שירשור תודה לאריאלה על התמונות.....

שירשור תודה לאריאלה על התמונות.....

בשביל שלא לקלקל את איכות שירשור התמונות נפתח פה שירשור תודה למנהלת שעושה המון למעננו ומביאה לנו תמונות לסלולארי ב ח י נ ם... אז כל מי שנהנה מוזמן בשביל הכרת הטוב.. לומר תודה...

אין צורך בתודות

את התודה אני מעדיפה לקבל בעולם הבא. וגם אין צורך בשרשור חדש. זה סתם תופס מקום של שרשור אחר. אבל בכל זאת תודה רבה על ההודעה :)

אסור להיות כפויי טובה....

תשמרי את הענווה בצד (לכמה דקות) עבדת קשה למעננו ומגיע לך תודה

נו נו, בסה"כ חיפוש במנופי חיפוש

לא הייתי מכנה את זה עבודה קשה מידי :) אבל אתה צודק בקשר לדבר מסוים. חז"ל דיבור על ענוות יתר, שהיא למעשה ענווה מזויפת.

אזעקה

New member
התוכלי

להסביר לי איך עושים את זה שיהיה רק כתובת ודרך זה אפשר להורידו לסלולארי... תודה מראש!

ניסיון להסברים:

איך מוצאים את הכתובת של התמונה: קליק ימני של העכבר - מאפיינים - יש שם שורה של כתובת (URL). זאת הכתובת של התמונה, המיקום שלה באינטרנט. איך מורידים את זה לסלולארי, הנה ההסבר שקובי נתן בזמנו: (ההסבר הוא למכשיר 3100 ,אבל יש להניח שהדבר דומה ביתר המכשירים)מביאים את הכתובת למרכז המסך,לוחצים על מקש : "אפשרויות" ואז בוחרים:"אפשרויות אחרות" , " שימוש בנתון" , "כתובת אתר" ,ואז לוחצים על הכתובת המופיעה במסך.(תודה למי שהסביר לי אתמול באישון ליל-אינני זוכר את שמו-ניקו)יתכן שכך אפשר לעבור לכל כתובת שרשומה בהודעה-לא בדקתי.

אזעקה

New member
תודה!

כי בשבוע שעבר הבאתי לכאן תמונות מצחיקות ומוזרות... ורק המחשבים יכלו לצפות בהם אז עכשיו הבנתי ובעז"ה אתחשב גם בסלולארים ואשים את הכתובת כמו שהבנתי ונעם לכולם...

עוד דבר

אתה לא צריך להעתיק את הכתובת ידנית. אתה מסמן את הכתובת בעזרת העכבר. כשהשורה מסומנת, קליק ימני + העתק. וכשאתה רוצה להכניס להודעה: קליק ימני + הדבק.

בשביל מישהו מסלולארי כמוני...

זה משהו מאוד חשוב... אין לי שום אופציה אחרת איך להוריד תמונות... ולכן מגיע לך המון תודה... ואף פתיחת שירשור מיוחד

מה הקשר...

אז בטוח טרחת על זה.... ומגיע לך תודה.. (זה נהפך לשירשור אם מגיע תודה או אם זה היה טירחה)

אז אני הראשון.....

תודה רבה למנהלת היקרה... עלי והצליחי... תודה על האווירה הטובה בפורום...

תודה רבה רבה!

רק צריך לזכור שתודה אמיתית מגיעה לה גם על עצם ניהול הפורום!!!

למעלה