שירשור תמונות שצולמו היום.

מצב
הנושא נעול.

ארזS

New member
ואם תסתכלו בתמונות שהעלה עכשיו צחקן

וכעת: 2264,2263,2256, -כולם ז"ל
תוכלו לראות את 2264 כשעוד היתה בחיים. אבל החיים קצרים כנראה...

צחקן

New member
למישהוא יש מושג מי תחליף אותה ?

תוכלו לראות את 2264 כשעוד היתה בחיים. אבל החיים קצרים כנראה...
למישהוא יש מושג מי תחליף אותה ?
ב"ה לי נדמה שאין לה תחליף בינתיים.

צחקן

New member
-------> ../images/Emo7.gif

וכעת: 2264,2263,2256, -כולם ז"ל
------->

ב"ה חבל. למישהוא יש מושג יזה אטובוסים יתנו להסעת ילדים מבית הספר הביתה במקומן ? . המנהל של בית הספר שלי מאוד מיצר על כך ש"דן" מפעילה אטובוסים עירוניים במקום כאלו בהסעת תלמידים .

ארזS

New member
והנה עוד 2 ז"לים : 3896 + 3964

שירשור תמונות שצולמו היום.
כפי שציינתי כשהעליתי את 2 התמונות של 2473 בשירשור שיוחד לאוטובוס הזה, צילמתי היום לא מעט תמונות. יצאתי הבוקר מרעננה בקו 47 לכיוון תל-אביב (שם היתה לי פגישה, אבל זה לא קשור לפורום...). בדרך הייתי צריך להחליף 2 אוטובוסים כדי להגיע למחוז חפצי. בכל אופן... ה"תוכי" שאתם רואים בתמונה הראשונה הגיע לתחנה ברעננה מיד כשהגעתי ולא הייתי צריך להמתין לו, אבל גם לא הספקתי לצלמו ברעננה... ירדתי ממנו בתחנה של נאות אפקה ושם צילמתי אותו כשיצא מהתחנה. וכפי שאתם שמים לב, כמעט כרגיל יש נהגים של רכב פרטי שמפריעים לאוטובוסים...
לא זכור לי שנסעתי אי פעם באחד משני אלה... בכל מקרה, גם לכל דבר טוב יש סוף. אני נאלץ כעת לעשות הפסקה לכמה שעות (או עד מחר, תלוי מתי אשוב הערב ) -כי אני חייב לנסוע בדחיפות. רק תדעו שיש עוד תמונות...

mister K

New member
ממש חבל

לא זכור לי שנסעתי אי פעם באחד משני אלה... בכל מקרה, גם לכל דבר טוב יש סוף. אני נאלץ כעת לעשות הפסקה לכמה שעות (או עד מחר, תלוי מתי אשוב הערב ) -כי אני חייב לנסוע בדחיפות. רק תדעו שיש עוד תמונות...
ממש חבל
חלק מהמכונות שהושבתו בשבוע שעבר נראות נהדר. שימו לב ל-3896! לדעתי זה ממש ביזבוז של מכונות טובות שהושבתו טרם זמנן.

ארזS

New member
נכון. ממש טרם זמנן.

ממש חבל
חלק מהמכונות שהושבתו בשבוע שעבר נראות נהדר. שימו לב ל-3896! לדעתי זה ממש ביזבוז של מכונות טובות שהושבתו טרם זמנן.
נכון. ממש טרם זמנן.
דיברתי שם היום עם כמה "מבינים" ומתברר של"דן" לא היתה ברירה בגלל ה"הפרטה" ולכן היו חייבים "לגרוט" גם אוטובוסים טובים.

mister K

New member
אלו תוצאות הרפורמה../images/Emo70.gif

נכון. ממש טרם זמנן.
דיברתי שם היום עם כמה "מבינים" ומתברר של"דן" לא היתה ברירה בגלל ה"הפרטה" ולכן היו חייבים "לגרוט" גם אוטובוסים טובים.
אלו תוצאות הרפורמה

שירות גרוע של "קווים" וגריטת מכונות טובות של "דן". תודה לממשלת ישראל ולמשרד התחבורה.

orib44

New member
אי אפשר למכור אותן?

נכון. ממש טרם זמנן.
אי אפשר למכור אותן?
"דן" כבר מכור מכונות ישנות שלהם לחברות שונות: ל"קווים" ולחברות הסעה פרטיות (ראיתי SU280 אצל חברת "טיולי שני" ועוד חברה פרטית, שאני לא זוכר את שמה). את המכונות האלה לא ניתן למכור?

צחקן

New member
ראיית אחת גם אצל "טיולי גילי " .

