שירשור

DANGEROUS GIRL

New member
../images/Emo46.gif

כככככיייייייייייייייייייי כולם מתייחסים לזה במובן השלילי
אממ ואופסי היא לא אמרה מחורפן היא עשתה כזה עם הידיים יענטו קוקו.... נו יופי הקיצר יום שלם ירדו עליו...... ויש סיבה להיתעצבן תאמין לי

dorin jackson

New member
שימי עליהם *************ין

בערך כול יום יוצא למישהו להגיד לי משהו עליו. גם למורים וגם לתלמידים,אז עכשיו אני עוד יותר מעצבנת אותם-אני הולכת עם שרשרת שלו,יותר נכון תמונה בגודל כף היד שהדפסתי ואפילו עיוור יכול לראות אותה. אפילו לנהגי אוטובוס יש מה להגיד אבל אבל אל תיקחי ללב יש הרבה אנשים שירצו שתואבי אותם כמו שאת אוהבת את מייקל והם ממש מקנאים בו!!!!!!!!

DANGEROUS GIRL

New member
הקטע....

שזאת פעם ראשונה שמורה אומרת לי משהו
ררררר עכשיו אני יבליט יותר את היומן המייקלי המדהים שלי ניראה מה היא תגיד עכשיו בטח שגם אני מחורפנת שתיסתום היא רק מורה לספרות

dorin jackson

New member
יפה יפה יומן מייקל מאיפה?

ודרך אגב את יודעת מה המורה להיסטוריה שלי(הפדופיל)אמר על התמונה-הוא אמר לי"מה זה הדבר הזה" "אני לא הייתי מתגאה בזה" ככה שכול החדר מורים שמעו ומאז אני משש לא סובלת אותו!!!!

DANGEROUS GIRL

New member
חחחחח מה זה מאיפה../images/Emo35.gif

אני הכנתי
ואני יביא אותו למיפגש כדי שכולם יראו איזה מכושרת אני
חה אם את באה אז תיראי אותו כבר...

נצל"ש חשובבבבבבבבבבבבבב../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אני יוצאת עוד מעט למחנה ליומיים מ"נוער לנוער" (לא לשאול...)- אז אם אתם רוצים לדבר (ואני רוצה שנדבר כי יש סיכוי שישעמם לי...)- תקשרו אלי... נדמה לי שלרובכם יש את הפלא שלי, ולמי שלא- רשימת תפוצה של רונן (באתר הישראלי הרישמי... ) לאב יו אול

DANGEROUS GIRL

New member
אה מהנוער העובד והמחשש../images/Emo35.gif

טוב אז לא מתקשרת
חחחעעע סתם בובע תהנייי לךךךך עד כמה שאפשר עם הנוער העובד והמחשש..... צ'אודייי

בבבבעעעעעעעעע

פוי פוי פוי חמסה חמסה חמסה... שמעתי מישהו אומר "הנוער ה**** וה****"?! בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע חס וחלילה! נוער לנוער שולטים (נל"נ) מורל שולט: "מה יש באזור צפון? שום דבר שום דבר מי אוהב את אזור צפון? אף אחד אף אחד כולם מעוותים וזין על אזור צפון זין על אזור צפון! "מה יש באזור דרום? סניף אילת סניף אילת מי אוהב את אזור דרום? סניף אילת סניף אילת כולם מעוותים וזין על אזור צפון זין על אזור צפון! "מה יש בהרצליה? כפר שמריהו כפר שמריהו מי עוד יש בהרצליה? הרצליה פיתוח הרצליה פיתוח אנחנו עשירים וזין על אזור צפון זין על אזור צפון!" חחח שניף הרצליה שולט! (ורשל"צ הם פוסטמות)

InvincibleMJ

New member
איזה כיף לייייייי !!!!!!!!!!!!

אני מצלם קליפ, חזרתי לפני שעה בערך, קוראים לשיר : "Like I Love You", לא, לא זה של ג'סטין, זהו, רציתי לספר ואני יודע שזה לא מעניין לאף אחד את התחת אז ביי.

Holy Cookie

New member
הצלחתי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

הצלחתי להדביק את אמא שלי ב- Give In To Me היום שרתי את זה לידה והיא אמרה שזה שיר מדהים
. אח"כ שמעתי את זה והיא ביקשה ממני לשים את זה שוב...

למעלה