שירשור

חבר'ה, מי כאן התחפש למייקל ג'קסון?

שמעתי שכמה כאן התחפשו אליו לא? אני גם, יצא דווקא אחלה. הלכתי עם חברות שלי בהתחלה לביצפר, וזוג זקנים עשו הליכה, פתאום הזקן עושה לאשתו billie jean is not my lover וכל המורים רצו להצטלם איתנו, היה דווקא נחמד... המורה שלי לאנגלית התחפשה ללובה, אויש יצא כזה דומה שזה מפחיד!

שלום אנשושים../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif

יש לי כמה סרטונים להראות לכם:
האחיות פוק
כאן
מי שלא מכיר את הסרטון הבא: הוא נורא יפה
בהתחלה הוא משעמם אבל תחכו עד הסוף
הוא כל כך יפה
אני מציעה לכם לעשות חושך בחדר ולהגביר את הרמקולים
פה
"סיפורה של אישה מרגיזה שלא ממש ידעה לשיר אבל ניסתה בכל זאת וחבל!"
כנסו

חחחחחחחחחחחחחחחחחח../images/Emo70.gif

תנו לי ע תנו לי ד תנו לי י תנו לי ה תנו לי פ תנו לי צ תנו לי צ תנו לי ה ומה קיבלנו? עדי הפצצה מכולן

../images/Emo6.gif

תנו לי ה תנו לי י תנו לי ל תנו לי ה תנו לי ה תנו לי מ תנו לי ל תנו לי א תנו לי כ תנו לי י תנו לי ת ומה קיבלנו
: הילה המלאכית
עדי הפצצה
את חייבת משקפיים דחוף

dancing gabriel

New member
צהריים טובים!!!! יום רביעי- השחזור!

מה המצב אתכם???? הכל בסדר???????? אוקיי רציתי לנצל את השרשור הזה כדיי להודיע לכם חגיגית: ביום רביעי הזה אני הולך לשחזר את המופע של מייקל מאמטיוי 1995! אצלנו בבסיס חוגגים כל דבר מאוחר, אז אנחנו חוגגים את פורים ביום רביעי! יש לנו אולם, ענק, אבל מה זה ענק, בגודל היכל התרבות והוא הולך להיות מלא!! כל אחד מתחפש למשהו מפורסם ומחקה אותו, מן תוכנית כישרונות מעורבבת עם פורים... עכשיו אפשר להתחפש לכל אחד לא בהכרח לזמר, אפשר התחפש לביבי ולחקות אותו, או לאניטה פלאלי....אני כמובן בחרתי להתחפש למייקל גקסון ואני הולך לחקות אותו ואת ההופעה מ95... יניב צריך לעזור לי ללטש כמה צעדים אבל בעיקרון הכל כמעט מושלם ואני מה זה, אבל מה זה מתרגש!!! אז רק שתדעו כמה אני אוהב אותכם ואכפת לי ממכם, נחשו מה- אתם מוזמנים!!! זה בבסיס חצור, ליד אשדוד, 25 דקות נסיעה מתל-אביב- ולא להבהל מהמילה בסיס חברה! זה חיל האוויר זה כמו קיבוץ חוץ מזה שיש שם אנשים על מדים שבפורים יהו מחופשים!!

גבריאל!

איזה יופי!!!כל הכבוד!
באיזו שעה זה? יש לי דודים באשדוד...המממ אולי זה סוף סוף יהיה שימושי חחח

גבריאלו'ש../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif

אני חושבת שההודעה שלך שווה שירשור חדש

יחי גבי ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif יפה לך!!!!!!!!!!!

כל הכבוד לגבריאל שלנו
בהצלחה נשמה

dancing gabriel

New member
תודה לכולכם!!!!

אני מקווה שאני יזכה במקום הראשון ובתודות של המנצחים אני יוכל להגיד תודה רבה לפורום הכי טוב בתפוז פורום מייקל גקסון על התמיכה!!!

למעלה