שיר חדש... †

שיר חדש... †

אלה הדמעות הכי כואבות שהבכיתי לא ידעתי שאהבה כל כך גדולה יכולה לגרום לכל כך הרבה עצב אני מרגישה את זה אוכל אותי מבפנים אני מרגישה את זה שורף אותי מבפנים אני מתפתלת מכאב צועקת "שקט!" אבל זה לא מקשיב זה הורג אותי שאני אוהבת אותך הגוף שלי יפגע רק פעם אחת בכביש פעם אחת מקומה שלישית תספיק אני ארגיש את העצמות שלי נשברות, מבפנים אני אראה את הדם נוזל אדום שחור על האספלט אני לא אשמע אותך יותר לא אצטרך להרגיש את הגעגוע הזה שאוכל אותי מבפנים ששורף אותי מבפנים אני צועקת "שקט" אבל זה לא מקשיב ועכשיו קר לי כל כך שכואב לי להשאיר את העיניים פתוחות אבל כל פעם שאני סוגרת אותן את שם מלטפת בעדינות את שפתי עם שפתיך מלטפת אותי במבטך כל כך נעים שזה שורף אותי, שזה אוכל אותי מבפנים אני צועקת "שקט" אבל זה לא מקשיב אלה הדמעות הכי כואבות שהבכיתי אבל עכשיו הן כבר יבשות נשאר רק כאב עצום עמוק בתוכי שאני רואה בעינייך כשאנחנו נפרדות צועקת "שקט!" אבל זה לא מקשיב זה הורג אותי שאני אוהבת אותך וזהו. מורגן.

ganooov

New member
../images/Emo26.gif זה חצי טריגרי ../images/Emo36.gif ../images/Emo13.gif

אנשימים, סמנו בעצמכם...
אממממממ.. לא יודע, לא התחברתי לזה מי יודע מה.. אהבתי את היצירות הקודמות שלך, הן היו בסגנון שונה..

r l

New member
מממממ....

אהבתי, בהתחלה זה נשמע כמו עוד הטפה להתאבדות בעקבות אהבה אחר כך מתברכר שזה בעצם רק השלב שעוברת בכאב שלה, ה מ ח ש ב ה על התאבדות. התאור כנה. "הבכיתי" מילה ששינית לצרכים של השיר? מבוססת על איזשהו בניין קיים בעברית? אולי יש לה משמעות קצת שונה (מהי?)? יעל.

למעלה