שירשור תיקים ... הרי גם זה קשור

שירשור תיקים ... הרי גם זה קשור

לאופנה לא?!? 1. איזה תיק אתם הכי אוהבים? 2. מה הסגירה המועדפת עליכם? עם סקוץ' כפתור? ריצ'רץ'? 3. מה צבע התיקים השולט שלכם? 4. האם הייתם מעיזים ללכת עם תיק כתום זוהר? 5. האם יש לכם תיקים שהכנתם לבד? 6. מה עדיף תיקים או נעליים.. (מופנה בעיקר לנשים המכורות)? 7. האם אתן אוהבות תיקים עם ידית ארוכה או קצרה? 8. האם גם אתן כמוני מתבאסות מהתיקים הקצרים והיפים שלא נוחים לבעלות הידיים הבשרניות?

madam pompadour

New member
טוף....להלן תשובות המאדאם...../images/Emo132.gif

1. איזה תיק אתם הכי אוהבים? מצ'וגעת על התיקים...עד היום היו לי עשרות (בלי הגזמה)..אוהבת אותם משוגעים, בכל הגדלים והמיהים ובעיקר תיקי עור איטלקיים שאני אף פעם לא יכולה להרשות לעצמי... 2. מה הסגירה המועדפת עליכם? עם סקוץ' כפתור? ריצ'רץ'? מתעבת סקוטש -מודה...סוגדת לריצרץ' (את הריץ/ את הרץ' את הריץ'רץ' נפתח...
3. מה צבע התיקים השולט שלכם? הכל - אדום-בורדו-כחול-ירוק... 4. האם הייתם מעיזים ללכת עם תיק כתום זוהר? מעיזים?! את מדברת עם המאדאם, שכחת?! היא כבר חצתה את גבול התעוזה...
5. האם יש לכם תיקים שהכנתם לבד? המאדאם היתה נוכחות בשיעורי חינוך מיני בלבד. כלכלת בית - מחוץ לתחום.י. הגזמת, עד כאן...
שאלה הבאה בבקשה... 6. מה עדיף תיקים או נעליים.. (מופנה בעיקר לנשים המכורות)? זה כמו לשאול אמא מי מהילידם שלה היא הכי אוהבות. בהתמכרות כמו בהתמכרות אוהבים הכל בלי אבחנה של דת, גזע, מין...
7. האם אתן אוהבות תיקים עם ידית ארוכה או קצרה? ארוכה - עדיף. הקצרה נכנסת לכריות מתחת לשחי (שלא לדבר על השערות שמסתבכות שם...) 8. האם גם אתן כמוני מתבאסות מהתיקים הקצרים והיפים שלא נוחים לבעלות הידיים הבשרניות? כן,כן,כן ו-כן

DREAM111

New member
תיקים

1. אין אחד אני אוהבת המון סוגים. 2. סגירה סקוץ או ריץ רץ או שפתוח. 3. צבע התיק השולט שחור כמובן. 4. מעיזה כן אבל לא הולכת עם כאלה לא אוהבת את הצבעים הללו. 5. לא הלוואי והיו חולמת על כמה דוגמאות. 6. טוב זה בעיה זה גם וגם אין אחד פחות חולה על תיקים ויש לי מיליונים וגם נעלים אני כזו. 7. חייב אבל חייב כתפיה ארוכה. 8. אני לא מתבאסת כי אני בודקת בתיק שהוא כמו שק ושיש לו כתפיה ארוכה שהתיק עצמו מגיע לגובה המותן לפחות.

feeler

New member
אז ככה...

1. איזה תיק אתם הכי אוהבים? ממה שיש לי? שניים - אחד שירדן הכינה לי, והשני שנטע הכינה לי. 2.מה הסגירה המועדפת עליכם? עם סקוץ' כפתור? ריצ'רץ'? רק שיהיה תיק, אני מה איכפת לי? 3. מה צבע התיקים השולט שלכם? דברים סולידיים, אין צבע אחיד 4. האם הייתם מעיזים ללכת עם תיק כתום זוהר? בכיתה ה', כן. 5. האם יש לכם תיקים שהכנתם לבד? יש לי שהכינו לי. 6. מה עדיף תיקים או נעליים.. (מופנה בעיקר לנשים המכורות)? תיקים. אמנם יש לי המון התמכרויות, אבל תיקים הם הראשונים ברשימה. 7. האם אתן אוהבות תיקים עם ידית ארוכה או קצרה? קצרה יותר נוח לי... 8. האם גם אתן כמוני מתבאסות מהתיקים הקצרים והיפים שלא נוחים לבעלות הידיים הבשרניות? לא ממש.. אין לי ידיים עד כדי כך עבות...

