שירשור פנינים אפשר? אמא: מה הדבורה

שירשור פנינים אפשר? אמא: מה הדבורה

לוקחת מהפרח? גל: צוף אמא: ומה היא מכינה מהצוף גל: דבש אמא: ולאן היא לוקחת את הצוף גל: לאן? אמא מנסה לעזור: לכָּ.... גל: פָּרָה (כפרה אם זה לא היה ברור)...... אמא התמוגגה וסבתא (מצד אבא
) נחנקה. הכצעקתה? הנכדה שלה משתמשת במילים כאלה?

שרוֹן

New member
טוב, נו, לא מתאפקת-

אתמול בארוחת ערב, עידו אומר באי נוחות - משהו מציק לי בלשון. אולי ממשהו שאכלת? אולי נשכת את הלשון? תוציא נראה? דווקא נראית בסדר ואז הילד אומר (בחיי), אולי אני עייף עייף?? אני הולך למיטה לראות- אולי זה מעייפות הילד הולך לחדר שלו ושל נעמי, שומעים מצעים מרשרשים, קצת התהפכויות, ואז הוא חוסר עם מסקנה אמפירית: לא נרדמתי, אז כנראה זה לא מעייפות

../images/Emo6.gif (ולא מתאפקת להוסיף לשרשור../images/Emo8.gif)

שבוע שעבר הבטתי לקחת אותו לרכב על סוס, הגענו והיה סגור. האיש נחמד אומר לנו שיש פארק הקופים לא רחוק: אני: ירדני, אתה רוצה ללכת לפארק הקופים? ירדן: לא אמא! אני רוצה לשבת על סוס, לא על קוף. איזה הגיון חמוד יש להם

תיקי א

New member
בת 2.5:יש לי בבטן חתול קטן וג'ינגי'

(לאמא יש תינוקת בבטן) וחתולים ג'ינג'יים מדברים בשפה צהובה.

אם בכפרות עסקינן

אור (בן שנתיים ו-5 חודשים) ישב וסיפר לי סיפור אני התמוגגתי מאושר כשראיתי איך הוא מדקלם את כל הספר כשסיים הוא אמר לי "אמא נכון שאת כפרה עליי????" אז עניתי לו : "נ - כ - ו - ן"!!!!!!!!!!!

ornaok

New member
גם לי יש פנינים!

בת רגע לשנתיים, ממציאה מילים. למשל..."אני אוכלת ושותתת" (SHO TET TET) או "לאמא יש שניים כריתים" (כריות...) אתמול פגשנו חברים שלהם תנוקת בת 4 חודשים בשם נועם. לירי נתנה לה שם חיבה "נועמי" ואמרה "נועמי תינוקת קטנה חמודה וחכמה!" וכשרציתי לצלם את נועם, לירי קראה אליה "נועם, תסתכלי על אמא!" (שתסתכל אל המצלמה...) נסענו לפארק. לירי שאלה לאן נוסעים, ואחרי כמה פעמים שעניתי לה הכריזה "לא פאר(ק) - פרה!" כשלירי שרה "שנה הלכה שנה באה אני כפיי ארימה" היא תמיד עוצרת ושואלת "איפה הידיים שלכם?" לפני כמה ימים היא שרה לקהל מעריצים (המשפחה בראש השנה) את רד אלינו אוירון, ובשורה "נמלא את הכיסים מתנות לילדים" עצרה בספונטניות ושאלה "איפה הכיסים שלכם?" נקרענו מצחוק. ודבר אחרון - היא יושבת עם ספר, מחזיקה אותו הפוך, ושואלת אותנו "אתם מוכנים ילדים?" ואז היא מתחילה לספר לנו מה יש בתמונות, שואלת אותנו "מה אתם רואים?" ואם אנחנו עונים נכון "כל הכבוד, אמא, יפה מאוד!" היא פשוט גננת קטנה.

choopi3

New member
איך אני אוהבת שרשורים כאלה../images/Emo9.gif

אצלנו מיקה - שנתיים ורגע - לכבוד ראש השנה: נוסעים באוטו, מיקה עושה קולות של שופר - טו טו טו , טו טו טו - נו אמא תעשי גם, תעשי - הצטרפתי, יש לי ברירה
שלא לדבר על "אמא שמת חגורה?"??? ועוד קטנה: נו, נו, נו shobab )כולל תנועת אצבע מתאימה) - מי שובב מיקה? - אבא!

אתמול

בסוף שיעור הבריכה בעודנו בדרך למקלחת, עודד שואל: "אמא, מותר לצאת מיציאת החירום, אפילו שאין חירום?" מאיפה באים הרעיונות האלה?

גם למבי

New member
ואצלינו:

אני: "גל, הולכת לחתוך לך רימון" גל (שנתיים+9): "אמא, תחזיקי רק בידית של הסכין" אני: "אני אזהר" גל" "את צודקת"

גם למבי

New member
וטרי טרי:

אני: ספר לי מה היה בגן גל: טוב... תשמעי... אופק בא היום אני: ו.. גל: ודחף אותי ודחף ודחף אני: ומי עזר לך? גל: אני עזרתי לעצמי אני: מה אמרת? (התכוונתי מה אמר כדי לעצור את אופק) גל: אמרתי לעצמי תודה

למבי

New member
ועוד פנינים מבת דודתו...

אמא שלי פה בביקור כי ילדתי לפני שבועיים וחצי. בעלמבי, הקטנה שלי (3 וארבעה) וסבתא נסעו לסופר בערב גשום. בחניון נהג פגע קלות בסבתא. המופלטה ואבא חוזרים הביתה והיא צועקת לי "אמא, דרסו לי את סבתא שלי כי לא נתנו לה יד"... אתמול היינו במול, והמופלטה ואני מחכות לסבתא ליד החנות, סבתא מגיעה (במגרש החניה) מופלטה קוראת לה (תוך כדי מחיאות כפיים) "סבתא, כל הכבוד, הצלחת!!" (הצליחה לעבור את מגרש החניה בלי להדרס...) ועוד אחת: מופלטה רוצה שסבתא תקנה לה משהו בחנות. סבתא אומרת לה "אם ישאר לי כסף, אולי נקנה" מופלטה עונה לה "תני לי את הארנק שאבדוק אם יש לך כסף"...

למבי

New member
ועוד אחד מאתמול

היא נרדמה באוטו בדרך חזרה, והתעוררה כשהגענו הביתה והוצאנו אותה מהאוטו. כמובן שהחלה סצנת בכי. אני שואלת אותה "מופלטה, למה את בוכה?" היא: "כי היה לי יום קשה..." פולניה.....

למעלה