שירשור עידוד לפני ואחרי

שמחה37

New member
שירשור עידוד לפני ואחרי

מוזמנים לשים פה תמונות של לפני ואחרי אני זוכרת שאותי ברמה האישית זה מאוד עודד לפני הניתוח ואורית הציפה לי זכרונות בקישור שלה. שמחה

YA, ממש הורדת בן אדם ממך

את ממש חצי [זה נראה אפילו פחות] - ת'שמעו נתתם לנו מזה מוטיבציה, במיוחד לי, אני כבר חודשיים וחצי ללא ירידה בכלל - נכנסתי לשאננות ורחמים עצמיים - זה בא במקום ת
ו
ד
ה

רוייקו

New member
והנה גם אני ניתרם לפרוייקט "לפני ואחרי"

מרץ 1997 כמה ימים לפני ניתוח SRVG כך נראיתי (אין לי תמונות... לא אהבתי להצטלם)

HolyBitch

New member
אני גם אצטרף :)

לפני הניתוח באמת חיפשתי לראות תמונות של לפני ואחרי זה בהחלט נתן תקווה שבת שלום לכולם!!

HolyBitch

New member
אני משורוולת

אז אני לא סגורה וכאלה... :) האמת שאני אוכלת הכל אבל מודעת לכל דבר שנכנס לפה..

LCA

New member
אפשר לשאול

על גובה, משקל התחלתי ומשקל נוכחי?

רוייקו זה כמו תמונה שלך ושל האחיין שלך

- ממש לא דומה לעצמך...ממש לא הייתי מנחשת שפעם הייתי שמן... איזה כיף אז זה מה שמחכה לנו- רזים יפים ובריאים...יאללה שיגיע כבר...

אנדי77

New member
לפני ואחרי...

וואו מהממת... כל הכבוד - והנה אני - דצמבר 2008 שקלתי 134קילו, כיום 86קילו. נאבקת על 11 קילו האחרונים שנשארו אך זה יירד, סגורה 8.5 מאוגוסט 2009. מוגבלת באכילה. ספורט 4 פעמים בשבוע - שעה הליכה בחדר כושר, התחלתי גם פילאטיס השבוע. נהנית מכל המחמאות והכיף בלהרגיש יוצר קלילה, עירנית. כיף גדול!

שמחה37

New member
את נראית נפלא

ממש יפה עצה שלי לגבי ה-11 קילו אל תאבקי בהם, קחי אותם כאתגר עם אתגר קל יותר להתמודד מאשר להיות במאבק. מחשבה יוצרת מציאות חומד ומילים הן סוג של אנרגיה. מאחלת לך בהצלחה באתגר אין לי שום ספק שתתמודדי איתו בצורה הטובה והמיטיבה ביותר עבורך. שוב יישר כח שמחה

וואו איזה שינוי (לשלושתיכם..)!!

מדהים. בחיים לא הייתי חושבת שמדובר באותם אנשים... זה אכן מעודד..

למעלה