שירשור

yael filan

New member
אני רעה נכון?

שירי, אני מצטערת! האינטרנט התנתק לי! זה לא פייר, אני יודעת... ואגב, אחלה תמונות, האנשים פשוט חמודים... ואני גאה בעצמי, כי הצלחתי לזהות מי זה רודי, ומי זה טום, ומי זה מארק

yael filan

New member
נכון

באמת כל הכבוד לי את מזהה את האנשים, אבל לא זוכרת את השמות, אני זוכרת את השמות אבל לא מזהה את האנשים... כמו שאמרתי מליון פעמים בעבר, אנחנו הפכים משלימים רוצה להשתלט על העולם?

Too Bad Baby

New member
כל כך הרבה זמן?

את המח, צריך להיות לך תוכנית כל לילה, אחרת מה נעשה בלילות?

yael filan

New member
נישן כמו תלמידות נורמליות

סליחה, את לא תלמידה נורמלית... אני אשן כמו תלמידה נורמלית

shlomit feehily

New member
אמממ... למרות שהתלבטתי ....

שירי, את יכולה לפתוח פורום ווקס ולדבר עליהם שם?, כי פה זה סתם תופס מקום, וזה בכלל לא על ווסט.., בכל מקרה, אני יודה לכם אם תשתדלו לא לדבר עליהם(ווקס) כ"כ הרבה פה...
-שלומית-

yael filan

New member
תני לי לחשוב על זה....

לא! מה נראה לך? מסתבר שבכל זאת ארסטר לדבר בפורום הזה על דברים אחרים... אני לא מסכימה עם זה, אם לכן מותר כל יום בערך לעשות שרשור של וויליאם, לנו מותר פען ב... לעשות שרשור של ווקסס

Too Bad Baby

New member
שלומית

ארמממ אוקיי אז ככה. לפני כמה ימים אני לא זוכרת מי זאת הייתה אבל עשיתן שירשור ארוך מאוד של השחקן כדורגל ההוא והוא שירשור של ויליאם ואף אחת לא אמרה להן כלום. אני ויעל כבר שלחנו בקשה לפתוח פורום של ווקסס והם העבירו את הבקשה, הם צריכים ליצור איתי קשר בקרוב. עד אז אנחנו תקועות כאן. אז תגידו לי למה רק לי וליעל אתן מעירות כל הזמן?

שירי

אני לא באה בטענותתת ולא כמריבה אבל אנחנו הודענו שזה היה יום שבו אנחנו שמים גם דברים שלא קשורים לווסטלייף וכולן הסכימווו

yael filan

New member
ומה יש לך להגיד לי?

אה? אין לך מה להגיד על זה... אם אתן רוצות לצרוח עלי, תצרחו, אבל אל תערבו את שירי בזה יחס גורר יחס בנות

Too Bad Baby

New member
עדן

יום שלא שמים בו דברים על ווסטלייף? עשיתן לזה יום מיוחד? למה לא תעשו את זה חג לאומי? אני לא ידעתי שום דבר על היום הזה וגם יעל לא. אם התכוונתן לעשות דבר כזה הייתן צריכות להודיע מראש כדי שכולם ידעו. ואני לפחות לא עשיתי שישור שמציף את הפורום מהדברים הלא קשורים, סך הכל שמתי 11 תמונות.

למעלה