שירשור

InvincibleMJ

New member
המלצה ענקית לסרט !!!

לכל מי שלא ראה את הסרט "ג'נטלמנים מובחרים", כדאי מאוד לראות אותו ! יש שם חבורה של אנשים שונים (שכולם יודעים מי הם), שנאספים ביחד כדי להילחם ב... תראו את הסרט ותדעו... יש שם את: טום סויר, אשתו של דרקולה, הענק, איש הנצח, ועוד כמה... המלצה חמה חמה !

The Experience

New member
את מודעת לזה שיש כמה חלקים לסרט

נכון?? :) סרט מצויין! לשעות הלילה! ממליץ גם על FINDING NEMO באמת אחד האנימציות המדהימות! ממש כמו המשולש! כן כן!

VAMPhantom

New member
אוי ספר מדהים../images/Emo6.gifוגם הסרט!../images/Emo45.gif

מומלץ או במקביל או בנפרד, גם לצפות בסרט וגם לקרוא את הספר המדהים הזה של סטיבן קינג(האחד והיחיד, הכותב גם של GHOSTS)

pulpula

New member
המלצה לסרט עצוב אבל גם מצחיק

BROTHER BEAR של וולט דיסני

dancing gabriel

New member
המלצה לסרט מצחיק ועתידני...

שטן על גחלים.. בתפקיד הראשי: טום סאנדון...

~orit~

New member
ראיתי את כל הסרטים שדיברתם עליהם

עד עכשיו. ג'נטלמנים מובחרים - לא משהו. בית קברות לחיות - ראיתי כשהייתי צעירה כמעט כמוכם - ושקשקתי. אבל אהבתי בטירוף. Brother Bear - הייתי אחת מאלה שתרגמו את הסרט (שאת התרגום אפשר להוריד ב lionetwork) - סרט מאוד חמוד. ו- Finding Nemo - אחלה סרט. המלצה שלי לסרט - Monster, שבו משחקת שרליז ת'רון שזכתה (ובצדק) באוסקר על המשחק בסרט הזה. סרט מדהים. משחק מעולה. סרט חזק ביותר!

בבבבבבבבבבבעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע

מי שמכיר אותי יודע שאני וסרטים חברים הכי טובים! אני חולה על כל סוגי הסרטים ויש לי סיפריית וידאו בבית חח! ואתה יודע מה? לא קרה לעולם, אבל לעולם שבאמצע הסרט פשוט לא היה בא לי לראות אותו והוא היה עד כדי כך משעמם... ותאמין לי ראיתי הרבה סרטים גרועים בחיים שלי ו"ג'נטלמנים מובחרים" זה הסרט האחד והיחיד שכיביתי אותו באמצע והוא היה כל כך משעמם ודפוק וטיפש שלא יכולתי להמשיך לצפות בו!!!! חבר'ה, המלצה חמה מאוד שלי... מי שלא רואה את הסרט הזה, חוסך לעצמו שעתיים שלמות מהחיים שלו!

המלצה לסרט באמת טוב ומוצלח:

"המופע של טרומן" אחד הסרטים הכי געוניים שראיתי! בכיכובו של ג'ים קארי אך הסרט הוא לא סרט קומדיה....

אם כבר ממליצים...

המלצה חמה: אל תראו ג'יפרס קריפרס 2 חחחחחחחחחחחחח מי שצריך להבין- מבין בקיצור הראשון הרבה יותר טוב! אה! ההתחלה של בילי אליוט נחמדה... ו... עכשיו המלצה על סרט: in hell!!!!!!!!!! עםואן ד אם! סרט יפפפפה! אהה... גריזז!!! סרט גבר-גבר גבר-גבר-גבר-גבר-גבר-גבר... ואם אני אראה עוד סרטים אני אודיע לכם... הסרט אבא באלגן מומלץ בגלל 3 שירים... תגלו לבד...

InvincibleMJ

New member
נכון!

לא לראות את ג'יפרס קריפרס 2 ! תראו את הרשון ! אחד מסרטי האימה הטובים (לפחות ממה שאני ראיתי...)

VAMPhantom

New member
אם יורשה לי לצאת חוצץ../images/Emo8.gifעם כל הכבד.

ויש כבוד
הדמויות הן: 1-טום סויר, ההרפתקן הצעיר שהפך לבלש פרטי. 2-מינה, שמה של אהובתו רבת השנים של דרקולה. 3-דר' ג'קיל ומיסטר הייד, האיש ופיצולו מהספר הידוע. 4-הבלתי-נראה, גם-כן כמובן מספר ידוע שיצאו סרטים על-פיו. 5-דוריאן גראיי, הידוע כ"האיש הנצחי" שנשמתו נלקחה ע"י תמונה, (גם על-פי ספר ידוע בשם:"תמונתו של דוריאן גראיי"). 6-וכמובן מנהיגם, קווטרמן, הארכיאולוג המפורסם מספר ידוע גם
בקיצר, סרט מדהים ומפליא!
אני אישית מאוד אהבתי, יש ב-DVD כרגע ויוצא לי מדי פעם לראות שוב ושוב...

VAMPhantom

New member
אם כבר המלצה של סרט:

לכבוד כל האוהבים והאוהבות והזוגות כאן: המלצה רומנטית מקסימה ביופיה: "בדיוק שהתאהבנו" עם ג'ון קיוזאק וקייט בקינסייל
SERENDIPITY

The Experience

New member
../images/Emo32.gifמה דעתכם על פורום-למען הקהילה?

אני עובר עליו מדי פעם, חשבתי שאפשר לארגן איזה שיתוף פעולה לעתיד הקרוב והרחוק. המנהלת פנינה משקיע מאמצים אדירים!בכל משימה ומשימה,על אחת המשימות תוכלו לקרוא בקישור למטה. בואו נחשבו ביחד WHAT MORE CAN WE GIVE CAUSE WE CAN! בוקר טוב יום נעים חבריה! מכיוון שזה שרשור OFF כמובן שאפשר לנצלו למטרות יעילות אחרות

VAMPhantom

New member
אפשרי אם כבר...להפיץ להם שם בפורום

את כל הפעילויות השונות שלנו שעושים למען הילדים
לפרט את כל מפגשי העידוד השונים... אולי כך גם נראה לאחרים שאולי לא מכירים עוד, את הטוב והמהנה שMJ לימד רבים!

למעלה