שיר להורדה, טריוויה וכמובן בקשה

sshender

New member
שיר להורדה, טריוויה וכמובן בקשה ../images/Emo13.gif

download (אל תבהלו מהרוסית - יתחיל להוריד אוטומטית) השאלות: 1. מה שם השיר ומי המבצע? 2. מה שם הראפר האורח (קל מדי...) 3. הסמפל המלודי לקוח משיר אחר מוכר. מהו השיר הזה ומי המבצע? אני מקווה שאהבתם.
בכל אופן, אהיה אסיר תודה אם תוכלו להעלות את השיר Anita - Na Na Na המופיע, בין היתר, כרצועה מספר 16 באוסף 07 Volume. שיר מדהים בעוצמתו - מה שנקרא pure euro energy, וממש קשה להשגה. לצערי יש לי את הסדרה הזאת רק על קלטות פירטיות מבית היוצר של שוק ב"ש כך שהתיסכול אוכל אותי. תודה מראש למי שיעזור

sshender

New member
../images/Emo93.gif שכחתי למחוק את ה ID3 Tag

פאק... אז לפחות תהנו מהשיר!!!!

royal purple

New member
את (Na Na Na Na (Everybody Wake Up

אתה יכול למצוא כאן. הפקה שמעורב בה Sergio Dall'Ora שפעיל גם כיום.

sshender

New member
וואו.. אין לך מושג כמה עזרת לי ../images/Emo140.gif

בקשר להפקה, ההשפעה האיטלקית בהחלטת ניכרת אך חשבתי ש- farinna הוא מאחורי הפרוייקט הזה. האם יש עוד גרסאות לשיר הזה? האם ידוע לך על שירים נוספים שיצאו תחת השם anita? אם לא, מאחורי אילו פרוייקטים אחרים הוא עומד? וכמובן, האם יש עוד פרוייקטים שבהם משתתף J Supreme חוץ מהשיר שהעליתי, קלצ'ר ביט וראפרס אגיינסט רייסיזם. האם הוציא שירי סולו? סורי על מטח השאלות החיזבלאי...

royal purple

New member
תשובות:

א. הגרסאות שיצאו לשיר הן: radio version - זו הגרסא שהעלתי והיחידה שיש לי edit version odissy mix acapella club mix ב. אני לא מכיר עוד שירים של האניטה ההספציפית הזו. ג. פרטים על פועלו של Sergio Dall'Ora אתה יכול למצוא ב-discogs ד. את הדיסקוגרפיה של jay supreme אתה יכול למצוא כאן

eurodancemaster

New member
רויאל רק אתה יכול לעזור לי

אני לא מצליח למצוא שום פרטים על starclub feat.dr.alban הגעתי לאתר של הלייבל והוא לא פעיל בכלל.האם ידוע לך תאריך יציאת הסינגל או האם הוא כבר צועד האיזשהוא מקום?

royal purple

New member
גם אני לא יודע מתי צריך לצאת הסינגל

מה שאני כן יודע זה שהוא צעד ברומניה - מצעד שמתבסס על השמעות, והגיע שם למקום ה-91 לפני כ-3 שבועות. הוא צועד גם בכמה מצעדים של תחנות רדיו ותקליטנים בשבדיה ודי מצליח שם. למידע נוסף כדי לעקוב אחרי הדף הזה ב-myspace ששייך ל-Niklas Pettersson - אחד החברים ב-starclub

eurodancemaster

New member
את הדף הזה שלו אני מכיר

והוא מתייחס במשפט אחד בלבד להרכב שלפי מה שהבנתי הוא אחד משלושה מפיקים. הוא רק טוען שהסינגל מקבל פרומו ברחבי העולם.

royal purple

New member
שלחתי לו Mail וקיבלתי תשובה

שלחתי ל-Niklas Pettersson הודעה וסיפרתי לו קצת על הפורום ועל כך שיש ל-Chiki Chiki הצלחה בישראל. שאלתי אותו גם מתי יצא הסינגל ואם הוא יכול לתת עוד פרטים על Starclub והנה התשובה:
Hey ! I'm so glad you like the song! Starclub is a new act that we're currently developing and are recording an album with. We're based in gothenburg, sweden and chiki chiki is the first song out! It's been pre-released to radio and dj:s across europe to create a buzz about the act, so hearing that it's doing well in Israel is really good news! We're currently looking for a label in Israel, so if you have any good tips let me know! All the best Niklas​
אז כנראה שעוד אין תאריך יציאה לסינגל, אבל בכל מקרה נחמד לראות שיש יחס גם לישראל. אני אכתוב לו מכתב תשובה, אז אם אתה או מישהו אחר רוצים להוסיף משהו תנסחו משהו באנגלית ואני אשלח לו.

eurodancemaster

New member
רויאל אתה גדול!

אני אשמח אם תשאל אותו האם הכיוון של ההרכב הוא להמשיך בסגנון הנ"ל של היורו,ואיך לעזאזל הם הצליחו לשים את ידם על ד"ר אלבן ללהיט שלהם? והאם מתוכנן להצטלם קליפ לזה?

royal purple

New member
שאלתי אותו

אני חושב שאת התשובות אני אתן יותר למעלה כי השרשור הזה מתחיל קצת להתיישן...

sshender

New member
תודה

א. הגירסה שמופיעה באוסף ווליום 7 אורכה 4:00, בעוד שגרסת הרדיו שהבאת לי היא 4:17. הן נשמעות לי זהות. האם ידוע לך איזה גירסה מופיע באוסף? ב. חבל. יש לה חתיכת קול!!! אולי היא שרה תחת שם אחר? ג. גיליתי הרבה חומר שיש ברשותי שלא ידעתי ששייך לסרג'יו. אף פעם לא מאוחר ללמוד. ד. כמה טיפשי מצידי....
מדובר באתר שאני מבקר בו קבוע ולא העליתי בדעתי לבדוק שם... האם היה לך את השיר שהעליתי?

למעלה