שירשור
+ בקשה

שירשור ../images/Emo32.gif + בקשה ../images/Emo23.gif

הרבה אנשים טוענים שמנצלש"ים להם הודעות שרוצים שיתייחסו אליהן. בבקשה, אל תנצלש"ו הודעות, לא לחינם אני פותחת שירשור
(הודעות של תפוז לדוגמא אפשר כן לנצל"ש, או הודעות שמישהו פותח והוא אמר בפירוש שאפשר לנצל"ש את ההודעה) תודה

אמממ ../images/Emo23.gif

שירשור
הוא שירשור שאת יכולה לכתוב בו מה שבא לך! ולא בהכרח על מייקל... כמו למשל, מה שקרה לך היום, כמה קיבלת בעבודה מסוימת וכדומה

g a g a

New member
שרשור אוף זה שרשור שמדברים בו על

כל מיני נושאים שלא קשורים למייקל.

invincible girl

New member
מישהו ראה את התוכנית בערוץ 10

על החייזרים? אמא לה איזה מפחיד...פחד מוות...אני מאמינה שיש עוד חיים חוץ מפה בכדור הארץ...והסיפור של הבחור זה מה זה נשמע אמיתי

DANGEROUS GIRL

New member
טוף אז אם כבר אני יספר

לכם ששוב קיבלתי נכשל במתמטיקה
אבל בכל זאת יש לי מצב רוח אז כל מי שמקבל ציון קקה אז אל תתבאסו
תראו אני בהתחלה בכיתי שעה שלמה ואז קלטתי שזה לא שווה בגרוש לבכות אז נירגעתי קיללתי את המורה וחזר המצב רוח חחח

invincible girl

New member
אני מתיד מקבלת 78 במתימטיקה...

הכנה ל4-5 יחידות..איכסה איזה מורה מעפן קיבלתי..רוסי (סיימון) מקריח..ויורד בעצמו על עצמו ועל כל הרוסים..אני יורדת עליו חופשי..למשל פעם אחת ילדה שאלה אותו מה רשום שם..הוא עשה לא יודע....ואני אמרתי בקול רם כן כמו שעברית הוא בקושי יודע..וכל הכיתה התעלפה מצחוק והוא חייך אליי... ואמר אלינור כנראה מבקשת הפרעה...אני יוצא לסיגריה תגמרו להעתיק..לקח את הסיגריות שלו ויצא לעשן...

חחחח כל הכבוד ../images/Emo3.gif ../images/Emo23.gif

סתם, אין טעם להתרגש ממתמטיקה, תמיד אפשר להצליח בזה אם רק עובדים על זה

g a g a

New member
../images/Emo26.gifאתם חייבים לנסות את זה../images/Emo36.gif

LOL
כל הזכויות שמורות ליוזר מפורום הסדרה "24" {
} תפתחו קובץ חדש בוורד, תכתבו ()rand= ותלחצו אנטר. איך הוא עלה על זה אין לי מושג!!

TBMJF

New member
סתם בשביל להתלהב קצת!

יש לי את לוח השנה של מייקל של 2004!!!!!!!! כיף לייייי איזה פצצה זה! חבל"ז! כנסו לראות! (בלינק למטה)

g a g a

New member
תתחדש קיריל../images/Emo70.gif ../images/Emo13.gif כמה עלה לך../images/Emo35.gif

למעלה