שיר דחוף

מוטרפת19

New member
שיר דחוף

אתה נראה אחד שמבין בשירים.. לכן בקשה לי אלייך... יש איזה שיר, שאני משתגעת.. אני מחפשת אותו מלא זמן.. הוא הולך בערך ככה...: all i have to do is..... בערך עד לפה אני יודעת... ואז יש שם איזה משפט שהולך ככה: can not forget... הקיצר זה שיר שעכשיו מנגנים אותו במועדונים... תעזרו לי...

מוטרפת19

New member
לא!!!

זה בכלל לא זה.... אווףף. אני ממש האמנתי שזה זה.. עד שהורדתי את זה.. אוווף

Haskee

New member
לפי המילים שרשמת

זה הכי מתאים. יש לך עוד פרטים?

מוטרפת19

New member
..

תראה, השיר שהבאת לי זה הולך shake shake shake your boody השיר שאני מחפשת סה דאנס ששמים עכשיו במועדונים... את המילים אני לא כל כך זוכרת.. אבל זה משהו כזה: can not forget , the love we hade..... וממש בהתחלה זה הולך all i have to do is .... in life the reason משהו כזה.. אי ממש לא בטוחה

Haskee

New member
מה??!!!

לא הבאתי לך שום שיר עם שום Shake... נסי להוריד דרך האימיול את השיר שרשמתי: Deborah Cox - Easy As Life 2004 (Tony Moran Club Mix (האורך שלו הוא כמעט 11 דקות)

מוטרפת19

New member
גאווווןןןן

רק שתדע שאתה גאון עולמי.... זה באמת השיר..... יווווווווווווווווווווו אני חבה לך את החיים שליייי אתה לא יודע כמה זמן אני מחפשת אותו... וואי... תודה.. אתה תותח

מוטרפת19

New member
אם כבר..

אם כבר אז כבר.. אני מחפשת תגרסא החדשה, גרסת הדאנס של turn it up-afro dite. אני לא מוצאת אותה.. אני כותבת turn it up,וזה מוצא לי כל מיני שטויות..

Sammy2005

New member
מתכוונת במקרה ל?

(Afro dite - turn it up (soundfactory club mix 268293946 האייסי שלי,אם תרצי שאשלח לך

מוטרפת19

New member
רק אם

רק אם יכולתי לשיר לך את זה.... אתה לא יודע כמה זמן אני כבר מחפשת אותו.. וואי......

למעלה