שרקייה

New member
יש אבחנה.

לפגישות חשובות - תיק ג'יימס בונד או תיק נשיאה ביד מעור ואיכות טובה בשחור או קשת הצבעים החומים. לשאר העבודה וליומיום - תיק עם המון נפח, לפחות כמה תאים, וחובה רצועות לתליה על הגב. רצוי בצבע שחור. למעט זמן שנשאר חוץ מהעבודה - כל תיק, בכל צבע, בכל צורה שיתאים לבגדים (בד"כ). בקיץ השימוש בתיקים שונים נפוץ יותר. בחורף בעיקר בתיק גב שחור כמעט לכחל המטרות. לא מתבאסת משום תיק. לא מעיפה מבט שני אל מוצרים שמיוצרים לילדות מתבגרות אנורקטיות (אבל דווקא כן למוצרי ילדות קטנות - ראיתן איזה תיקי ברבי משגעים יש. בשום מקום לא כתוב שחלה עליהן מגבלת גיל...) ובעניין ההתמכרות - נעליים לוקחות בגדול (ובשני החורפים בהאחרונים, המגפיים משאירות מאחוריהן שובל עשן לפני הכל...). צ'או בנות, תכריזו על יום מחלה אם אפשר. היום הוא היום הכי מתאים בשנה להשאר מתחת לפוך עם ספר טוב, ומנות משתנות של סחלב ושוקו... גליה

Agnetta

New member
נגעת בנקודה רגישה...תיקים

1. איזה תיק אתם הכי אוהבים? הכי אוהבת תיקי עור של מעצבים, יש לי של דניאלה להבי משהו מגניב לאללה 2. מה הסגירה המועדפת עליכם? עם סקוץ' כפתור? ריצ'רץ'?- אוהבת ריצ'רץ' וגם כפתורים או סגירות תיק תק מעניינות 3. מה צבע התיקים השולט שלכם?- אוהבת שחור/חום/בורדו 4. האם הייתם מעיזים ללכת עם תיק כתום זוהר?- לים 5. האם יש לכם תיקים שהכנתם לבד? לא 6. מה עדיף תיקים או נעליים.. (מופנה בעיקר לנשים המכורות)? אצלי תיקים ונעליים זאת מיקשה אחת...אני חולת נפש מאז ומתמיד 7. האם אתן אוהבות תיקים עם ידית ארוכה או קצרה? - מעדיפה ידית בינונית, אסור לנו למלאות קצרה מידי. 8. האם גם אתן כמוני מתבאסות מהתיקים הקצרים והיפים שלא נוחים לבעלות ידיים בשרניות - לאו דווקא, לערב יש לי שניתלות על היד וזה די מתאים ומאוד אסתטי.

sigalit33

New member
אז ככה:

אלה התשובות שלי... 1. איזה תיק אתם הכי אוהבים? כל מיני! 2. מה הסגירה המועדפת עליכם? עם סקוץ' כפתור? ריצ'רץ'? עדיף ריצ'רץ', אבל עכשיו קניתי עם תיק-תק וזה נורא חמוד 3. מה צבע התיקים השולט שלכם? חום-חום-חום. מאד אוהבת! למרות שיש לי גם תיק בסגנון סיני עם עוד צבעים. התיקים השחורים קצת מבוגרים ומדכאים מדי. 4. האם הייתם מעיזים ללכת עם תיק כתום זוהר? מממ... לא יודעת. לא נראה לי, זה לא מתאים לאף בגד אצלי. 5. האם יש לכם תיקים שהכנתם לבד? ממש לא... 6. מה עדיף תיקים או נעליים.. (מופנה בעיקר לנשים המכורות)? נעליים זו אהבתי הגדולה והתמכרותי. דפנטלי נעליים. 7. האם אתן אוהבות תיקים עם ידית ארוכה או קצרה? עד לאחרונה הייתי סטודנטית ולכן רוב התיקים שלי היום תיקי גב. כך שעוד לא ממש גיבשתי דיעה 8. האם גם אתן כמוני מתבאסות מהתיקים הקצרים והיפים שלא נוחים לבעלות הידיים הבשרניות? רק לאחרונה התוודעתי לבעיתיות הזו לאחר שרכשתי לראשונה, תיק קצר. אז כן!!! זה מבאס אבל לא מאד מפריע, רק קצת ... אחלה שירשור
, המשכנה כך

