שירשור שאלות למוטי גלעם

שירשור שאלות למוטי גלעם ../images/Emo36.gif

בשעה 11:00 יתארח בפורום מוטי גלעם-יועץ לנישואין ומטפל משפחתי מוסמך ניתן לשרשר להודעה זו שאלות למוטי בנושאי: זוגיות, נישואין, טיפול במשברים וכיו"ב.

ברוך הבא מוטי... ../images/Emo140.gif

כיתה של מחוננים כאן...
והנה שיר ליום האהבה...
הניחי האקדח אישתי ביצוע: חנן יובל מילים ולחן: עממי הוי מי זאת הקטנטונת שגנבה את ליבי הוי מי זאת הילדונת שגנבה את כספי יושב אני בבית קפה כוס יין לידי חושב אני העולם יפה ונכנסה אישתי הניחי האקדח אישתי הניחי האקדח עוד יום יבוא ותתחרטי תיבכי לי במיטבח. היה היה בחור עליז שיחק לו מזלו אך לא היה מספיק זריז ונכנסה אישתו.....

שלום מוטי , נשוי 20 שנה ,

מצידי רק ריקנות ,חוסר אנרגיה, אפטיות מוחלטת שאומנם קשורה גם למישורים אחרים בחיים ואילו הצד השני בעננים אי אפשר לדבר על זה מכיוון שזה חד צדדי לחלוטין, מה עושים?

תשובה ל"ללא ניצרה"

האם גם לפני הזוגיות היית אדם כזה? או שבעקבות זה שהיא בעננים,אז אתה שוקע? מדוע לדעתך זה קורה? נא התייחסותך מוטי

בוקר טוב מוטי וחג אהבה שמח../images/Emo39.gif

יש לי חברה שילדה לפני כחודשיים . בעלה נוכח בלידה וטוען שעקב זאת המראות שראה שם גרמו לו לרתיעה מסויימת המקשה עליו לחזור לקיום יחסים איתה ולמגע פיזי בכלל.הוא מאד הזדעזע ממה שראה שם למרות שזו לא הפעם הראשונה שנחשף לזה. אולי כדאי לציין שמעבר לזאת הזוגיות בינהם סבירה ומעולם לא היתה בעיה בנושא. הפעם זה הותיר בו מין טראומה. הוא מבקש ממנה לתת לו ת'זמן שלו כדי לחזור ליחסים התקינים שהיו לפני כן. עפ"י מיטב ידיעתי, שמעתי על מצבים כאלו וזה אכן קורה לאחוז מאד קטן מהגברים שנחשפו למראות האלו. מה דעתך בנושא? <אגב....השימוש בחברה הוא אמיתי! חחח>

מייקי זה לא קשור

יש כמה מראות לא נעימים שמתלווים מעבר לגיחתו של תינוק....וזה מה שגרם לו לתחושות אלו.

תשובה לחברה של הקשקשנית

שלום אכן זו תופעה טבעית,שיכולה לקרות. אני מציע לתת לו את הזמן הנדרש. עם זאת,לא להזניח לגמרי את הקירבה והאינטימיות. לגעת,ללטף,להתקרב. אולי לא מגע מיני בשלב זה,אך אם ישנה קירבה,זה יגיע. מוטי ולדבר עלזה...כי זה עלול לגרום לכעס ותיסכול.

תודה ו...אכן לפי מה שידוע לי

הוא חשף את זה בפניה פעם אחת מאז הלידה ואתמול שוב העלה את הבעיה וביקש את הזמן הדרוש. תודה לך!

שלום מוטי.

שבעל שלא מקבל מילות חיבה וניפוח אגו מהאישה (לא בכוונה רק בגלל שהיא קרירה במילים חמות)והוא דווקא כן נותן. מה דעתך על כך? תודה סבתא של חברתי בקשה לשאול חחחחחח

תשובה לסיציליה1

השאלה היא איך הוא מרגיש? האם זה בכלל מפריע לו? זוגיות זו הדדיות,אך זו לא סימטריה. אחד דברן,השני שתקן. אחד פסיבי,השני פעלתן. שוני בזוגיות לא מראה על בעיה-להיפך. שוני מוביל להשלמה. אם זה מפריע,והוא מרגיש מוזנח,וכיו"ב, אז ישנה בעיה. מוטי

בוקר טוב מוטי.....

רוב הפעמים שאומרים יש לי חבר/ה מתכוונים לעצמם, לכל מי שלא מכיר את קשקשנית. אני מכיר את אותה, היא לא הייתה בהריון בחודשים האחרונים.

באמת המצב היה כזה שהייתי צריכה

עדים? שיט ! תודה גרי שהארתם עיניהם של קטני האמונה }{ הארה נוספת: לתימני שלי יש תיאבון מוגבר,שום דבר עדיין לא הרתיע אותו בטח לא לידה <ונכח בשלושתן!>

שאלה למוטי (חבר ביקש ממני לשאול)

האם אתה מאמין שאפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה? אפשר לרקוד על שתי חתונות? להחזיק את המקל משתי קצותיו? בקיצור האם אפשר להיות אבא ובעל טוב ועם זאת להנות ולמצות את החיים עד תום גם לבד?

מייקי ....יש כאלו שבאמת יש להם

חברים!!! והם לא פה , והם לא גולשים...אז למה לא להיעזר במדיה ולעזור להם? חוץ מזה שציפיתי לתגובה כזו ...

תשובה לחבר של מייקי

נא הבהר שאלתך למנ אתה מתכוון "גם לבד"? האם אתה מתכוון להיות אבא טוב,בעל טוב,ולמצות את עצמך באופן אישי? בתוך המשפחה? מוטי

אני חושב שהוא התכוון

לבד. לחוות הרפתקאות,לנסות דברים,להתרגש מדברים מעניינים שבלתי אפשרי לעשות את זה עם בן הזוג הקונבנציונלי. לא לנהל רומנים ארוכי טווח או אהבות מתמשכות במקביל אלא לטעום מהחיים ולחזור חזרה לקן המבטיח.

המשך תשובה

כל זוג בונה לו את שיווי המשקל והאיזון המתאים להם. על פניו,כשבוחרים דבר אחד,מוותרים על דבר אחר. ייבכן וניתן לחיות כפי שאתה מתאר,וישנה בת זוג שתסכים לחיים משותפים מסוג זה. אולם,כאשר אותו חבר יטייל בעולם,ויתנסה בהרפקאות,הוא יפסיד את הגדילה של ילדיו. הוא יפסיד את הקשר היפה בעולם , שהוא קשר בין הורה לילדו,וכמובן שהקשר הזוגי ייפגע. ישנם זוגות שמתראים רק בסופי שבוע,וישנם זוגות שבן או בת הזוג מתראים פעם בחודש,מסיבות תעסוקה או אחרות. לכל דבר יש מחיר מוטי

למעלה