שירשור

dorin jackson

New member
הייתי רוצה לנצל את השירשור לכמה

שאלות: 1-אתם מכירים את גולן אזולאי? 2-מה אתם חושבים עליו? 3-אתם מכירם את אדם? 4-מה אתם חושבים עליו?

The Experience

New member
ON ../images/Emo32.gif! ציינתי מקודם אבל לא ענו!

האם אתם יודעים שבאחד השירים בהופעת "היסטורי" שלו וכנראה גם "מסוכן" מייקל השתמש בכפיל ובכלל לא היה על המבה? ועוד דבר קטן, אם כל הכבוד(ויש כבוד) לקליפ האהוב עלי (EARTH SONG) השיר והקליפ Another Part Of Me פשוט דבר יפייפה! כל כך פשוט כל כך גאוני ומדהים.צופה בו שוב ושוב ופשוט תענוג, ואיזה משולש!!!

ilovem

New member
איזה שיר?

מאיפה אתה יודע? אתה בטוח? וואו...נראה לי לא הגיוני.

g a g a

New member
הקליפ יותר יפה מהשיר עצמו ../images/Emo11.gif

ומייקל טעים שם בצורה בלתי חוקית

aMJel 4 ever

New member
איריס נשמה...

הקליפ יותר יפה מהשיר???? את רצינית? זה שיר גאון!!!!!! (גם הקליפ הוא אחד מהאהובים עליי ביותר) כאן אי אפשר להשוות. למשל she's out of my life, השיר יותר יפה מהקליפ, זה כן. פה ההשוואה ב APOM לא חוקית!

g a g a

New member
זה אחלה שיר אבל שמעתי טובים ממנו

'צטערת. לא לאכול אותי!!! וגם לא לנדות אותי בבקשה!!! ויוסי, אתה יכול לעשות את 10 הדיברות מחדש? התמונה הימנית למעלה ממש מזעזעת אותי
ואני עוד מעריצה שלו. מה יגידו אנשים שאינם מעריצים ויסתכלו על הבאנר הזה?
תודה

pulpula

New member
חחח ב ANOTHER... זה רק משולש

אבל ב EARTH SONG זה כבר משולש דגול!!! HEE HEE בקשר לכפילים.. מה ציפית שנענה? אז כן.. אני יודעת. מרוצה? הוא השתמש בכפילים גם במקומות אחרים לא רק בהופעות. ו.. ברור שהוא השתמש בכפיל בדיינג'רס..

pulpula

New member
אההה השאלה הייתה.. באיזה שיר?!

חחח כאילו דההה ב THRILLER

g a g a

New member
איזה יבשנית מיי גאד!!!

את רואה למה צריך לשדך לך את סיימון מאמריקן איידול???

pulpula

New member
חחחחחחחחחח מה יבשנית מה

מה נחה מה הבחור רצה תשובה, לא?

ilovem

New member
לא נכון!! (לא כאילו אמרת לא אמת אלא

פשוט בקטע של "אני בשוק!") רציני בהיסטורי טור בת'רילר זה היה כפיל?! איך הגעתם לזה? מאיפה אתם יודעים את זה? למה שהוא יעשה את זה? אה???!

ilovem

New member
כאילו לקטע הזה שהוא נכנס לקופסה

שעולה באש? באמת לא נראה לי הגיוני שזה הוא...

למעלה