שיר השבוע

chenwest

New member
שיר השבוע../images/Emo79.gif../images/Emo113.gif../images/Emo152.gif

סילי מיי, אולמוט פורגט
שיר השבוע של ווסט: שיר השבוע [לא של ווסט]: השיר המעצבן של השבוע: ציטוט השבוע: תמונת השבוע: איך עבר השבוע בכללי:

ראשונההה

שיר השבוע של ווסט: Fool Again שיר השבוע [לא של ווסט]: פעמון מלחמה\היהודים השיר המעצבן של השבוע: איןP= ציטוט השבוע: "כמו ששכחת אותי עכשיו תכפיל במליון, בהתחלה תוסיף שש תעשה ת'חשבון.. זה המון" (מהחתימה שלי- מפעמון מלחמה) תמונת השבוע:
איך עבר השבוע בכללי:חרא של שבוע... ממש איכס...

עדנונית

New member
אנייייייייייייי

שיר השבוע של ווסט:אמייזינג שיר השבוע [לא של ווסט]:זה הזמן-אדי בטלר השיר המעצבן של השבוע:ואולי-שרית חדד ציטוט השבוע:ילד מהכיתה שלי: "המורה הייתי אתמול במשתלה החדשה איזה יפה שם.." המורה :"אה כן? מה יש שם חיות?!" {כן כן היא דלת איי קיו
} תמונת השבוע:אחפש איך עבר השבוע בכללי:מוזר נכשלתי במתכונת במתמטיקה
אני לא אהיה מורה למתמטיקה

אני עייפה ../images/Emo1.gif

שיר השבוע של ווסט: Still Here שיר השבוע [לא של ווסט]: רגב הוד - התנשאי לי השיר המעצבן של השבוע: Madonna - Sorry ציטוט השבוע: My head is saying "who cares about him?," my heart is screaming "I do" תמונת השבוע: מצורפת איך עבר השבוע בכללי: סבבה

עדנונית

New member
טוב ניצחת*מרימה ידיים*

{לא לדואג התקלחתי!} חח אני חזרתי ברבע לאחד מהבצפר

../images/Emo6.gif

רבע לאחד
אני זוכרת את הימים שהייתי חוזרת הבייתה בשעות כאלה... זה נראה לי כמו לפני מיליון שנה

עונה../images/Emo9.gif

שיר השבוע של ווסט:Still Here
שיר השבוע [לא של ווסט]:Nightwish-Elvenpath
..אחד השירים האהובים עליי ביותר
השיר המעצבן של השבוע:נו כרגיל אין..לא שומעת שירים שמעצבנים אותי
ציטוט השבוע: אם נפסיק לחיות בגלל הפחד שלנו מפני המוות,הרי שאנחנו כבר מתים. תמונת השבוע:אין כוח לשים
איך עבר השבוע בכללי:היה שבוע מאוד נחמד..קבלתי 95 בהיסטוריה,חזרתי כרגע מחנוכת בית של דודים וראיתי שם את כל המשפחה
והיה בכללי שבוע מאוד נחמד
מי ייתן והשבוע הבא יהיה יותר טוב,לכולנו

שלי

שיר השבוע של ווסט:STILL HERE שיר השבוע [לא של ווסט]:במקומי-שי גבסו השיר המעצבן של השבוע:קיץ-איה קורן ציטוט השבוע:משהו שלמדתי בצבא:"את ההגיון משאירים ב"ש.ג" תמונת השבוע:
מתה על התמונה איך עבר השבוע בכללי: חפשנות לא נורמלית אני לא יודעת למה הצבא משלם לי כסף....

שלייי

שיר השבוע של ווסט: if i let u go שיר השבוע [לא של ווסט]: nsync- this i promise you, beyonce- check on it השיר המעצבן של השבוע:אין ציטוט השבוע: אמממ.. עזבו תמונת השבוע: אמממ.. לא יודעת.. אבל הנה תמונה של ווסט-------> איך עבר השבוע בכללי: ממש טוב

הממ../images/Emo118.gif

שיר השבוע של ווסט: אין? :$ שיר השבוע [לא של ווסט]: Girls Aloud - Crazy Fool, Pink - Stupid Girls השיר המעצבן של השבוע: Chico - It's Chico Time
[שיסתום כבר] ציטוט השבוע: "כוסמו"
תמונת השבוע: אממ
[כן זו שוב ניקולה מגירלז אלאוד] איך עבר השבוע בכללי: אני חולה מיום שני |: הפסדתי 5 ימי בצפר..

למעלה