שירשור פרקים 1+2

• פותח הנושא ny22
  • פורסם בתאריך

ny22

New member
מנהל
פשוט אין, אין על גיורא

פרקים מעולים

&nbsp
אין ספק שזו הולכת להיות סדרה מרתקת

שיר m

Well-known member
באמת מעולה:)

נתאי, צדקת לגמרי, סידרה מצויינת, נהנתי מאוד:)
שחקנים מעולים והומור טוב

Roei152

Well-known member
מנהל
שכחת לרשום את שם הפרק "סופר קלאסיקו"

ny22

New member
מנהל
תודה רבה רועי
באמת שכחתי...

עכשיו זה כבר מאוחר להוסיף (כי אי אפשר).
אבל לפחות זה מופיע בשירשור

&nbsp
תודה רבה

Roei152

Well-known member
מנהל
הדעה שלי על הפרק-לא נפלתי מהכיסא
הפרק היה נחמד.... לא משהו שאי אפשר לראות בסדרות נוער אחרות..... הסיפור בפרק של בנדה הולך לכלא.. ובכלל כל ההתחלה של הסדרה מאוד הזכירה לי את תחילת העונה השניה של השמיניה.. בה דדי מתסבך גם הוא בחובות והשמיניה רצה לעזור לו... תותי ניניו פשוט גאונית !!! א"עפ שאני מכיר אותה עוד מאליפים אנהבתי מאוד את הליהוק שלה.. בכלל זה נחמד לראות שחקנים מוכרים... עכשיו אני אשווה בין דמיות שכונה שהזכירו לי דמיות אחרות מהסדרות של גיורא
ויקי - ממש מזכירה לי את ליבי ,הבחורה מהצד שעושה בסוף מה שאומרים לה , הסטיטואציות שהיא עוברת מזכירות לי סטיטואציות שליבי עברה למשל הסטיטואציה עם הגניבות שאנה וליבי עוברות,אנה היא המשפיעה זאת שיוזמת וליבי יותר מנסה להתרחק..כמו כן גם ויקי מתחילה קשר עם בחור שנראה כאילו בלתי מושג אלא שבניגוד לליבי שהתאכזבה מסול ועברה לדילן.. נראה כי איתן מעוניין בה בחזרה....
רחלי - מזכירה לי את אלה-לי גם כן טיפוס עוקצני מגונן על האח הקטן קצת יותר קומית כמו כן הסיטוטאציה שעברה עם מיטל הזכירה לי את המפגש של אלה לי עם דניאל גם שם עקצו את אלפי ואלה לי מיהרה להגן עליו.. . כמו אלה לי גם היא יודעת להשיג מה שהיא רוצה אפילו משכן שמתסגר ולא מוכן לתת כלום!!
אודי- שוב יש את האח הקטן נוסח ניני ואלפי אלא שכמו אלפי, אודי כן מנסה להוכיח את עצמו שהוא מסוגל להסתדר אלא קצת יותר עדין מאלפי נראה סוג של באמצע בין ניני לאלפי...
מיטל - לפי ההתנהגות שלה אני מבין שהיא נטלי יותר מדי נטלי ודניאל טיפוסית עוקצנית שאינה מכבדת את החלש ממנה -אודי אבל כמו עם אלה לי ודניאל זו רק המשיכה בשיער לפני נשיקה..
לילוש- בפרק הזה תפקדה על תקן חברה טובה וקשובה של ויקי... עדין לא הספקתי לבנות את הדמות שלה...

למעלה