לי שאם הוא היה קורא את רצף המילים הזה, אולי רק טיפ טיפה זה יכול היה להיות בשבילו כמו ללכת ולומר לו מילים...

שש

New member
מוטב מאוחר מאשר אף פעם

ותורידי את השורה האחרונה תודה כבר יותר טוב

למעלה