שירשור

יקירתי- אחרי שאכלת לוף, איבדת

את הזכות להגיד איכס
כרישה נקראת לפעמים גם לוף, פורי או פראסה

צ'יקן טיקה מסאלה של השקדייה

שיצא פיצוץ למעט העובדה המצטערת ששמתי הרבה יותר מדי מלח
אך ינוסה שוב בקרוב
וגם ערב טורטיות (טורטיות, בשר, תבשיל שעועית ברוטב עגבניות ותירס, חסה, עגבניה, שמנת חמוצה - והכנה בשיטת "הרכב זאת בעצמך"). שתמיד תמיד כיף
ופעמיים סלט ירקות עם אבוקדו. כיף של חורף.

meira05

New member
אפשר מתכון לצ'יקן טיקה?

אני מחפשת מתכון מנצח ולא מסובך.

קואגה

New member
אצלנו ../images/Emo71.gif

מינסטרונה
עוף צלוי על אורז בתנור
עוף בשום ודבש עם בטטות
אורז אדום ובמסגרת פסטיבל האפייה שכלל פינוקים לאחותי והמון חברים שבאו לקפה ועוגה:
עוגיות בוהן עם ריבת חלב
עוגיות שיש
עוגת שוקולד
עוגת ספירלה
פאי מרנג לימון
אצבעות עם ממרח תמרים ועם ריבת חלב

../images/Emo41.gif לכל חובבי קרין גורן- לינק מומלץ

האתר של קרין, יש בו מתכונים+תמונות+לינק לסרטונים (בחלק מהמתכונים)

רק אני ממש לא מתלהבת ממנה?

תמיד יש לי הרגשה שמתכונים עם 4 שמנת מתוקה, 500 גרם שוקולד מריר ו300 גרם חמאה גם אני יכולה להמציא, החוכמה זה להמציא דברים בלי כל זה ושעדין יהיו טעימים, לא? או שזה הדיאטה דלת הפחמימות מדברת מגרוני?

Y 7 7

New member
אצלנו

הבצל הממולא של שקדייה שתכלס נעשה שבוע שעבר אבל נאכל רק השבוע. שלט חסה טעים סלט תפוחי אדמה שהאיש הכין והתחלנו בהכנה של עוף ביוגורט כהומג' לציקן טיקה שיוכן מחר. חוץ מזה עושים על האש בשבת עם חברים אז האיש הכין גם חומוס

גם וגם ../images/Emo3.gif

האמת היא שעוד לא יצא לי להכין משהו מהמתכונים שלה גם כי אנחנו לא מרבים לאפות עוגות בבית, אך בעיקר בגלל הסיבה שציינת. דרך אגב- יש שם עות שוקולד דיאטטית, לא הסתכלי במתכון שלה, אולי זו עוגה יותר שפוייה.

בקינוחים אני דווקא לא מתקמצנת

ההגיון שלי אומר, שיש קינוחים שהם דיאטטים יחסית (פירות, גלידה דיאט וכו') אבל רוב הקינוחים דורשים מידה כזו של קלוריות / בצק / תוספות מתוקות שהם במילא לא יהפכו לחלק יומיומי בתפריט שלי. אני בספק, למשל, אם אני אתחיל לאפות עוגות לשבת-- עוגות פשוט לא נכנסות הביתה אם אין אורחים. ואם כבר מכינים משהו, אז יאללה, בכיף ועד הסוף, ואז אוכלים בלי נקיפות מצפון... אבל זו אני.

סילי מי

New member
דווקא היה שבוע פסדר../images/Emo19.gif../images/Emo19.gif../images/Emo19.gif../images/Emo19.gif

אורז עם עדשים כתומות
קוביות חזה עוף מוקפצות בדבש וסויה
כבדים ברוטב סילאן ויין אדום
תפ"א, בטטות ושום אפויים בתנור
פתיתים (אני מחשיבה את זה!)
אורז לבן עם בצל וצנוברים

סילי מי

New member
אה, זה אילתור

שהולך פחות או יותר ככה מטגנים בצל, מוסיפים שום, מוסיפים חזה עוף חתוך לקוביות. אח"כ מוסיפים דבש ורוטב סויה עד שהטעמים משתלבים... וגם מעט פלפל שחור. זהו. ממש שתי שניות ויוצא ממש טעים.

למעלה