אי אפשר למכור אותן?
"דן" כבר מכור מכונות ישנות שלהם לחברות שונות: ל"קווים" ולחברות הסעה פרטיות (ראיתי SU280 אצל חברת "טיולי שני" ועוד חברה פרטית, שאני לא זוכר את שמה). את המכונות האלה לא ניתן למכור?
ראיית אחת גם אצל "טיולי גילי " .
ב"ה עד לא מזמן נהג שלהם היה שכן שלי היה לו טובוס B10B עם מרכב מוטאור של מרכבים.

mister K

New member
את חלקן מוכרים

אי אפשר למכור אותן?
את חלקן מוכרים
עד כמה שידוע לי, כל המכונות שלהן איקס אדום על החלון מיועדות למכירה.

orib44

New member
אי אפשר למכור אותן?

נכון. ממש טרם זמנן.
אי אפשר למכור אותן?

raminec

New member
מיסטר K

ממש חבל
מיסטר K
השבתה של אוטובוס לא קשורה ליופיו החיצוני וגם לא למצבו המכני. אני בטוח שאתה יודע את זה, אז די לבכות. Raminec

mister K

New member
בוודאי שאני יודע

מיסטר K
השבתה של אוטובוס לא קשורה ליופיו החיצוני וגם לא למצבו המכני. אני בטוח שאתה יודע את זה, אז די לבכות. Raminec
בוודאי שאני יודע
שהשבתה של אוטובוס בארץ לא קשורה רק למצבו החיצוני והמכני (וחבל שכך). בבקשה! הנה העובדות! אין טוב ממראה עיניים ותמונה אחת שווה אלף מילים. ניתן אפילו לראות לפי מספרי הרישוי באיזו שנה יוצרו המכונות וגם לפי חוקי המדינה הן לא ישנות מדי בשביל להמשיך ולנסוע. הרי שנינו יודעים בדיוק מהי הסיבה שבגללה הושבתו. הבעיה היא שפתאום לדן אין קווים בשבילן מכיוון שעל הקווים האלה עובדים עכשיו VOLVOים (ואנחנו יודעים של מי) שנקנו בין היתר על מנת להכניס עוד כסף לממשלה ולרצות את האינטרסים שלה. ומי שסובל הם המאנים המצויינים של "דן" וכמובן גם הנוסעים של הקווים שהוצאו מ"דן". ברשותך נמשיך את הויכוח הזה מחר. לילה טוב, רתם.

seffic

New member
רוב המכונות שהושבתו היו במצב גרוע

בוודאי שאני יודע
שהשבתה של אוטובוס בארץ לא קשורה רק למצבו החיצוני והמכני (וחבל שכך). בבקשה! הנה העובדות! אין טוב ממראה עיניים ותמונה אחת שווה אלף מילים. ניתן אפילו לראות לפי מספרי הרישוי באיזו שנה יוצרו המכונות וגם לפי חוקי המדינה הן לא ישנות מדי בשביל להמשיך ולנסוע. הרי שנינו יודעים בדיוק מהי הסיבה שבגללה הושבתו. הבעיה היא שפתאום לדן אין קווים בשבילן מכיוון שעל הקווים האלה עובדים עכשיו VOLVOים (ואנחנו יודעים של מי) שנקנו בין היתר על מנת להכניס עוד כסף לממשלה ולרצות את האינטרסים שלה. ומי שסובל הם המאנים המצויינים של "דן" וכמובן גם הנוסעים של הקווים שהוצאו מ"דן". ברשותך נמשיך את הויכוח הזה מחר. לילה טוב, רתם.
אין מה להשוות את הדגם הזה, שהיה די דפוק, לנידרפלורים החדשים או ל 405 של אגד.

mister K

New member
אני מסכים עם המסוף

אין מה להשוות את הדגם הזה, שהיה די דפוק, לנידרפלורים החדשים או ל 405 של אגד.
אני מסכים עם המסוף
ה-SL200 הנהדרים באמת שמים את הנידרפלורים בכיס הקטן. שאל נהגים באגד ובדן ותראה שרובם יגידו לך את אותו הדבר. בקשר למרצדס O405 אתה צודק, זה באמת אוטובוס נהדר כמו ה-SL200 וחבל שגם מכונות כאלה מושבתות טרם זמנן באגד.

mister K

New member
התכוונתי כמובן לנהגי דן בלבד

אני מסכים עם המסוף
ה-SL200 הנהדרים באמת שמים את הנידרפלורים בכיס הקטן. שאל נהגים באגד ובדן ותראה שרובם יגידו לך את אותו הדבר. בקשר למרצדס O405 אתה צודק, זה באמת אוטובוס נהדר כמו ה-SL200 וחבל שגם מכונות כאלה מושבתות טרם זמנן באגד.
התכוונתי כמובן לנהגי דן בלבד
מכיוון שבאגד אין M.A.N SL200. אך גם באגד הנהגים "לא מתים" על הנידרפלורים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה