שירשור

White Stripe

New member
אנשים... בואו לצ'אט ב-2

סתם כי מחר יש גיהנום וצריך מישהו לסבול איתו

orginal jess

New member
I'M BAAAACK!!!!!!!!!!

חזרתי...... מה המצב? היה ממש נחמד בטבריה, חוץ מזה שכולם היו עייפים....... נו, יש משהו חדש בפורום? אני רוצה עידכונים!|:)|

טוב..

אוקיי אני חייבת ללכת לבית חולים.. נדבר אחר כך ביי כולם!! חבל ממש רציתי להיות בחידון הזה של אוונסנס.. ביי כולם!! ביי לאבי וביי צחי!! וביי לכל אלה שאני לא יודעת את שמם.. מתה עליכם!! בה-ביי

sharabigfan

New member
הייי אם איימי עונה יש סיכוי שאני

ידבר עם בן גםם??? לספר לו שאני שונאת מתמטיקה-מתאניה:))))))))) אוקי ובהזדמנות שיסביר לי איך מנגנים על הגיטרה:)) אוקי? פליז:)

The Love Fairy

New member
חוץ מזה שאיימי מתכתבת איתנו בפורום

.....כלום חי חי חי שלום לך , את לא חדשה נכון?

orginal jess

New member
לא... כבר שכחו אותי?|:(| ומה ז"א ש

שאיימי מתכתבת איתנו בפורום? איך? *הסבר בבקשה*

אממממ... ברוכה השווההה!!

לי אין הסבר, לא יודעת להסביר.. (רואים שאני לא אהיה מורה בחיים שלי) אוהבת -

Torn

New member
ברוכה השבה../images/Emo13.gif

התגעגעתי..... ובואי לצ'אט.....!

The Love Fairy

New member
זה לא ששכחו אותך, פשוט אני לא הכרתי

הרבה חברי פורום, עד שהתחלנו להיכנס לצ'אט כן כן איימי מתכתבת איתנו, לאבר גירל הצליחה להביא אותה לפורום -הסיפור המקוצר מאד: היא גלשה בפורום מפורסם של אוונסנס, אין לי מושג מה השם שלו ,איימי ובן מתכתבים שם עם מעריצים והיא סיפרה להם על הפורום ועל העצומה, אז איימי חתמה בעצומה והיא מתכתבת איתנו באתר- בגלל זה אנחנו כותבים באנגלית לפעמים. השם משתמש שלה זה איימי ובן (Amy and Ben) , יש גם עצומה להבאת הלהקה לארץ, אבל אין לי לינק.

LoverGirl1

New member
וואי וואי וואי....

כמה פספסת.. ממש פשע לא להיות כאן בימים האחרונים;) אני אפילו לא יודעת אם את מכירה אותי... אבל תנסה להתעדכן מאנשים שכן היו... בהחלט קרה כאן הרבה... הרבה מפגשי צ'טים מעייפים.. המון פעמים לספר את כל הסיפור... אבל עייפתי, לכן לא אוכל לעדכן אותך.. לא בינתיים...

LoverGirl1

New member
בלעע...

וואי פספסתם כל כך הרבה.. יא אללה זה בלתי אפשרי לעדכן את כולם עכשיו.. צריך בהזדמנות לעשות שיחה מרוכזת בצ'ט.. ושמישהו יספר הכל.. כי נגמרו לי הכוחות...

LoverGirl1

New member
להיכנס, חשוב!!!!

טוף די אנשים באמת שנמאס לי... עבר עליי בוקר חרא בגלל אנשים חרא... אני מספרת בפעם האחרונה את כל הסיפור, והאמת היא שזה כבר לא מצחיק... מי שרוצה, שיבוא עכשיו!!!!!!!!!! לצ'ט! זו פעם האחרונה!!! שכל הספקנים והזלזלנים ייקראו לחברים הספקנים שלהם גם, ושיבואו... לי נמאס! יש במדינה הזו... אנשים נוראים וחסרי לב...

Torn

New member
זהו שירשרתי את הכל לכאן../images/Emo13.gif

אל תהססו לפתוח הודעה חדשה אם אתם רוצים לקרוא לאנשים לצ'אט, אני אדאג אחרי הצ'אט לשרשר לכם את ההודעה לאוף טופיק

למעלה