שיר כניסה לחופה - נכון שעסקנו בזה

ענבר100

New member
שיר כניסה לחופה - נכון שעסקנו בזה

אבל יש לי את כל הלילה למצוא שיר - האמת את כל לילות השבוע אז אשמח לעזרה. הכיוון הוא משהו שאפשר יהיה להיכנס בו עם ההורים - דיסני? נוטינג היל?

בייביUE

New member
ניצול של השרשור

מה דעתכם אם אני הוסיף לעמוד של החתונות גם את שיר החופה, יציאה מחופה ועוד רעיונות שאני מחכה מכם.....

קוקיטה

New member
וואל....

אנשים אני חדשה כאן.. אני קוראת בפורום שלכם כבר כמה זמן אבל...הכונו לוידוי.. אני לא שייכת לכאן...אני קצת בת 15.. אבל אני מאוד מאוד מאוד אוהבת חתונות ומביוחד שמלות כלה.. אז..אתם בטח חושבים שאני קצת מוזרית אבל..וואל...תחשבו!! בכל מקרה.. יש שיר נורא יפה של סרט לא בדיוק של דיסני אבל קרוב.. קיצר קוראים לו far longer than forever והוא נורא נורא נורא נורא יפה! מקווה שעזרתי.. הנה המילים (ואם אתם מורידים מהקאזה תורידי את הגרסה של רג'ינה בל) Far longer than forever I'll hold you in my heart It's almost like you're here with me Although we're far apart Far longer than forever As constant as a star I close my eyes and I am where you are Sure as the dawn brings the sunrise We've an unshakable bond Destined to last for a lifetime and beyond Far longer than forever (Far longer than forever) Like no love every known And with your love I'll never be alone Far longer than forever (Far longer than forever) Like no love every known And with your love I'll never be alone Far longer than forever Much stronger than forever And with your love I'll never be alone Never, never be alone Never, never be alone Far longer than forever וואל...לא יודעת אם זה מתאים לחופה אבל...זה שיר נחמד!

הדאבלים

New member
../images/Emo59.gif../images/Emo16.gif../images/Emo45.gif מדליק

ועוד רעיונות-
כמה שנים ביחד
סיפור קטן על הצעת הנישואין
כינויים של בני הזוג אם יהיו לי עוד אני אגיד...

בייביUE

New member
סיכומון

להוסיף את הדברים הבאים: שיר כניסה לחופה. שיר יציאה מהחופה. שנים של הכרות. כינויים של בני הזוג. תאריכי לידה. לגבי סיפור ההכרות, זה ניתן אך יש בעיה עם זה כי צריך לעשות טופס רישום לאתר ואני לא חושב שהרבה יאהבו את עניין הרישום לעוד אתר בשביל זה. אלא אם כן אנשים ירצו זאת. אז חברים מה דעתכם?

בייביUE

New member
אפשר על ידי

שליחת מסר עם הפרטים אלי ואני אעדכן אותם בשביל עדכון צריך רישום ואני עדין לא רוצה לעשות את זה, עד שלא יהיו מספיק אנשים שירצו זאת....

minimause

New member
שיר של דיסני שאני שוקלת לקחת הוא

can you fill the love tonight ממלך האריות שיר מדהים שאפשר להיכנס בו עם כולם לדעתי.

ענבר100

New member
מחפשת את השיר של התהלוכה של דיסני

מכירים את תהלוכת הסיום בסוף כל יום בדיסני. שמענו אותו לפני כמה שנים ביורודיסני בתהלוכה הסיום ואני מחפשת אותו נואשות!!!

קוקיטה

New member
יש סיכוי שאת מתכוונת ל

''remmember the magice כי זה הדבר היחיד שאני יכולה לחשוב עליו...

אשרתי

New member
ענבר, הצעה:

כנסי לפורום זיהוי שירים של תפוז. לי הם עזרו בכמה דקות עם שיר שחיפשתי. הם ממש טובים בזה....

eranyael

New member
מה דעתכם ../images/Emo4.gif

על השיר של מלך האריות circle of life אני מכורה לוולט דיסני אבל משום מה המיועד לא ממש חושב שזה מתאים מה דעתכם? יעל

ענבר100

New member
לדעתי זאת אופציה ממש יפה

בתור חולה על דיסני - את מכירה את המנגינה של תהלוכת הסיום? אפילו בפורום זיהוי שירים לא הצליחו לעזור לי :(

eranyael

New member
Sorry ../images/Emo4.gif

אבל אני חולה על הסרטים יש לי גם כמה בבית, מה שאני מציעה זה שתכנסי לקאזה ותקלידי בחיפוש סידני ומשם תוכלי לבחור, יש שם שירים מהממים ובטח גם זה יהיה לדעתי אפשר לשמוע חלק קטן גם בלי להוריד את השיר.

עירד29

New member
נדמה לי שאני יכולה לעזור

בתור מכורה למותג דיסני יש לי מלא דיסקים שלהם ואין לי שום בעיה להשאיל אותם. תשלחי לי מסר וכבר נמצא דרך... שבוע קסום

עירד29

New member
דרך אגב

לאחרונה שמעתי ביצוע מ ד ה י ם !!! של שיר מההופעה בלונדון של אבבא 'דנסינג קווין' הפתיחה של המופע כאילו לקוחה מסצנה בסינדרלה מרגשת,דרמטית ומצמררת. תנסי למצוא או לשאול את הדי ג'י.

למעלה