שירשור

שירשור ../images/Emo32.gif ../images/Emo23.gif

לכל אלה שפיספסו, רונן ניסה לעבוד עליי בכך שזכיתי בפרס בלתי קיים! (למה זה מזכיר לי משהו
אהמ מייקל VMA AWARDS...) השירשור נמחק, והכל חוזר לקדמותו
(וכולם ביחד...........:
WE LOVE YOU RONEN)

גבריאל צודק במיליון אחוז!../images/Emo45.gif

ורונן הזה...אני כבר טענתי בעבר ועודי דוגלת בעובדה שצריך לקשור אותו באיזה מוסד או משהו!
גבריאל מה הרעיון של לרדת עם הדף ולא לכתוב כלום בסוף?

aMJel 4 ever

New member
../images/Emo6.gif פתי מאמינה!

את יודעת איזה שטויות הוא מוציא מהפה שלו? הוא כבר מכר לי כל מיני סיפורים ואני האמנתי מאז אני לא מאמין אפילו לנאד שהוא מפליץ!

אני לא האמנתי! ../images/Emo23.gif

הוא הוציא את הנשמה שלו בשביל לשכנע אותי! לא סמכתי עליו אז שאלתי כמה מנהלים! כולם אמרו לי WTF בכל מיני סגנונות

עדי וגבריאל צודקים../images/Emo45.gif

אם היה פרס כזה היית צריכה לקבל אותו.... כשאתה עירקי שעיר ומעריץ של מייקל יש לזה תופעות...........

DANGEROUS GIRL

New member
ת'דברים הטובים מוחקים.. חבל...

בללעעע היה לי עכשיו שעה וחצי שיעור פרטי במתמטיקה.. עם דוד צ'לי.. איזה שיעמום... שונאת גאומטריה......... בבבבררררררררררררר
ועוד לא תיקנו לי את הפלא....... קקה מסרוחה.... משעמם תחברו לאייסי או למסנג'ר שכמעט מחקו לי........

רונני2001

New member
רצית, קיבלת...

אורית מחקה ואני נותן לכם הזדמנות נוספת לראות איך היא קיבלה את הידיעה המרה שהיא לא זכתה... למרות ש... מגיע לה, באמת מגיע לה! תסכימו איתי שאין עליה!
אוריתוש, !!!WE LOVE YOU TOO!!! ORIT ROCKS! מי מתנדב לעשות על אוריתוש טפט לשולחן עבודה? אני סוגד לה! מלכככככככה!!! (בדיחה אישית
)

חחחחחחחחחחחחחחעעעעעע../images/Emo6.gif

"קרעתי לעצמי את החצוצרות" חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע רונן יא קרוע
(תרתי משמע
)

Horvath

New member
לא בטקס הזה..

אני משתתף בטקס יום הזכרון לחללי מערכות ישראל,אנערף...מנגן שם הרעות

אני מופיעה..ביקשו ממני לחבר שיר

בבית ספר... כתבתי והלחנתי ואני כנראה עולה להופיע עם השיר...ועם
אני גם בהרכב המוזיקלי של בית ספר...מבצעת את "יומן מסע"

למעלה