שירשור פרק רביעי

niro62

New member
הם לא נתגלו כאחים

כולה ראו א שניהם שהם היו ילדים קטנים בהכוח.

אסביר לך את ההשערה שלי;(עלול להכיל ../images/Emo58.gif)

ראו תמונה של השלושה מ1990, בתור שני ילדים. כלומר, הם מכירים מהילדותם. את ההורים של תום אנחנו מכירים. את המשפחה של סער? ממש לא. מה שכן, ידוע שהעונה הולכת לעשות בחיפושים אחרי הרוצח של הוריו של שלייפר, שלייפר ופדידה ינסו לחפש את הרוצח ובתמורה שלייפר יביא לסער כסף. סביר להניח שאוסקר נתן את תום לאימוץ או לא יודע מהXD אבל זה רק השערה, כי אני שואל, מה הסיבה שיראו לנו את זה בתור הסוף ה"מותח"?

EFRATY10

New member
ומה פתאום אלכס אנסקי הסתכל בתמונתם?

יכול להיות שיש לו קשר לרצח?

שי קרן20

New member
אני מאמין שהוא זה גם שאיים על הרמן..משום מה

יש לי הרגשה שתום וסער אחים..אבל אוסקר היה אומר משהו..מרמז..אולי לא חשוב על זה..אבל נראה כבר.בטח הקצב ההשתלשלות יקרה מהר כי יש רק 70 פרקים..

EFRATY10

New member
גם לי נראה שזה היה קולו של אנסקי שעוות

אתמול תוך כדי שיחת האיום על הבנקאי.

תחשבו רגע כול

אוסקר אמר להתרחק מסער בטענה שהוא פערנק אולי זה כדי שהם לא יתוודו לעובדה שיש להם עבר מושתף

How I Disappear

New member
טובה חזרה !!!! ../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif

ומצחיקה כרגיל
הרגה אותי השיחה בין טובה לארהל'ה ששניהם מקללים אחד את השני
ולא הבנתי מה פשר התמונה ? רק אני חושב שיהיה קטע בין ליאן ותום ?

ברצול

New member
נו, זה לא סוד ../images/Emo58.gif

שהעונה הזאת שלייפר מנהל רומן עם ליאן...

EFRATY10

New member
בטח יהיה קטע ביניהם,כי בטח נמאס לליאן

להיות האישה הנבגדת.

אלוהים

זה היה כ"כ עצוב שהודיעו לתום שאוסקר מת. בחיי שכאב לי הלב וירדו לי דמעות. למרות שזו רק סדרה... לכם לא היה עצוב? ותום כ"כ ריגש אותי. אין מה להגיד עופר שכטר שחקן אלוהי. ובכל זאת, זה סימן עבורי את הרגע ששוב הצלחתי להתחבר לסידרה. זה שוב היה נראה לי מוכר...

../images/Emo207.gif צריכה עזרה :)

איגור טיגנר משחק בסדרה? אם כן (מקווה מאוד שכן חח) איך קוראים לו שם? תודה מראש :]

שאלה אחרת חח משהו שממש לא הבנתי..

איך הודיעו לתום שאוסקר מת ועכשיו יש הלוויה? הוא כבר מת עונה שעברה!!!

למעלה