שיר השבוע

camfels

New member
גמני כמוך!!!!!

בטח שיש לי את האלבום החדש של בקסטריט חולה עליהם!!! ואינקומליט זה גם שיר השבוע שלי!

te amo benjamin

New member
זה באמת שיר יפה

אני הערצתי את הלהקה הזאתי מכיתה ד' ואני ממליצה על כל הדיסקים שלהם בחום יש לי חתימות שלהם כי הייתי בלונדון במוזאון שהם עשו תביעות של הכיף יד שלהם וצילמתי את החתימות יש להם שירים כאלה יפים יש לי 4 אלבומים שלהם חוץ מאחד

../images/Emo19.gif../images/Emo29.gifשילייי../images/Emo124.gif

חלום כחול-ברי סחרוף הכי יפה בעולם-מאור כהן matchbox 2o-bent בוטן מתוק בקרקס-מפנטזת היהודים-ג'קי

אממ מלא טוב..אז...

הגרסה החדשה של suavemente אממ..השיר החדש של שקירה ואלחנדו סנזו-la tortura אינקומפליט של הבקסטריט בויז... השיר החדש של דנזו-פוט יור הנדס אפ אין דה היר...אין לי עצבים לרשום באנגלית חח זה ארוך חח... ביודיפול סול,סינדרלה סטורי-של ג'יסי מקרטני...

אהה גם....

אמריקן אידיוט של גרין דיי זה שיר ישן חח אבל התאמנתי עליו כל השבוע חח זה גם נחשב אז חחח..וגם נאמב של לינקין!

../images/Emo19.gif../images/Emo29.gifהדיסק החדש שלהם נקרא ככה

בטח שזה מהחדש:p הם הוציאו את אמיקן אידיוט כסינגל ראשון..אחר כך את בולברד ועכשיו את הולידיי..

כי קיבלתי אתמול דיסק שלהם וזה לא

היה שם אבל היה דיסק להיטים..כאילו אוסף של 12 שירים הכי יפים שלהם משום מה אמריקן אידיוט לא היה שם...אבל חשבתי שזה הדיסק הכי חדש אבל זה דיסק שהם הכינו למורה שלי..עזבו זה סיפור ארוך מאיפה יש לו את זה...

אהה אז יכול להיות שהם שמו../images/Emo3.gif

את השירים שהם רוצים ולא את השירים מהדיסק החדש.. או כל דיסק אחר.. אם זה משהו שהם קנו יכול להיות שמה שהם קנו יצא לפני שהדיסק החדש יצא
עזבי,אמריקן אידייט-ככה קוראים לדיסק החדש וזהו

מה?!..חחח כנסי...

בסדר הבנתי שזה הדיסק החדש..קיצר המורה שלי לגיטרה פגש אותם אממ לפני חודש וחצי משו כזה והם הביאו לו דיסק עם 12 להיטים שלהם וכאילו הוא הביא לי לשמוע ולא היה שם את אמריקן אידיוט וחשבתי שזה הדיסק הכי חדש שלהם...אני לא מעיצה מטורפת שלהם אז לא ידעתי..סורי..חחח

yaki123

New member
../images/Emo181.gif../images/Emo180.gifשלייייי../images/Emo26.gif

dont phunk with my heart מירי מסיקה-נובמבר שראל ויסמין סוויסה-אתה חי בחלום

למעלה