שירשור

didalf

Well-known member
גם אני רואה את כל זה../images/Emo6.gif ../images/Emo109.gif

didalf

Well-known member
חחחחחח../images/Emo6.gif ../images/Emo109.gif

אני הכי אוהבת האנה מונטנה
אבל תאמת אני רואה הכל

sapir1000

New member
חח את זה אני לא רואה כי יש האלופה

למרות שראיתי היום בצהורים

oreloosh

New member
ואי איזה מהממות אשלי ומרי-קייט... ../images/Emo99.gif ..

הייתי רוצה ככה 2 תאומות.. אבל יותר יפות

מח17

New member
../images/Emo23.gifהבלונדה יותר יפה

השנייה נראת ממש רזה...:\ לא?

oreloosh

New member
היא היתה אנורקסית אני חושבת..

והיתה במכון גמילה.. אחותה היתה איתה תמיד בבית חולים וזה אני זוכרת זה היה לפני חצי שנה ככה שאמרו את זה.. וכן אשלי זאת הבלונדה.. היא באמת יותר יפה..

sapir1000

New member
הבלונדה היא אשלי

לדעתי היא דומה לעדי הימבלבוי איך שלא רושמים חח והשנה מרי קייט הייתה אנורקסית, שימו לב שיש לה צמיד עם חמסה!
חח ולדעתי מרי קייט יותר יפה....

oreloosh

New member
ד"א ../images/Emo3.gif אני לא מאמינה ! כנסו כולם ../images/Emo6.gif ../images/Emo175.gif

כבר שעתיים אני על הפורום ועוד לא סיימתי להגיב, לשמור תמונות, לענות על שאלונים, לייעץ פה לאנשים
להגיד לכם את האמת?! זה הפורום אחד הפעילים שאני מכירה! תאמת לא? כולם פה נתקעים על הפורום הזה שעה וחצי..כי עד שאני עונה על משו אני עוברת לשרשור הבא ואז אני קולטת שענו לי על מה שכתבתי ואניצריכה להגיב ואז יש עוד ועוד הודעות וזה לא נגמר לעולם! וזה טוב! לא שלא.. באמת! המנהלים פה עושים עבודה ממש טובה!!! למשל פורום בלו שאני נמצאת עליו כבר שנתיים..? אני סתם מבזבזת זמן כי שם כמעט אף אחד לא פעיל לא נכנסים אפילו לפורום יותר.. פה אני שנה כבר בפורום .. ובשנה השלמה הזאת..כל יום אני יושבת על הפורום שעתיים או 3 רצוף.. כל יום נפתחים פה הודעות ב כ מ ו י ו ת ! שאלונים, משחקים, ניעוץ, ספיישלים, נצל"שים, שרשור תמונות, תמונות נדירות.. ואם אני ימשיך את הרשימה אני יתקע פה עוד יום שלם
וממ.. אם כבר שרשור OFF שלא קשור לרבלדה? סתם רציתי לנצל ולכתוב למנהלים תודה על ה-כ-ל באמת! זה אחד הפורומים שאני באמת נהינת להיות פה! ואני לא יחשוב לעולם לעזוב אותכם! אני ישאר פה תמיד גם אם לא יהיה יותר רבלדה ולא יהיה עדכונים יהיה כיף להשאר פה בזכות המנהלים ובזכות כל חברי הפורום.. אפילו המסנג'ר שלי מלא באנשים מהפורום הזה
אז.. סתם להודות למנהלים ולכולם ולהגיד שאני באמת אבל באמת נהנית פה בפורום ותודה על הכל..!! אתם מדהימיםםם! ואני אוהבת את כולכם פה!
אוראלה

למעלה