שירשור

DANGEROUS GIRL

New member
טוף אנשים הגיע הזמן להיפרד ../images/Emo10.gif

חחחח טוף שבוע שלם אני לא יהיה פה והמצב יהיה קשה... או שלא! אני נוסעת לשבוע לאילת אז אני מחייבת את כולכם (
) להיתקשר אליי וליצור קשר ובמיוחד לספר לי איך היה בלונה פארק!!!! הקיצר כל מי שהולך ללונה פארק שיהנה גם בשבילי
ואני אוהבת אותכם! מי שרוצה ת'פלא שלי.. פנו לליאת לנגה או לא דעת למי שיש... אולי אני עדיין באייסי נסו.. בעעע היתעייפתי מהאריזה של כל הבגדים וזה.... טוף אני מתה על כולכם ויתגעגע (וואי אני נשמעת כאילו אני הולכת להיתאבד או נוסעת לכמה שנים טובות פחחח)
בייי ביייי

שירשור ההורדות של קיריל ../images/Emo23.gif

נמחק, מכיוון שהיו בו הורדות לא חוקיות. מחר תקבלו הסבר מפורט על כך בעידכון השבועי.

מה נמחק???????????????????????

את יודעת איך הוא השקיע בו????????????????? אין כבוד פה!!!!!! פשוט אין!!!

אני יודעת ../images/Emo23.gif

קיריל היה מודע שהשירשור עומד להמחק. כבר דאגתי שהוא יפוצה כראוי

מה נמחק יווו

מה נסגר מה צריך פה תעודות מורידים דברים שאין לא שירים מחנויות מה נהייתם משטרה?!?

את לא זאת ../images/Emo23.gif

שתובעים אותה על ההורדות האלו. מצטערת אלו ההוראות שקיבלתי

חח לא../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo80.gif

Yana Jackson

New member
חחחח....אתמול היה יותר מגניב!!

(אתמול היה יומולדת לילדה מקסימה...)

הודעה חשובה ומפחידה (להכנס)../images/Emo26.gif

אני..... אני.... אני עשיתי...... אני עשיתי היום......... אני עשיתי היום קוצים רציני היה לי שער עד אחרי הכתפיים... כבר לא.... LOL מגניב לי
{ולא אני לא צוחקת}

Susie

New member
../images/Emo12.gif

ליאת המשוגעת! אפשר לראות תמונה שלך עם קוצים?? או שזה מפחיד? LOL

אני לא באה למפגש...)=

נתקע לי בתאריך לא טוב...
לא נורא.... אני אצטלם בקרוב ואביא תמונות
חחח אני הולכת מחר לקצר עוד קצת כי הוא עשה לי למעלה יותר ארוך מבצדדים ומאחור, ואני נראית דיי כמו
... לא נורא
מחר זה יתוקן

למעלה