שירשור

רציתי להגיד תודה../images/Emo13.gif

לאנשים שאני כל כך אוהבת
תקשיבו לפעמים לשיר הזה
Looking out Across the night-time The city winks a sleepless eye Hear her voice Shake my window Sweet seducing sighs 2nd Verse Get me out Into the night-time Four walls won't hold me tonight If this town Is just an apple Then let me take a bite Chorus If they say - Why, why, tell 'em that is human nature Why, why, does he do me that way If they say - Why, why, tell 'em that is human nature Why, why, does he do me that way 3rd Verse Reaching out To touch a stranger Electric eyes are ev'rywhere See that girl She knows I'm watching She likes the way I stare Chorus If they say - Why, why, tell 'em that is human nature Why, why, does he do me that way If they say - Why, why, tell 'em that is human nature Why, why, does he do me that way I like livin' this way I like lovin' this way (instrumental section) 4th Verse Looking out Across the morning The city's heart begins to beat Reaching out I touch her shoulder I'm dreaming of the street Chorus If they say - Why, why, tell 'em that is human nature Why, why, does he do me that way If they say - Why, why, tell 'em that is human nature Why, why, does he do me that way I like livin' this way

מווווווווואאאאאאהההההההההההה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אוךך אני מתה על המלאכית הזאתי

The Experience

New member
הילה ../images/Emo140.gif תודה לך על ה../images/Emo42.gif שאת

מביא לפורום! ועל הקשת שנשארת כשאת הולכת! כולם מוזמנים היום ב9 (עוד כ50 דקות) לצ'אט של מייקל בפורום! לוחצים על הכפתור "CHAT TV" שנמצא בפס הכחול מעל השם של הפורום שלנו פה. יהיה הרבה מייקל! הרבה אנשים...מטורפים ונורמליים באחד! נשדר קליפים! יהיה סבבהה!! PAOOOWW!!!

יבגני... מה תודה לי?../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

אני לא עושה כלום... אתה תמיד עושה הכל... ואני תמיד אזכור את זה נשמה עדי אפשר לאכות אותך? או שכבר אכלתי

../images/Emo124.gifפינת הטיול השבועי של עדי../images/Emo41.gif

מה קרה? כל אחד פותח פה טורים בקצב! גם אני רוצה! אז מכיוון שגם ככה אני מספרת לכם כל שבוע על איזה טיול אחר שלי
...לפחות שיהיה לזה שם
אנשים חזרתי היום מבומבמלה!!!
למי שלאיודע זה בקצרה פסטיבל בניצנים 4 ימים ישנים על החוף עוברים סדנאות בנושאים של רוחניות על כל דרגייה...
יש ריקודים ומוזיקה ביום ובלילה
סיכום של מה שאני עברתי!
הליכת מלאכים-אחת החוויות הכי עצומות שמאוד הייתי ממליצה עליה לכל אחד ומי שהיה גם יבין על מה אני מדברת. אני לא אסביר בדיוק אבל הרעיון זה ללכת בעיניים עצומות במין שביל של אנשים זרים לגמריי כשכולם מחבקים ומלטפים אותך והאנרגיות עצומות כי מרגישים חוויוה מאוד אינטימית ורגשות ממש חזקים עם אנשים שהם זרים לי וזה היה עצום.
השיער- אחד המאפיינים הכי חזקים של החוף הזה היה שיער. ראסטות, צמות, חרוזים, צדפים, תוספות, צבעים ותסרוקות...הכל ברוח הפסטיבל. לי אישית היו מפוזרות צמות קטנות שמישהו עשה לי בשיער ולתוכן הוא הכניס פרחים קטנים לבנים. הרגשנו כזאת אידיליה מטורפת של הרמוניה בין כולם ושל קבלה שזה מדהים.
הופעתי באחת הבמות בריקודי בטן:) זאת במה כזאת של תרבויות שונות והייתה שם איזה אחת שישבתי לדבר איתה לפני ולא ידעתי שהיא מופיעה ואז יצא שעליתי איתה לרקוד חחח איזה לילה הזוי זה היה
המוזיקה- היה שם הכלל פשוט הכללל כל הסגנונות שאתם יכולים להעלות על דעתכם...(מייקל לעומת זאת...לא היה) ואם חשבתם שאתם יודעים מה זה לרקוד עד הבוקר...אני אישית הגדרתי את המונח הזה אצלי מחדש:) אני אפסיק כאן למרות שיש לי מספיק חומר מהפסטיבל הזה בשביל לכתוב ספר. מייקל היה נהנה...הלוואי שהוא היה שם איתי הוא כל כך מתאים לשם...אפילו דיברתי עליו באחת ההרצאות והמרצה הסכים איתי שמייקל דוגל ב א' ב' ג' שדיברנו עליהם
VIVA LA BOMBAMELA VIVA LA MICHAEL JACKSON

