שירשור שאלות

carlemi

New member
אני מחפש קימונו

אני מחפש את הקימונו שג'ורג' סנט פייר נכנס איתו באירוע של UFC 94 לקרב בפעם השנייה נגד BJ PENN אני מישהו יוכל לעזור לי באיזה קישור אני מאוד אודה לו http://www.youtube.com/watch?v=PtSHEkhlxvI

JayneCobb

New member
תשובות והערה...

1) לסנר-מיר 2 נדחה כי פרנק מיר נפצע 2) אוון טאנר מת כתוצאה מהתייבשות (כמובן שזה לא עזר שהוא יצא למדבר עם מעט מאוד אספקה). והערה - אתה לא חייב לפתוח שירשור על כל שאלה שעולה לך לראש... פתחת שירשור אתמול,תוסיף לשם עוד שאלה... או שתנצל"ש שירשור אחר...

תשובה רשמית ולא רשמית

הגרסה הרשמית היא שפרנק מיר נפצע קצת באימונים וביקש עוד קצת זמן להחלים ולכן הקרב נדחה מUFC98 לUFC100 ברוק לסנר מפקפק בזה וטוען שמיר מפחד ממנו. לך תדע....

daromleinad

New member
תשובת תכלס

לדיינה וייט לא היה מיין אבנט רציני ליואפסי 100, אחרי כל השמועות והדיבורים אז שמו את שניהם בערב הקרבות הזה בכל מקרה , ידוע כבר מה אגו טוטאל מתכוונים לשדר באותו ערב? יואפסי או אפליקשן?

BeniTaz

New member
אבל זה לא נכון

מיר נגד לסנר היה אמור להיות ב-UFC 98 ואז פרנק מיר נפצע. התיכנון המקורי ל-UFC 100 היה צריך להיות אבנס נגד מאצ'ידה/ראמפייג' כמיין אבנט ו-GSP נגד אלבס בקרב משני. עקב הפציעה של מיר הוחלף עם הקרב של אבנס. אני מניח ש-UFC, הרבה יותר משתלם. מקווה מאוד שישימו את אפליקשיין ביום שאחרי אבל נראה לי שהסיכויים אפסיים.

kingdragon

New member
זה לא ברור?

הPPV הגדול בהיסטוריה של הUFC עם קרבות ש90% מהם יכולים להיכנס למיין קארד של כל אירוע אחר, לעומת אירוע שלא בטוח שיהיה PPV בכלל והמטרה של הקיום שלו באותו הערב של UFC 100 היא כדי לפגוע בקניות הPPV של האירוע(מחזירים לUFC על הUFN ששודר באותו ערב של אפליקשיין ופגע להם בהכנסות)כך שנראה לי שנקבל את אפליקשיין באיחור קל ובכל מקרה אחלה ערב לMMA וכן ירבו כמוהו.

למעלה