שירשור שאלות להמשך הסידרה כימעט מלאכים=)

casiangeles

New member
למישו יש את הכתובת של האתר בארגנטינה?????

אם למישו יש את הכתובת של האתר של כמעט מלאכים עונה שנייה בארגנטינה אז בבבבבבבקקקקקקששששששהההההה שיייבייאא ליי @@!!!!!!!!!!!! ותודה :]]

סול25

New member
לי יש את האתר בארגנטינה

לי יש את האתר בארגנטינה (של העונה השנייה) www.casiangeles.com אם את לא מבינה משו שלחי לי מסר:) מקווה שזה עזר!!

shahar katz

New member
כולם להיכנס

כתובת האתר, לשאלתך, היא www.casiangeles.com אך הוא נסגר (כנראה זמנית), בגלל זה רשמתי "כולם להיכנס". כל מה שנותר שם זה הרקע

R 1993

New member
זה לא האתר עם הפרקים והוא בשיפוצים כי

העונה השניה מיסתיימת ואם תיהיה עונה שלישית אז צריך לשנות אותו לעונה השלישית וזה ביכלל האתר הרשמי יש בו רק תמונות דמויות שירים וקטעים ומה שיהיה בפרק הבא אבל לא את הפרקים עצמם..

shahar katz

New member
לא אמרתי שהוא עם פרקים

אמרתי שהוא הרישמי, אני יודע שהעונה השנייה נגמרת אבל זה קורה רק ביום שני, חוץ מזה לא צריך למחוק אתר כדי לשפץ אותו, בונים הכל ואז מחליפים את האתר. לפני תחילת העונה השנייה האתר היה בדיוק כמו בזמן העונה הראשונה, רק ביום שהתחילו לשדר את העונה השנייה הוא שונה.

ברוווש10

New member
מישהו יודע באיזה פרק ...

מישהו יודע באיזה פרק ברטולומה וחוסטינה הרעילו את מר ? במכונית ואז טיאגו ניסה להשיג את הנוגדן ?

אופלווש

New member
מאימי ?? נראלי

בפרק 141-142 ...כולם גם חושבים ככה .. ברושש ?? זוכרת אותי ??? חיח ..המבין יבין קיצר רק שתדעי שאין תפרקים האלה . עכשיו ביואודי נראלי .. ----------------------------------------------------- מריאנה אספוסיטו המושלמת P: -מאחורי העננים השמיים תמיד כחולים - *&)

Sip Video Team

New member
פרקים מוקלטים ישירות מערוץ הילדים ומ-HOTVOD

מי שרוצה אני יכול לתת לו/לה פרקים מוקלטים של העונה השניה או הראשונה עם תרגום מוקלטים מערוץ הילדים +HOT V.O.D כולל המופע של העונה הראשונה מוקלט מהוטי וי או די עם תרגום איכות הקלטה DVD איכות גבוהה כל יום פרק חדש מוקלט ואני יכול לעלות את זה לאתרים של סרטונים שאתם מכירים כדוגמת פליקס ויוטיוב על מנת שכולם יוכלו להנות אם רק תבקשו

amit241

New member
ככולם תכננסו דדחחווף !!!1 כל מי שיודע ספרדית!

מישהו יודע איך כותבים בספרדית בת הים הקטנה !!?!?!?! דדחוווףף

GoNiiiiiiiiii

New member
יש לי שאלה..

תגידו זה נכון שנטליה מלקון, תשחק בעונה השניה בתפקיד קטן...? ואם כן באיזה פרקים?!

../images/Emo9.gifשאלה דחוף!!!

הייי...זאת חסמין המהממת11!!! יש לי שאלה דחוף!! מי יודע מתי יגיע אלבום המדבקות של כמעט מלאכים לישראל??. מי שיודע בבקשה שיענה לי דחוף!!!!! תודה למי שענה!!

למעלה