שירשור

שירשור ../images/Emo32.gif ../images/Emo23.gif

+ אני צריכה עזרה ממישהו שהוא אינציקלומייקל מושלם, סתומרת יודע את כ-ל הפרטים עליו (מישהו יודע מתי שרונה תחזור?
) בבקשה אם יש מישהו כזה שיפנה אלי.. טוף? זה דחוף

heartbreaker 22

New member
מה זה 5 בבוקר את לא יושנת?......

פחחח ימסטולה פותחת שירשור עוף ב5 בבוקר...פחחחח

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

התמונננננההההההההההההההההה

חחח... לא נירדמתי ../images/Emo23.gif

והעירו אותי מוקדם בשביל לנקות תחדר לפסח.. בעעע

עלקקקקקקקקקקקקקקק../images/Emo80.gif../images/Emo6.gif

העירו אותך מוקדם חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני הלכתי ממך ב-11 ומשהו!!!! ואת בקושי פתחת את העיניים להגיד לי ביי... מרוב שישנת.. אז מתי זה מוקדם??????? חחחחחחחחחחחחחח

חחח אחרי שהלכת העירו אותי ../images/Emo23.gif

זה מוקדם בשבילי! (ובשביל בן אדם שישן ב6 בבוקר)
אגב מה היה כל כך דחוף שהיית צריכה ללכת?

ilovem

New member
אני יודעת קצת, אולי אני יכולה לעזור

? וגם איריס אינציקלומייקלית!

g a g a

New member
טודע יעלוש. אני מיני לקסיקון. שרונה

היא אמציקלומייקל עם כל הכרכים
ורותם!!! התמונה LOLLLLLLLLLLLLLL

DANGEROUS GIRL

New member
מישהו רואה עמוק באדמה../images/Emo35.gif

הקיצר... יש אחד (ניראה לי בילי המשוגע הזה...) שלא דעת למה מזכיר לי את מייקל
ניראה לי ביגלל השפתיים והעיניים שלו... לא דעת הוא ממש מזכיר לי את מייקל... מישהו מסכים / לא מסכים איתי
מישהו יודע על מה אני מדברת? זאת התוכנית הזאת בערוץ 22 בשעה 23:00 בימי שישי... על מתים... אל תישאלו למה אני רואה אותה...

g a g a

New member
מוריאל, בובע: ../images/Emo92.gif

אני אמנם לא צופה בסדרה (אולי אני אתחיל שבוע הבא, כי שמעתי שהיא ממש מעולה), אבל את התכוונת לבילי הזה? פה יש עוד תמונות. הוא לא מזיכר את מייקי. לדעתי

DANGEROUS GIRL

New member
חחח... ככה בתמונות צודקת הוא לא..

אבל לא דעת אתמול שראיתי את התוכנית הוא ממש הזכיר לי אותו... כאילו הם לא דומים בכלל....
אבל יש בו משהו שמזכיר את מייקל... אולי אני סתם מדמיינת את מייקל בכל מקום.. אבל השפתיים והעיניים שלו הזכירו לי את מייקל
חחחח...

g a g a

New member
מוריאל, בובע: ../images/Emo92.gif

אני אמנם לא צופה בסדרה (אולי אני אתחיל שבוע הבא, כי שמעתי שהיא ממש מעולה), אבל את התכוונת לבילי הזה? פה יש עוד תמונות. הוא לא מזיכר את מייקי. לדעתי

למעלה