שירשור
/בקשות/שאלות וכו'

Luli 18

New member
למה ביונסה לא באה לישראל?

למה היא לא מופיעה פה? עושה הרושם שהיא לא אוהבת את ישראל הבנתי שהיא הייתה במצרים למה היא לא עברה לפה? היא אמרה פעם משהו בנוגע אלינו? האם ידוע עם היא תגיע אלינו מתישהוא? תודה מראש

כן

דיברו על העניין לפני כמה חודשים, אפילו הכנו עצומה ומכתב לחברת התקליטים במטרה להביא את ביונסה לארץ. הבעיה היא שלא הייתה מספיק תמיכה בנושא ובנוסף, אין לנו קשרים עם חברת התקליטים או גורמים אחרים שיכולים להביא אותה לארץ. אם יש לך רעיונות בנושא את מוזמנת להעלות אותם בפורום. וברוכה הבאה

simaaa1

New member
אה אוקייי

ורגע למה היא לא מגיע לבד הבנתי שהיא באה ממש קרוב לישראל מה הייתה הבעיה לעבור אלינו חוץ מזה לא כל המעריצים של ביונסה יכנסו לאינטרנט ויחתמו על עצומה למה היא פשוט לא באה יש לה בעיה עם ישראל שידועה ?אני רוצה לדעת. אני פשוט מתה על ביונסה ומעצבן אותי כל הזמן לקנא באחרים שאצלהם הגדולה הזו מופיעה ואצלנו לא היא כבר הופיעה כמעט בכל העולם אני פשוט לא מבינה אני כבר מתחילה לחשוב שיש לה בעיה איתנו האם את יודעת? ותודה רבה אני באמת חדשה רק חבל שהפורום לא ממש פועל צריך לעבוד על זה פשוט להשאר ולא לחכות שהאחר יעלה דברים ויספר תעלו כולם נדבר לנו פה בכיף וניהיה לנו פורום פעיל לחלוטין..!

simaaa1

New member
אה אופס

luli 18 ו simaaa1 זה גם אני פשוט נכנסתי בשם של אחותי סוריי...

למעלה