lee_1

New member
אהבת חיי ../images/Emo99.gif תיקים../images/Emo70.gif

1. איזה תיק אתם הכי אוהבים?
התיקים שאני הכי אוהבת זה...מממ...ה-כ-ל אבל בעיקר תיקים בינוניים, לא יותר מידיי גדולים שמתאימים לגילי, את רובם אני קונה בשינקין (בדר"כ בסטאף או כל מקום דומה) 2. מה הסגירה המועדפת עליכם? עם סקוץ' כפתור? ריצ'רץ'?
הסגירה המועדפת עליי זה רוכסן, אם כי יש לי תיק מTNT ללא סגירה בכלל (הוא מבד ג'ינס, והוא קטן מאוד, ופשוט יש לו רצועות החזקה מספיק ארוכות...קשה לי להסביר...) 3. מה צבע התיקים השולט שלכם?
הצבע תיקים השולט שלי זה מאוד לא קבוע, יש לי הרבה תיקים מהרבה צבעים 4. האם הייתם מעיזים ללכת עם תיק כתום זוהר?
אם הוא מתאים למה שאני לובשת, אז כן, בשמחה 5. האם יש לכם תיקים שהכנתם לבד? |מאוהב
!| 6. מה עדיף תיקים או נעליים.. (מופנה בעיקר לנשים המכורות)?
אני לא יכולה להחליט, זו שאלה קשה מידיי 7. האם אתן אוהבות תיקים עם ידית ארוכה או קצרה?
קצרה מאוד או ארוכה מאוד, שונאת את אלה שבאמצע ואז הן נתקעות באמצע החיים בלי קשר 8. האם גם אתן כמוני מתבאסות מהתיקים הקצרים והיפים שלא נוחים לבעלות הידיים הבשרניות?
לא נתקלתי בכזה תיק אבל אני יודעת על מה את מדברת, התיקים היום צעירים (אהמ! 17 וחצי!) בדר"כ מאוד מגוונים...ככה שלא היתה לי את הבעיה הזו

תשובותיי...

1. איזה תיק אתם הכי אוהבים? אלגנטי אבל שאפשר ללכת איתו גם ביום יום. 2. מה הסגירה המועדפת עליכם? עם סקוץ' כפתור? ריצ'רץ'? כפתור או סקוץ' 3. מה צבע התיקים השולט שלכם? בורדו , שחור , גי'נס 4. האם הייתם מעיזים ללכת עם תיק כתום זוהר? נראה לי שכן למה לא...? 5. האם יש לכם תיקים שהכנתם לבד? כשהייתי קטנה עשינו בביה"ס תיק ג'ינס ממכנס גי'נס ישן שהבאנו מהבית, יצא חמוד לאללה! 6. מה עדיף תיקים או נעליים.. (מופנה בעיקר לנשים המכורות)?שאלה קשה מידי בשבילי
7. האם אתן אוהבות תיקים עם ידית ארוכה או קצרה? אני אוהבת בד"כ תיקים עם ידית ארוכה כי זה יותר נוח , לא מחליק ונופל כל שנייה מהכתף . 8. האם גם אתן כמוני מתבאסות מהתיקים הקצרים והיפים שלא נוחים לבעלות הידיים הבשרניות? הביאוס הגדול זה שכל התיקים היפים והאופנתיים ביותר באים עכשיו עם ידיות קצרות.

החורזת**

New member
אני אוהבת תיקי עור גדולים. הבעייה

איתם שהם כבדים (אני מתכוונת לתיק שניתן להכניס בו חצי בית בערך - טמםוניםף ממחטות לחות, ארנק, יומן, איפור, שתיה ועוד) אז בשנים האחרונות אני מתפשרת על חיקויים זולים שקונה בשוק וכך יכולה לקנות יור תיקים. צבעים מועדפים: שחור, חום ובורדו

מרגריטה חולה על תיקים

אבל יש לה חרא של טעם בהם. אני אוהבת תיקים מדובללים, סמרטוטיים, בצבעים מוזרים ורצוי עם כל מיני ציורים והדפסים וכאלה וקבלו וידוי מזעזע: שנה שלמה הסתובבתי עם תיק ג'ינס (האימה!!) לזוועתו הרבה של הפרטי אנין הטעם, שעד היום אין לו מושג איך הוא אסף לדירה כזו חברה מדובללת ולא אלגנטית. אי אפשר להיות מושלמים בהכל. 6. נעליים.

למעלה