dorin jackson

New member
../images/Emo42.gifואאייייי מגניב ביותר

גם אני רציתי ללכת לשם. רציתי לעשות ראסטות. בסוף לא יצא........חבל. טוב לפחות את היית-ספרי לנו עוד.

בכייףףף../images/Emo9.gif

ככה: היום בבוקר היה לנו טקס על שפת הים לכבוד פסח. היו כמה שתקעו בשופר והם אמרו שאם כולנו נאמין בשלום ונאהב אחד את השני כמו שאנחנו השלום יבוא ואז הם התחילו לצעוק כזה:"הנה הוא!!! השלום כאן!!! הנה הוא!!!אתם רואים אותו? הוא כאן!!" זה היה יפה ואז כולנו עמדנו על קו המים והחזקנו ידיים...תדמיינו עשרות אנשים עומדים מחזיקים ידיים האוירה כזאת פסטורלית...עזבו את העובדה שגררתי את כולם לשחק טלפון שבור חחחחח
ורקדתי רגיי שזה גם ממש כיף והקמנו מדורות ובישלנו וישבנו במאהלים כאלה שקוראים להם צ'אי שזה בעצם תה כי אלה אוהלים עם תה ולכל צ'אי יש שם אחר "הצ'אי של מוריה" לדוגמא:) פעם הבאה אני אודיע מראש היית באה! האמת שזה היה מאוד ספונטני זתומרת חשבתי על הרעיון לפני אבל לא חשבתי שאני אלך עד שקיבלתי טלפון ללונה פארק שחברה שלי הולכת ויש לה רישיון אז...ארזנו וזזנו
ושוב:היה מדהים:)

killer thriller

New member
מישהו יכול לתת לי קישור לאתר

mjmedia.world...או שנראה לי שככה קוראים לו...יעל לך יש את האתר הזה במועדפים...אז תתני לי קישור אליו...אוהב המון :)

DANGEROUS GIRL

New member
כמה שאלות קשורות איכשהו למייקל../images/Emo70.gif

טוף אז ככה:
רק אני הייתי בשוק שראיתי את הכתבה על ג'נט בעיתון של יום שישי בידיעות אחרונות
לפני שנסעתי היה בVH1 קליפים של "משפחת ג'קסון" בין היתר היה קליפ של ג'רמי ניראה לי מה גם לו יש עכשיו (או היה) קריירה מוסיקלית בניפרד יענו לבד..
לא הצליח לו נכון
מה חדש עם מייקל???????????? שבוע לא הייתי תעדכנו אותי בקשה

midnightcat

New member
ג'נט הנחתה את "סטרדיי נייט לייב"

(תוכנית סאטירה), וגילמה שם בין היתר את פולה עבדול, וקונדוליסה רייס. ומה היה ב"ידיעות אחרונות"?

g a g a

New member
אנה, יש לך אולי את התכנית הזו

עם ג'נט לשליחה במסנג'ר?
בידיעות היתה כתבה לא מחמיאה. הם בגדול כתבו שג'נט לא ממש מוכשרת, אבל היא הגיעה לאן שהיא הגיעה בזכות תבונה כלכלית מפותחת. האמת? די צודקים. לא ראיתי משהו נוראי בכתבה ההיא שגרם לי לזעוק לשמים...

למעלה