שירשור שאלות להמשך הסידרה כימעט מלאכים=)

היי :)

ביום חמישי (אתמול)לא ראיתי כמעט מלאכים בגלל שהייתי בנופש אתם יכולים בבקשה להגיד לי מה היה? פליז..

ב14

New member
שלום לכולם שווה להכנס

אתר על כמעט מלאכים: http://www.tipo.co.il/zone/index.asp?zone=59274393727339

shahar katz

New member
וידאתי, כן יש שידורים חוזרים

שישי - ראשון, שני ושלישי שבת - רביעי וחמישי

כן אבל אני לא בבית..

בבקשה תנו לי תקציר של מה שהיה ביום חמישי... אם תוכלו אפילו לשלוח קישור של הפרק אני אשמח מאוד :)

R 1993

New member
שאלה^^"

אממ תיהיה גם עונה שלישית כי אני רואה עכשיו את סוף העונה השניה באינטרנט באתר ארגנטינאי וכתוב שם שהפרק הבא שיהיה פרק 160 של העונה השניה יהיה הפרק האחרון של כמעט מלאכים!!!

casiangeles

New member
את יכולה להביא לי את הכתובת???

את יכולה לשלוח לי את הכתובת של האתר של כמעט מלאכים בארגנטינה אני לא מוצאת את זהה !! חיפשתיי מלאא זמן ואני לא מוצאאתת!! בבקשה אם את יכולהה אז תשלחיי ליי בבבבקקששההה!! תודה :]]

shahar katz

New member
נכון - ספויילר

הפרק הבא (160) הוא הפרק האחרון וכן, תהיה עונה שלישית. אם ראית את מארועי הפרק הבא: איזה גדול! מה את אומרת?

R 1993

New member
כן=)

הפרק יהיה ממש מעניין .אני ממש שמחה שתיהיה עונה שלישית אבל אני ממש מקווה שסיילו, ניקו והילדים ישארו גם לעונה הזאת!! אבל רוב הסיכויים שזה לא יקרה כי ניקו רב עם כריס מורנה סיילו רוצה לפרוש בגלל החתונה ויצא חוק שאסור לילדים את גיל 14 להמשיל להיצטלם בסרטים=(.... אוף אז זה בטח כבר לא יהיה כזה מעניין

ifa1111

New member
לא בטוח אבל כנראה...

כריס כנראה הוציאה אישורים מיוחדים לילדים שמתחת לגיל 14 ועד כמה שידוע לי החוק הוא מגיל 16 לא?! אבל עזבי אותך קטנות..
ניקולס ככל הנראה לא ימשיך אבל זה גם ממש לא בטוח-->> אבל נכון לא עכשיו הוא לא ימשיך ויהיה משהו אחר ממש מכוער..!!! אמיליה כנראה תמשיך-->אבל זה גם לא בטוח..!! שבוע טוב..!! =]

שאלה דחופה!!!

סלודור זה חואן קרוז או איך שלא קוראים לו תענו לי דחוףף זה חשוב ומה הקטע של חואן קרוז הזה????

R 1993

New member
המשך ספויילר=)

חואן קרוס הוא האבא הביולוגי של טיאגו והוא יכנס לגוף של צ'ארלי ואז צ'ארלי ימות והוא יעבור לגוף של סלוודור ובפרק לפני האחרון הוא ירצה להרוג את טיאגו כדי להשלים את המשימה שלו הקשורה ליומן הזה שירצו לפתוח פני סיום הפרק ולהגיע לאידאמון..

למעלה